Dr n. med.

Andrzej Wojtyś

Ginekolog

124 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja jajnika

  Zankomity specjalista, serdecznie polecam. Najlepszy lekarz jakiego mialam okazje spotkac - profesjonalny, udziela wyczerpujacych, uprzejmych odpowiedzi na pytania. Postawa pelna szacunku wobec pacjentki.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  SCM Centrum Medyczne Diagnostyczno - Chirurgiczne

  Grzegórzecka 67C / U6, "Wiślane Tarasy", Grzegórzki, 31-559 Kraków, małopolskie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  124 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja jajnika

   Zankomity specjalista, serdecznie polecam. Najlepszy lekarz jakiego mialam okazje spotkac - profesjonalny, udziela wyczerpujacych, uprzejmych odpowiedzi na pytania. Postawa pelna szacunku wobec pacjentki.

  • Witam! Polecam doktora parom, które mają problem z bezpłodnością. Trafiliśmy do dr po pięciu latach bezskutecznego leczenia u kilku specjalistów. On jako jedyny od początku nastawiony był na znalezienie przyczyn problemu. I udało się. Półtora miesiąca po osobiście wykonanej przez dr laparoskopii udało mi się zajść w ciążę i dzisiaj cieszymy się półrocznym synkiem.

  • Bardzo dobry lekarz,konkretny,niezwykle doświadczony.
   Jestem jego pacjentką od kilku lat, zawsze jestem bardzo zadowolona.
   Pełen profesjonalizm!

   Dziękuję.
   Polecam!

  • Ja też mam wrażenie, że się wypalił. Planowa wizyta na którą czekałam 2 miesiące w SCM z czterogodzinnym opóźnieniem, samo badanie w pośpiechu, płatne gotówką, bez paragonu. Obietnice, że się osobiście zajmie po przyjęciu do kliniki na Kopernika, a potem ani widu ani słychu.

  • Pan Doktor wykonal u mnie laparoskopię w ciazy - zabieg usuniecia skręcającej się cysty (miala sie sama wchlonac, ale tego nie zrobila). Wszystko poszlo super sprawnie, zadnych powiklan, dziecko ma sie dobrze :)
   Dziekuje Panie Doktorze za udzielona nam pomoc!!!

  • Chodziłam do doktora z polecenia koleżanek. Pan doktor miły. Robi wszystko co pacjentka sobie zamarzy. Umawia się na cesarkę w 7 msc ciąży z moja koleżanką, bo nie chciała mieć rozstępów. Na czym dziecko cierpi. Mi zasugerował aborcję, bo nie zrozumiał, że chcę wiedzieć od samego początku o ciąży by dbać o nienarodzone dziecko. Przestałam do niego chodzić prywatnie, trafiłam na cudowną ginekolog na nfz. To była mądra decyzja. Kobietę zrozumie tylko kobieta.

  • Poszłam do pana doktora zachęcona dobrymi opiniami. W gabinecie prywatnym był bardzo miły chociaż wizyta bardzo krótka, miałam wrażenie że skoro pan dr zadecydował o operacji i wpisał skierowanie do siebie na oddział to nie powinnam już o nic pytać. Na drugiej prywatnej wizycie (ponieważ na klinice mnie nie przyjęto) było podobnie. Pan dr obiecał że jak już będę w szpitalu to się mną zajmie i osobiście przeprowadzi operację. Po operacji mnóstwo powikłań pan dr mówił że wszystko poszło ok. Niestety pan dr mnie wcale nie operowal. Robiła to lekarka bez specjalizacji a dr Wojtys był wręcz obrażony że mam powikłania. Na klinice po operacji nie interesuje się już swoimi pacjentkami. Szczerze odradzam. Obecnie czeka mnie druga operacja żeby poprawić poprzednią.

  • Pan doktor sie wypalił jest lekarzem za pieniadze a nie z powołania jezeli chodzisz prywatnie i płacisz to jest miły sympatyczny jak lukier w przeciwnym razie palcem nie kiwnie ja po leczeniu przez niego mam uraz do lekarzy moze z czasem zapomne...

  • To najlepszy ginekolog, do którego trafiłam. Jeżdżę do niego specjalnie z Warszawy na regularne kontrole, a niedługo będę mieć laparoskopię. Mam do niego pełne zaufanie, zawsze jestem wdzięczna za czas oraz wyczerpujące odpowiedzi na każde moje pytanie. Doktor Wojtyś ma ogromne doświadczenie w leczeniu niepłodności oraz endometriozy, z którą się zmagam.

  • Pan Doktor jest profesjonalny, rzeczowy, kompetentny, życzliwy. Jest po prostu świetny w swoim fachu. Zarówno mnie jak i mojej mamie postawił trafne diagnozy oraz zastosował skuteczne leczenie. Zasługuje na najwyższe słowa uznania. Bez wahania polecam wszystkim Pana Doktora.