Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Powstańców 26, Jaktorów
Prywatna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Inny

Bardzo polecam Panią Doktor- leczę dziecko u Pani Doktor od pewnego czasu i stwierdzam że jest to najlepszy lekarz pediatra na jakiego trafiłam. Pani Doktor zna niekonwencjonalne sposoby leczenia i ma obszerną wiedzę specjalistyczną. Zawsze postawiona przez nią diagnoza jest trafna.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

Polecam z całego serca! Pani doktor swymi faktycznie nieszablonowymi, ale jakże skutecznymi metodami leczenia i wsparcia pomogła uniknąć naszej coreczce (4m-ce) antybiotykoterapii przy pierwszej poważnej chorobie- wirusowe zapalenie płuc. Mimo, iż był to okres Świąt Bożego Narodzenia nie odmówiła nam pomocy. Bardz polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały Lekarz! Pomimo swojej zdecydowanej oryginalności - która nie każdemu pewnie pasuje oraz nietypowym, często "babcinym" sposobom leczenia wykracza poza standardy. Mam trójkę dzieci - niestety zdarza im się chorować ale na Panią Doktor zawsze mogę liczyć. Ma ogromne serce - nigdy od 6 lat nie odmówiła nam pomocy bez względu na porę dnia i nocy, dni wolne od pracy, długie weekendy. Dzięki niej mój wówczas 2 miesięczny synek uniknął szpitala (miał zapalenie oskrzeli) - inny lekarz wystawił skierowanie do szpitala bo zaczynał się długi weekend. Jej diagnozy są trafne. Stosuje naturalne metody leczenia a antybiotyk podaje w przypadku wyraźniej konieczności.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie