Andrzej Zeman

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Polecam pana doktora Zemana bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz.
  Prowadził moje dwie ciąże i wszystko było dobrze jestem b.zadowolona.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  33 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Polecam pana doktora Zemana bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz.
   Prowadził moje dwie ciąże i wszystko było dobrze jestem b.zadowolona.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor Andrzej Zeman miły cierpliwy i dokładny spokojny przy usg wszystko opisuje nie spieszy się . polecam gorąco tego Lekarza

  • M

   Od siedmiu lat jestem pacjentką dr. Zemana , prowadził moje dwie ciąże. Zawsze cierpliwy, odpowiada na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości, delikatny , miły, uśmiechnięty.Jeśli chodzi o USG mówi wszystko co widzi i tłumaczy . Będąc w szpitalu w ciąży zawsze co dzień rano zaglądał do mnie i pytał jak się czuję, jeśli miałam pytania zawsze na oddziale mogłam go spotkać, jeśli akurat nie był na porodówce :-) . Nie rozumiem Pań które mówią ze ich uspokajał , a dlaczego miał od razu was straszyć , wiedząc jak kobiety potrafią panikować ?Jeśli chodzi o to , że dr. ich nie kojarzy:tyle babek co do niego przychodzi to trudno zapamiętać tylko po jednej wizycie.
   W porównaniu z innymi ginekologami był najmilszy na oddziale, Ich zapytać o cokolwiek to dopiero było wyzwanie . Polecam Jeśli chcecie mieć miłą i konkretną opiekę .

  • D

   Dziwią mnie te negatywne opinie o doktorze. Ja mam bardzo pozytywne odczucia. Na USG jest cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania, dużo opowiada o tym co widzi. Mam porównanie bo np u dr Adamczyka tyle się nie usłyszy na prywatnym USG a państwowym USG to strach się odezwać- coś tylko odburknie od niechcenia. A Zeman jest zupełnie inny, chodze do niego w tej ciąży państwowo i naprawdę nic nie moge zarzucić. Poświęca mi sporo czasu, jest delikatny przy badaniach i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam tego lekarza!!!!

  • H

   Lekarz ten jest naprawdę ok miałam do czynienia niestety z wieloma lekarzami ginekologami i tak naprawdę doktor Zeman jako jedyny interesuje się pacjentką, zawsze można do niego zadzwonić odbiera i w miarę możliwości stara się pomagać zaznaczam że mam bardzo traumatyczne przeżycia dotyczące ciąż i trzeba sobie zdać sprawę że lekarz tylko może próbować pomagać a co ma być i tak będzie. Lekarza tego polecam wszystkim młodym dziewczynom jako pierwsza wizyta oraz tym które chcą mieć za jednym razem i usg i cytologię i badanie.

  • A

   Byłam pacjentką doktora 2 lata temu.Prowadził moją pierwszą ciążę. Poza ładnym gabinetem nic więcej nie mogę powiedzieć. Na ustalone wizyty zawsze musiałam czekać. Raz zdarzyło mi się nawet 1,5 godziny. USG robił szybko, bez tłumaczenia co się dzieje, jak się ma dzieciątko. Poza tym, nie czułam czegoś takiego, że mogę do pana doktora zadzwonić o każdej porze. Gdy rodziłam w ogole się nie zainteresował mną. Dopiero po interwencji mojego męża u dr. Napierały, łaskawie przyszedł i udawał, że nic sie nie stało: " o, to pani rodzi". Po porodzie byłam 6 dni w szpitalu z maleństwem i widziałam go raz, gdy miał obchód. Chłodno, bez zainteresowania. A przecież ciąża to bardzo wyjątkowy okres dla kobiety, a gdy jest to pierwsza ciąża to tym bardziej. Nie oczekiwałam nie wiadomo czego, ale jednak jak chodziłam co 3-4 tyg zostawiając po 100-150 zł to jednak myślałam o jakimś delikatnym wsparciu i poczuciu bezpieczeństwa, że mam lekarza, do którego mogę się zawsze zwrócić. pan doktor na pewno nie jest takim.
   Będąc w ciąży byłam u niego również na skanie 3D- nie pamiętam, ile dokładnie to kosztowało, ale trwało może 5 min i dostaliśmy 3 mało wyraźnie zdjęcia. Odniosłam wrażenie, że nie do końca wie, co ten sprzęt potrafi. Kilka tygodni później, już w innym mieście za tą samą kwotę mieliśmy 30 min nagrania skanu na DVD + 9 zdjeć w kolorze.
   P.S. Mam porównanie, ponieważ obecnie urodziłam drugie dzieciątko, mieszkam już w innym mieście, gdzie znalazłam właśnie takiego lekarza, do którego chce się chodzić i powierzać mu prowadzenie ciązy: indywidualne podejście do pacjentki, komfort i dyskrecja w trakcie badań, odpowiadanie na wszystkie pytania, dokładne USG z obszernym komentarzem- więc wiem, że można.
   Pozdrawiam.
   Pana Doktora niestety nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Niestety ładny gabinet i uśmiech na twarzy nie wystarczą by być dobrym lekarzem! Ja osobiście będąc na wizytach u tego pana miałam wrażenie, że w ogóle mnie nie słucha tylko czeka aż wyciągnę portfel! A już to, że nie prowadzi żadnej dokumentacji pacjentki (nie wiem jak to jest z ciężarnymi ) to porażka-za każdym razem trzeba opowiadać z czym się przychodzi i o co chodzi a on i tak nic nie pamięta! Według mnie ceny są za bardzo wygórowane!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • I

   Niewiele ma do powiedzenia,niezdecydowany,mało konkretny,stoi z boku,jak są jakieś problemy mam wrażenie,że nie wie jak się zachować.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • R

   najlepszy lekarz w Stalowej Woli, byłam jego prywatną pacjentką i jestem bardzo zadowolona, a co do opieki w szpitalu przed porodem - nie można niczego doktorowi zarzucić. Ja serdecznie doktora Zemana polecam, świetnie prowadził moją ciążę i ma piękny gabinet

  • G

   w sumie to raczej polecam, rzeczywiście jest bardzo delikatny, cierpliwy i ma bardzo ładny gabinet, ale czasem trochę ignoruje pacjentki