dr n. med.

Andrzej Wojtyś

Ginekolog

124 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 2400 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Andrzej Wojtyś to jeden z 439 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Andrzej Wojtyś przyjmuje w 4 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,konkretny,niezwykle doświadczony. Jestem jego pacjentką od kilku lat, zawsze jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm! Dziękuję. Polecam!

 • słaby

  Chodziłam do doktora z polecenia koleżanek. Pan doktor miły. Robi wszystko co pacjentka sobie zamarzy. Umawia się na cesarkę w 7 msc ciąży z moja koleżanką, bo nie chciała mieć rozstępów. Na czym dziecko cierpi. Mi zasugerował aborcję, bo nie zrozumiał, że chcę wiedzieć od samego początku o ciąży by dbać o nienarodzone dziecko. Przestałam do niego chodzić prywatnie, trafiłam na cudowną ginekolog na nfz. To była mądra decyzja. Kobietę zrozumie tylko kobieta.

 • bardzo dobry

  Witam! Polecam doktora parom, które mają problem z bezpłodnością. Trafiliśmy do dr po pięciu latach bezskutecznego leczenia u kilku specjalistów. On jako jedyny od początku nastawiony był na znalezienie przyczyn problemu. I udało się. Półtora miesiąca po osobiście wykonanej przez dr laparoskopii udało mi się zajść w ciążę i dzisiaj cieszymy się półrocznym synkiem.

 • słaby

  Ja też mam wrażenie, że się wypalił. Planowa wizyta na którą czekałam 2 miesiące w SCM z czterogodzinnym opóźnieniem, samo badanie w pośpiechu, płatne gotówką, bez paragonu. Obietnice, że się osobiście zajmie po przyjęciu do kliniki na Kopernika, a potem ani widu ani słychu.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor wykonal u mnie laparoskopię w ciazy - zabieg usuniecia skręcającej się cysty (miala sie sama wchlonac, ale tego nie zrobila). Wszystko poszlo super sprawnie, zadnych powiklan, dziecko ma sie dobrze :) Dziekuje Panie Doktorze za udzielona nam pomoc!!!

 • bardzo słaby

  Poszłam do pana doktora zachęcona dobrymi opiniami. W gabinecie prywatnym był bardzo miły chociaż wizyta bardzo krótka, miałam wrażenie że skoro pan dr zadecydował o operacji i wpisał skierowanie do siebie na oddział to nie powinnam już o nic pytać. Na drugiej prywatnej wizycie (ponieważ na klinice mnie nie przyjęto) było podobnie. Pan dr obiecał że jak już będę w szpitalu to się mną zajmie i osobiście przeprowadzi operację. Po operacji mnóstwo powikłań pan dr mówił że wszystko poszło ok. Niestety pan dr mnie wcale nie operowal. Robiła to lekarka bez specjalizacji a dr Wojtys był wręcz obrażony że mam powikłania. Na klinice po operacji nie interesuje się już swoimi pacjentkami. Szczerze odradzam. Obecnie czeka mnie druga operacja żeby poprawić poprzednią.

 • bardzo dobry

  Bardzo bardzo dobry lekarz.Polecam dr. Wojtysia wszystkim kobietom! Warto do niego przyjechac z każdego zakatka Polski! .Najlepszy lekarz na świecie

 • bardzo słaby

  Pan doktor sie wypalił jest lekarzem za pieniadze a nie z powołania jezeli chodzisz prywatnie i płacisz to jest miły sympatyczny jak lukier w przeciwnym razie palcem nie kiwnie ja po leczeniu przez niego mam uraz do lekarzy moze z czasem zapomne...

 • bardzo dobry

  To najlepszy ginekolog, do którego trafiłam. Jeżdżę do niego specjalnie z Warszawy na regularne kontrole, a niedługo będę mieć laparoskopię. Mam do niego pełne zaufanie, zawsze jestem wdzięczna za czas oraz wyczerpujące odpowiedzi na każde moje pytanie. Doktor Wojtyś ma ogromne doświadczenie w leczeniu niepłodności oraz endometriozy, z którą się zmagam.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest profesjonalny, rzeczowy, kompetentny, życzliwy. Jest po prostu świetny w swoim fachu. Zarówno mnie jak i mojej mamie postawił trafne diagnozy oraz zastosował skuteczne leczenie. Zasługuje na najwyższe słowa uznania. Bez wahania polecam wszystkim Pana Doktora.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Ewa Zarudzka

ginekolog,  seksuolog

Umów się