Alicja Janaszek

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Galeria KrakowskaUsługa: cytologia

  Bardzo mila Pani doktor, delikatna, byc moze troszke zdystansowana ale bardzo rzetelnie odpowiedziala na moje wszystkie pytania. Na pewno ja bede polecac.

 • Usługi

  Centrum Medyczne Enel-Med - Galeria Krakowska

  Pawia 5, Podgórze, 31-154 Kraków, małopolskie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  60 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Galeria KrakowskaUsługa: cytologia

   Bardzo mila Pani doktor, delikatna, byc moze troszke zdystansowana ale bardzo rzetelnie odpowiedziala na moje wszystkie pytania. Na pewno ja bede polecac.

  • W

   Odradzam wizyty , przez cały okres ciąży lekarka zapewniała ze wszystko jest dobrze. Lekarka nie wykryła u żony wielowodzia nie skierowała nas do szpitala, nasza córka urodziła się w ostatniej chwili miesiąc przed planowanym rozwiązaniem z wadą zagrażająca życiu do natychmiastowej operacji
   ( Lekarka przez całą ciąże zapewniała nas ze wszystko jest super )
   przestrzegam przyszłych rodziców przed wizytami

  • M

   Odradzam wizyty u Pani doktor przez wiele lat miałam do niej pełne zaufanie, chodziłam do niej ja, moja siostra i moja mama. Mimo regularnych kontroli, wykonywanych badań usg i cytologii pani doktor nie rozpoznała zaawansowanej choroby nowotworowej. Na moje pytanie czy można było zrobić coś więcej, jakieś inne szczegółowe badania etc. odpowiedziała że takie rzeczy się zdarzają. To przecież po to chodzimy wszyscy do lekarzy aby takie rzeczy się nie zdarzyły. Także drogie Panie proszę o większą rozwagę i mniejsze zaufanie do Pani doktor.

  • W

   Z mojej perspektywy wszystko OK. Świetnie zlokalizowany gabinet, odpowiednio wyposażony, podobnie jak poczekalnia. Z poziomu pacjentki odbywającej wizyty profilaktyczne mogę polecić Panią Doktor.

  • M

   Ja nie jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Przyszłam do niej z podejrzeniem ciaży - Pani doktor przepisała test na HCG i kazała przyjść z wynikiem - potwierdziło sie. Na drugiej wizycie wypisała badania do zrobienia jednak nie zbadała mnie bo powiedziała ze nie ma sensu do bodajze 10 tego tygodnia. Okazało sie ze juz wtedy zaczynała mi sie infekcja, którą Pani doktor mogła wychwycić gdyby zrobiła badanie. Następnie byłam na USG - Pani dr niestety błędnie zdiagnozowała ciąże bliźniaczą. Najgorsze jest to ze powiedziała ze jest to ciąza wysokiego ryzyka ale nie zleciła udania sie np. do szpitala celem dalszej diagnozy tylko zaleciła wizyte na kolejne usg za dwa tygodnie. Na szczescie na drugi dzien poszłam do innego lekarza, który niezwłocznie skierował mnie do szpitala a tam okazało sie ze ciąza jest pojedyncza i bez zagrożenia. W związku z tą sytuację oceniam tego lekarza neutralnie - zwlaszcza z uwagi na fakt ze moja kolezanka prowadzi u Pani doktor ciąże i jest bardzo zadowolona. Ja jednak nie skorzystam juz z konsultacji u Pani doktor Alicji

  • K

   Witam,
   Poszłam do pani doktor na wizyte po raz pierwszy, ponieważ nie dostawałam miesiączki i miałam plamienia. Okazło się, że jestem w ciąży ale lekarka powiedziła, że i tak nic z tego nie będzie bo ciałko żółte się odkleja itd. To była moja pierwsza ciąża- byłam zszokowana stylem w jakim to do mnie mówiła! bez żadnych emocji, empatii lub współczucia, była to dla mnie najgorsza wizyta pod słońcem. Nie spodziewałam się po kobiecie takiej nieczułości, nie polecam ze względu na fatalne podejście do pacjentki!!!

  • A

   Polecam! Pani dr Janaszek prowadziła moją ciążę od początku do końca (w dosłownym tego słowa znaczeniu, czyli do porodu przez cesarskie cięcie;)). Zlecała wszystkie potrzebne badania przez cały okres ciąży i czułam się naprawdę zaopiekowana. Wcześniej już byłam jej pacjentką przez ponad 3 lata, ale dopiero przy prowadzeniu ciąży poznałam jej pełen profesjonalizm. Na prowadzenie drugiej ciąży też na pewno wybiorę dr Janaszek. Jest to moja czwarta ginekolog i przy niej pozostanę.

  • L

   Jestem pod wrażeniem kompetencji, wiedzy i bardzo wysokiej kultury osobistej Pani Doktor. Zawsze jest bardzo zainteresowana dolegliwościami z którymi się do niej zgłaszam, zleca wszystkie niezbędne badania, uważam że moje zdrowie jest w bardzo dobrych rękach. Na szczególną uwagę i najwyższą ocenę zasługuje delikatność Pani Doktor.

  • K

   Ja przychylam się jak najbardziej do pozytywnych opinii o Pani Doktor. Mam spore doświadczenie z lekarzami, w tym ginekologami, zarówno pozytywne jak i negatywne (ale nie w kontekście prowadzenia ciąży), na tle którego Dr Janaszek oceniam bardzo wysoko. Zarówno pod względem merytorycznym - podczas konsultacji dotyczącej antykoncepcji udzieliła mi wszelkich informacji i wskazówek o jakie prosiłam i rozwiała wątpliwości, jak również pod względem stosunku do pacjenta - Doktor była bardzo sympatyczna, otwarta i zaangażowana. Z przyjemnością udam się do niej na wizytę powtórnie.

  • A

   Pani doktor nie zlecała podstawowych badań w ciąży, wszystkie dolegliwości zbywała "tak to musi być", przekonywała żeby nie robić usg genetycznego... Na pewno nie decydujcie się na prowadzenie u niej ciąży bo to zagraża życiu dziecka