Andrzej Krawczyk, diabetolog Bielsko-Biała

dr n. med. Andrzej Krawczyk

Diabetolog, Internista

7 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Daszyńskiego 126, Bielsko-Biała
Przychodnia Lekarska Medicina Bona

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych diabetologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Nadciśnienie tętnicze
  • Cukrzyca
  • Choroby serca

Specjalizacje

  • Diabetologia
  • Choroby wewnętrzne

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

Użytkownik zweryfikowany

BARDZO DOBRY diabetolog leczący cukrzycę typu 2 aczkolwiek na cukrzycy typu 1 zna się bardzo przeciętnie , niestety zignorował u mnie nieświadomość hipoglikemi i ciezkie niedocukrzenia ,skupiajac się tylko na wysokich poziomach które były wynikiem odbicia po hipoglikemii.


Użytkownik zweryfikowany

Zaczyna mnie leczyć, chociaż mam dopiero podejrzenia zagrożenia cukrzycą. Co będzie potem? - zobaczymy. Jak dożyję setki, będzie znaczyło, że Pan Doktor jest skuteczny w leczeniu i przedłużaniu ludzkiego życia. Mój ojciec dzięki niemu dociąga 90-tki i zanosi się na to, że dociągnie setki.

Ondraszek


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz! Kontaktowy, miły i bardzo życzliwy pacjentowi. Polecam.


W

Najlepszy lekarz .Leczył mojego tatę po wylewie przez 11 lat.Inni lekarze neurolodzy dawali mu pół roku życia .Od momentu gdy leczenie przejął pan doktor stan jego się poprawił. Dr Krawczyk jest lekarzem bardzo kontaktowym zdrowie pacjenta nie jest mu obce ,z całego serca pragnie nieść pomoc i ulgę w chorobie w każdej chwili można kontaktować się z nim telefoniczne i uzyskać poradę . Do dziś leczy moją mamę.Polecam go każdemu choremu.


B

Pan Doktor Krawczyk bardzo dobry lekarz,zna sie na medycynie.Ma idealne podejscie do pacjenta


M

według mnie gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Dr.Krawczyk,chodziło by się o wiele przyjemniej do lekarzy. Ja nie jestem chora na cukrzyce, ale chodzę do doktora z moją mamą, ma ona bardzo trudną w leczeniu cukrzyce, Pan Doktor zawsze wysłucha naszych pytań i wątpliwości, gdy widział,że ja jestem w ciąży zainteresował sie nie tylko moją mamą, ale i również mną,powiedział mi jakie powinnam porobic badania, pytał sie jak przebiegała poprzednia ciąża, był bardziej nią przejęty jak mój lekarz ginekolog. Ponieważ mama ma bardzo zaawansowaną cukrzyce straciła parę lat temu noge, w tamtym roku stopa cukrzycowa zaatakowała drugą nogę, chirurdzy chcieli zrobic to samo co z poprzednią nogą, ale dzięki pomocy Pana doktora mama ma tą noge. pozdrawiam


Z
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u niego od kilku lat na cukrzycę. Wybitny fachowiec, miły i bardzo sympatyczny człowiek,doskonałe podejście do pacjentów. Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Gorąco go polecam wszystkim chorym na cukrzycę!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Nadciśnienie tętnicze
  • Cukrzyca
  • Choroby serca

Specjalizacje

  • Diabetologia
  • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania