mgr

Aleksandra Girek

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

47 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
280 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką studiów drugiego stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na kierunku żywienia człowieka i dietetyka. Praca, którą… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: konsultacje dietetyczne

  Pani Aleksandra ma bardzo profesjonalne i indywidualne nastawienie do pacjenta przy czym jest bardzo miła i motywujaca :) polecam!

 • R
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse Lublin

  Pani Ola miła,super profesjonalne podejście do pacjenta. Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie i cudownie mijające kolejne dni. Polecam spotkania, rozmowę i super atmosferę na każdej wizycie.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: konsultacje dietetyczne

  Dzięki wizycie u p.Oli i odpowiednim dobraniu przez nią suplementów przestalam się w końcu czuć opuchnięta i ociężała. Po 6 tygodniach poleciało 5 kg w dół, ku mojemu zaskoczeniu w cale nie jestem głodna, jem i chudnę ???? Nie spodziewałam się nigdy wcześniej że bycie na diecie może być tak proste i przyjemne, polecam i pozdrawiam serdecznie ????

 • J
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: zaparcia i nadwrażliwe jelito

  Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Aleksandrą. Dzięki dostosowaniu odpowiedniej diety, a także wyeliminowaniu niektórych produktów czuje się o wiele lepiej, a moje dolegliwości z nadwrażliwym jelitem stały się nieodczuwalne co mnie najbardziej cieszy ! Waga w dół a samopoczucie w górę ! Śmiało mogę polecić Panią Dietetyk.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse Lublin

  Pani Aleksandra bardzo mi pomogła z moją dolegliwością jaką były bóle brzucha. Spokojnie wysłuchała problemu i dobrała odpowiednią dietę, która była na tyle zróżnicowana, że nawet nie myślałam o podjadaniu pomiędzy wyznaczonymi posiłkami. Polecam w 100%!!!!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: kuracja odchudzająca

  Z panią Olą współpracuję już 2 miesiące i dzięki regularnym wizytom i motywacji przez nią podtrzymywanej schudłam już 9 kilogramów i to jeszcze nie koniec! Czuję się coraz lepiej, nie chodzę głodna ani też ospała, nie mam wilczego apetytu na noc, jak przedtem. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse Lublin

  Najlepsza Pani dietetyk z jaką kiedykolwiek się spotkałam ! :) Pod wpływem jej diety udało mi się zgubić zbędne kilogramy :) Przestałam mieć rówież problem ze wzdęciami. Dieta którą otrzymała była bardzo różnorodna przez co szybko mi się nie znudziła. Polecam !!!

 • J
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: bóle brzucha

  Najlepsza z najlepszych! nie tylko widać, ale czuć, że to co robi, robi prosto z serca :) bóle brzucha zniknęły, dzięki diecie ułożonej przez Panią Aleksandrę :) dodatkowo kg lecą w dół :) :) :)
  Gorąco polecam!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: nadwaga

  Polecam w 100% tą Panię dietetyk. Po pierwszej wizycie kontrolnej 2,5 kg mniej na wadze i spadek w odwodzie brzucha. W życiu nie spodziewałbym się że efekty będą tak szybkie. Bardzo dobrze przeprowadzony wywiad zdrowotny i żywieniowy, również dieta a wlasciwie schemat zdrowego żywienia bardzo klarowny i prosty do wykonania. Czuję się rewelacyjnie, mój metabolizm przyspieszył kilkukrotnie. Pani Ola Girek to najlepszy dietetyk w Lublinie!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse Lublin

  Wybrałam się do Pani Aleksandy ponieważ miałam problemy z bólami brzucha i złym samopoczuciem. Jak się okazało, problem były złe nawyki żywieniowe. Teraz nic już mnie nie boli a moja waga spada :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką studiów drugiego stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na kierunku żywienia człowieka i dietetyka. Praca, którą wykonuję jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim pasją. Moim podstawowym celem jest reedukacja żywieniowa oraz przekazywanie zasad prawidłowego żywienia. Każdego dnia udowadniam swoim pacjentom, że dieta może być smaczna, przyjemna i przebiegać bez wyrzeczeń. Przez cały okres stosowania kuracji pomagam wzmacniać motywację, dobieram dietę pod kątem preferencji smakowych, stanu zdrowia oraz postępów pacjenta. W swojej pracy zawsze dążę do likwidowania przyczyn chorób, a nie tylko ich objawów.
  Serdecznie zapraszam!

Edukacja

 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, kierunek: Żywienie człowieka i dietetyka

Publikacje

 • „Witarianizm - postrzeganie diety przez osoby dorosłe”

Znajomość języków

 • angielski