lek.

Alicja Salamon-Górna

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Nefrolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
101 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam , jestem lekarzem specjalistą pediatrii oraz nefrologii dziecięcej .Przez 18 lat pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym , gdzie prowadziłam Poradnię Nefrologiczną .Od 2… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Bydgoszcz, Chołoniewskiego 46Usługa: torbiel nerki

  Bardzo przyjemna Pani doktor, szczegolowa i z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Uspokoiła moje obawy i skierowała na dalsze badania. Polecam.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Bydgoszcz, Chołoniewskiego 46Usługa: konsultacja nefrologiczna

  Bardzo kompetentny lekarz, specjalista w swojej dziedzinie, z ogromną wiedzą z zakresu nefrologii i dodatkowo z cudownym podejściem do dzieci. Na pewno będziemy korzystali z wiedzy Pani doktor i polecamy ją innym.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wytłumaczyła wszystko bardzo dokładnie i w taki sposób, że mogliśmy zrozumieć na czym problem polega. Dokładnie przedstawiła dalsze postępowanie w przypadku schorzenia z jakim przyszliśmy, jakie mogą być przyczyny i dalszy rozwój. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i bardzo polecamy wizytę u tego specjalisty.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Nie tylko lekarz, ale też człowiek. Za każdym razem pani doktor wszystko tłumaczy... Wyniki, jak będą wyglądać badania.. Nie trzeba niczego dopytać, bo zawsze odpowiada rzeczowo. Ma dużą wiedzę i dobry kontakt z rodzicami małych pacjentów.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Miła, kompetentna. Ma podejście do pacjenta. Dogłębnie zbada. Konkretnie i szczegółowo udzieli informacji.

 • M

  Super specjalista. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wytłumaczy wszystko. Ja jestem wdzięczna pani doktor za wszystko co zrobiła dla mojego syna, gdyby nie pani nie wiadomo czy w ogóle leczenie dalsze by ruszyło do przodu. Ja polecam Panią doktor wszystkim, z sercem na dłoni podchodzi do każdego pacjenta.

 • W

  Pani doktor bardzo dobrze i dokladnie poprowadziła wywiad, widać, ze zna sie na swojej pracy.Bardzo miła
  Polecam serdecznie

 • Z

  Mila.konkretna.potrafi doradzic.wizyta bardzo szczegolowo przeprowadzona.polecam jak najbardziej Pania doktor

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fantastycznie przeprowadzony wywiad - bardzo szczegółowo. Doskonałe podejście do dzieci. Otwartość na pytania. Jasno przekazana ścieżka dalszego postępowania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam , jestem lekarzem specjalistą pediatrii oraz nefrologii dziecięcej .Przez 18 lat pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym , gdzie prowadziłam Poradnię Nefrologiczną .Od 2 lat pracuję w Klinice Pediatriii,Alergologii i Gastroenterologii Dziecięcej , jako specjalista nefrolog.Jestem także pracownikiem dydaktycznym Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.
  Oprócz pracy w Szpitalu przyjmuję także dzieci z chorobami nerek w placówce LUX MED przy ul Chołoniewskiego 46 w Bydgoszczy.Zapraszam serdecznie na konsultacje rodziców , którzy poszukują pomocy lekarskiej dla swoich dzieci z chorobami nerek.Sama jestem mamą dwójki dzieci , więc po pracy zawodowej z dziećmi w szpitalu dalej zajmuję się dziećmi w domu , jak widać muszę mieć wiele cierpliwości , aby jej starczyło dla wszystkich moich dzieci!!!! , moimi ulubionymi zajęciami pozazawodowymi są praca w ogrodzie i czytanie dobrej książki

Specjalizacje

 • Nefrologia

Znajomość języków

 • polski