Adres

Młodych Techników 7, Stare Miasto, Wrocław Przyjmuje na NFZ
Starmed Staromiejskie Centrum Medyczne

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Alergia pokarmowa
 • Astma oskrzelowa
 • Alergia dróg oddechowych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

Polski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53 konsultacja alergologiczna

Bardzo kompetentna Pani doktor, oprócz diagnozy problemu zaproponowała nowe badanie o których wcześniej nie słyszałem, a mogą istotnie zmienić jakość życia w sezonie alergicznym


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu szpital

Spotkać na swojej drodze lekarza tak zaangażowanego ,cierpliwego i przez pacjentów wspominanego b.ciepło, to rzadkość. Jeżeli to mówią ludzie starsi,którzy wymagają cierpliwości. Szacunek do lekarza. A za osobowość? Chapeaux bas” (czytaj: szapo ba) Pani doktor. W imieniu Mamy.JM


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53 zmiany skórne - pokrzywka

Pani Alicja dokładnie wytłumaczyła co mam robić. Jestem w trakcie badań. Podejście do pacjenta oceniam na bardzo dobre - dużo wyrozumiałości, ciepła i wsparcia. Pani Alicja poświęciła mi więcej czasu niż powinna. Dzięki niej, myślę, że jestem na dobrej drodze do wyleczenia. Pani doktor dodała mi wiary w to, że się uda. Bardzo dziękuję, polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja alergologiczna

12 lat temu trafiłam do szpitala z powodu ciężkiej alergii. Od dziecka jestem alergikiem, a od Pani Doktor dowiedziałam się, po 40 latach, że to trądzik różowaty i mam z tym pójść do dermatologa.
Chodziło tylko o wypisanie leków, odnowienie, bo zawsze miałam zniżkę. Niestety, muszę płacić 100 %, wzięłam swoje leki i tzw., trądzik różowaty zniknął. Trudno, przyszło żyć w czasach, kiedy leczyć trzeba się samemu, a opinie innych lekarzy ze szpitala nie są brane pod uwagę.
To była druga wizyta i ostatnia. Szkoda zdrowia i nerwów.

dr n. med. Alicja Łata

Pacjentka otrzymala lek ale bez refundacji . Zasady refundacji okresla NFZ i w tym wypadku zniżka nie przysługuje. W wykonanych badaniach nie stwierdzono dodatnich testow. Podstawa do refundacji sa aktualnie wykonane badania, ktore zostaly wykonane . Przykro mi ale nie znajduję podstaw do takiej oceny moich kompetencji


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53

Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność! Wyprowadziła mnie z ciężkiej astmy i alergii. Zawsze na wiosnę "umierałam" biorąc leki na alergię, obecnie ich nie biorę i żyję. Pani doktor oprócz tego, że ma ogromną wiedzę, to zawsze jest uśmiechnięta i bardzo miła. W razie krytycznych sytuacji nie odmawia pomocy - jak byłam w ciąży wyprowadziła mnie z zapalenia oskrzeli bez antybiotyku, często zostawała w publicznej przychodni po godzinach (byłam też jej pacjentką w przychodni na Młodych Techników). Bardzo polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Po wielu latach zmagania się z alergią i astmą dopiero Pani dr. Alicja Łata skutecznie zaczęła mnie leczyć za co jestem niezwykle wdzięczny. To co cechuje Panią Doktor to ogromna wiedza, umiejętność wyjaśnienia wszystkiego w zrozumiały sposób, uprzejmość oraz zainteresowanie pacjentem o czym się nie raz już przekonałem przez wiele wizyt.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, szczegółowo wypytała o objawy, bez problemu skierowała na specjalistyczne badania. Postawiła odpowiednią diagnozę. Miła, uprzejma, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Dodatkowo skierowała mnie na kolejne badania i zabieg - wszystko na fundusz. Polecam wszystkim!


P
Użytkownik zweryfikowany

Świetna Alergolog, na bieżąco ze wszystkimi nowościami, a przede wszystkim skuteczna. Od wielu lat przeżywałem koszmar podczas pylenia trawy, dostawałem leki objawowe i trochę pomogły. Pani Alicja dobrała odpowiednie szczepienia odczulające i od roku nie wiem co to alergia !
Szczerze polecam !


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspanialy lekarz! Profesjonalny, mily i pelen oddania dla swojej pracy i pacjentow. Juz po pierwszej wizycie wiem, ze znalazlam lekarza z ogromna wiedza, ktory cierpliwie wyslucha historii choroby i bedzie potrafil postawic trafna diagnoze i leczyc nie tylko skutki, ale tez przyczyny problemu.


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani Alicja jest super alergologiem, serdecznie Wam wszystkim polecam. Ciepła i sympatyczna, daje dużo pomocnych rad i zaleceń. Stworzona do swojego zawodu. Specjalista pierwsza klasa !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Alergia pokarmowa
 • Astma oskrzelowa
 • Alergia dróg oddechowych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania