Lek. dent.

Andrzej Matuszczyk

Stomatolog, Chirurg szczękowy

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Specjalista Chirurgii Stomatologicznej.

    Zajmuje się implantologią, chirurgią stomatologiczną i szczękowo-twarzową.

    W swej pracy oferuje pełen zakres zabiegów zawartych w zakresie Chirurgii Stomatologicznej zaczynając od chirurgicznego usuwania zębów zatrzymanych przez zabiegi z zakresu regeneracji tkanki kostnej i tkanek miękkich jamy ustnej kończąc na implantologii . Stosuje dwa systemy implantologiczne najwyższej jakości , oferując w ten sposób pełen zakres rozwiązań w przywracaniu pięknego uśmiechu, a dzięki precyzji wykonania służą one pacjentom na lata. Zabiegi chirurgiczne są wykonywane sprawnie i bezboleśnie . Pracuje również na Oddziale Chirurgii Szczękowo Twarzowej Centrum Urazowego Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Sosnowcu.

    Od 2008 roku jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo Twarzowej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej . Lekarz nieustannie rozszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą.

Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

Usługi

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

lek. dent. Andrzej Matuszczyk nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię