dr n. med.

Andrzej Krawczyk

Diabetolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten diabetolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Diabetolog to 21. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Specjalizacja

  Lekarz Andrzej Krawczyk to jeden z 11 lekarzy o specjalizacji diabetolog w miejscowości Bielsko-Biała na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Andrzej Krawczyk przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

 • Przychodnia Lekarska Medicina Bona

  Daszyńskiego 126
  43-346 Bielsko-Biała, śląskie

  82
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

7 opinii

 • BARDZO DOBRY diabetolog leczący cukrzycę typu 2 aczkolwiek na cukrzycy typu 1 zna się bardzo przeciętnie , niestety zignorował u mnie nieświadomość hipoglikemi i ciezkie niedocukrzenia ,skupiajac się tylko na wysokich poziomach które były wynikiem odbicia po hipoglikemii.

 • Zaczyna mnie leczyć, chociaż mam dopiero podejrzenia zagrożenia cukrzycą. Co będzie potem? - zobaczymy. Jak dożyję setki, będzie znaczyło, że Pan Doktor jest skuteczny w leczeniu i przedłużaniu ludzkiego życia. Mój ojciec dzięki niemu dociąga 90-tki i zanosi się na to, że dociągnie setki.

  Ondraszek

 • Bardzo dobry lekarz! Kontaktowy, miły i bardzo życzliwy pacjentowi. Polecam.

 • Najlepszy lekarz .Leczył mojego tatę po wylewie przez 11 lat.Inni lekarze neurolodzy dawali mu pół roku życia .Od momentu gdy leczenie przejął pan doktor stan jego się poprawił. Dr Krawczyk jest lekarzem bardzo kontaktowym zdrowie pacjenta nie jest mu obce ,z całego serca pragnie nieść pomoc i ulgę w chorobie w każdej chwili można kontaktować się z nim telefoniczne i uzyskać poradę . Do dziś leczy moją mamę.Polecam go każdemu choremu.

 • Pan Doktor Krawczyk bardzo dobry lekarz,zna sie na medycynie.Ma idealne podejscie do pacjenta

 • według mnie gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Dr.Krawczyk,chodziło by się o wiele przyjemniej do lekarzy. Ja nie jestem chora na cukrzyce, ale chodzę do doktora z moją mamą, ma ona bardzo trudną w leczeniu cukrzyce, Pan Doktor zawsze wysłucha naszych pytań i wątpliwości, gdy widział,że ja jestem w ciąży zainteresował sie nie tylko moją mamą, ale i również mną,powiedział mi jakie powinnam porobic badania, pytał sie jak przebiegała poprzednia ciąża, był bardziej nią przejęty jak mój lekarz ginekolog. Ponieważ mama ma bardzo zaawansowaną cukrzyce straciła parę lat temu noge, w tamtym roku stopa cukrzycowa zaatakowała drugą nogę, chirurdzy chcieli zrobic to samo co z poprzednią nogą, ale dzięki pomocy Pana doktora mama ma tą noge. pozdrawiam

 • Leczę się u niego od kilku lat na cukrzycę. Wybitny fachowiec, miły i bardzo sympatyczny człowiek,doskonałe podejście do pacjentów. Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Gorąco go polecam wszystkim chorym na cukrzycę!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online