Adres

Obornicka 41 a, Trzebnica
Q-Dental (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Zawsze doskonale zrobione zabki w przyzwoitej cenie, a do tego bardzo miły, tworzy w gabinecie atmosferę, które pozwala się odprężyć. Zdecydowanie doskonały, godny zaufania, Specjalista.


A
Użytkownik zweryfikowany

Konkretny , rzeczowy i dobry fachowiec , pracuje na nowoczesnym sprzęcie , w gabinecie czysciutko i przemila atmosfera od recepcji począwszy .
Pan doktor poopowiadal o harleyach o golfie i ani sie człowiek obejrzy i już po wszystkim , warto dojechać do Trzebnicy bo to tylko 25 min a stawki bardzo przyzwoite jak na wysoki standart jaki pan doktor proponuje .
Zdecydowanie polecam


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry stomatolog, prawidłowe podejście do pacjenta i przede wszystkim potrafi leczyć zęby jak się należy a nie byle jak, tak jak robią to inni - na sztukę, aby kasa wpadła


P
Użytkownik zweryfikowany

Pan Andrzej jest lekarzem fantastycznym. Miły, uprzejmy, rzeczowy, dowcipny, wykazuje spore zainteresoanie pacjentem i potrafi wspaniale go "zagadać", nawet mój synek go polubił :) Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna