Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Nowa 6/12, Widzew, Łódź
Prywatne Gabinety Lekarskie NOWA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Wirusowe zapalenie wątroby
 • Borelioza

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby zakaźne
 • Balneologia i medycyna fizykalna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Nowa 6/12, Łódź

Prywatne Gabinety Lekarskie NOWANowa 6/12, Łódź

Prywatne Gabinety Lekarskie NOWA

Pozostałe usługi


Nowa 6/12, Łódź

Prywatne Gabinety Lekarskie NOWA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatne Gabinety Lekarskie NOWA

Szczerze polecam. Pani Dr bardzo rzetelnie podchodzi do problemu pacjenta, szczegółowo analizuje badania, ma duże doświadczenie i wiedzę wykraczającą daleko, po za swoją specjalizację, jest przy tym przesympatyczną, ciepłą i cierpliwą osobą. Jestem bardzo wdzięczna, dzięki niej mam szansę na wczesne rozpoznanie i leczenie. Gorąco polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany

Do Pan Doktor trafiłam na początku swojej trzeciej ciąży (dwie poprzednie zakończyły się poronieniem) ze stwierdzoną toksoplazmozą i wizją kolejnej straty. Na szczęście trafiłam na wspaniałego specjalistę, a w dodatku cudowną i ciepłą osobę, która potrafiła mnie uspokoić i sprawiła, że uwierzyłam, że tym razem się uda. Najlepszy dowód wiedzy i profesjonalizmu Pani Doktor skończył wczoraj roczek i co najważniejsze jest zupełnie zdrowy. Jeszcze raz dziękuję i z całego serca polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

264 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam dosyć nietypowy problem, ale nie daje mi ta sprawa spokoju, dlatego postanowiłam tutaj napisać. Ostatnio jadąc samochodem nie zauważyłam leżącego na drodze przejechanego zwierzęcia i trochę na niego najechałam kołami. Nie wiem co to było, czy pies, lis a może jeszcze coś innego. Później zaczęłam się zastanawiać czy zwierzę mogło mieć wściekliznę, a jeśli tak to czy w jakikolwiek sposób mogłam np. na bucie przenieść wirusa do domu? Bo po powrocie chodziłam na podjeździe w tym miejscu gdzie przejechałam samochodem, a wcześniej najechałam to zwierzę. Martwię się, bo akurat miałam wtedy małe ranki na dłoniach. Czy jeśli zbrudziłam coś w domu tymi butami a potem bym to dotknęła to czy istnieje prawdopodobieństwo zarażenia się wścieklizną? Cały czas się tym zamartwiam i boję się już czegokolwiek dotknąć, co mogłam wtedy zabrudzić. Z drugiej strony jakiś głos z tyłu głowy podpowiada, że w taki sposób raczej nie istnieje możliwość zarażenia się, no ale chciałabym poznać opinię lekarzy, dlatego proszę o poważne potraktowanie mojego problemu.

  Witam. Prawdopodobieństwo zakażenia poprzez stopy lub koła samochodu jest żadne. Niemniej, proponowałabym zasięgnąć indywidualnej konsultacji u specjalisty chorób zakaźnych w razie dalszych wątpliwości. Pozdrawiam.

  dr n. med. Aleksandra Michowicz

 • W maju 2017roku chcec zosatac chonorowym dawca krwi, okazalo sie ze jestem nosicielem WZW typu B. Na chwile obecna czekam na konsultacje w kolejce do hepatologa (listopad 2020) Czy z WZW typu B , można sie wyleczyć? Czy mozna zajsc bezpiecznie w ciąże i urodzić zdrowe dziecko?

  Witam. Proponowałabym znaleźć na stronie internetowej NFZ poradnię chorób zakaźnych, do której są najkrótsze terminy oczekiwania, ponieważ wymaga pani indywidualnej konsultacji po wykonaniu szeregu badań. Pozdrawiam.

  dr n. med. Aleksandra Michowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Wirusowe zapalenie wątroby
 • Borelioza

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby zakaźne
 • Balneologia i medycyna fizykalna

Powiązane wyszukiwania