mgr

Aleksandra Girek

Dietetyk

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 442 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką studiów drugiego stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na kierunku żywienia człowieka i dietetyka. Praca, którą… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką studiów drugiego stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na kierunku żywienia człowieka i dietetyka. Praca, którą wykonuję jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim pasją. Moim podstawowym celem jest reedukacja żywieniowa oraz przekazywanie zasad prawidłowego żywienia. Każdego dnia udowadniam swoim pacjentom, że dieta może być smaczna, przyjemna i przebiegać bez wyrzeczeń. Przez cały okres stosowania kuracji pomagam wzmacniać motywację, dobieram dietę pod kątem preferencji smakowych, stanu zdrowia oraz postępów pacjenta. W swojej pracy zawsze dążę do likwidowania przyczyn chorób, a nie tylko ich objawów.
  Serdecznie zapraszam!

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, kierunek: Żywienie człowieka i dietetyka

Publikacje

 • „Witarianizm - postrzeganie diety przez osoby dorosłe”

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: chęć zrzucenia zbędnych kilogramów

  Pani Ola to przede wszystkim świetna osoba. Podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie. Zadaje szczegółowe pytania, które pomagają w ustaleniu jadłospisu. Przede wszystkim jem to co lubię i nie zniechęca mnie to do pracy nad sobą. Bardzo motywuje i pilnuję. Raz w tygodniu trzeba zdać sprawozdanie z tego co się jadło ;) a Pani Ola analizuje co można jeszcze zmienić albo co wypadło bardzo dobrze. Gorąco polecam !! :)

 • T
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: kuracja odchudzająca

  Pani Ola bardzo profesjonalnie się mną zajęła, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad na temat mojego zdrowia, nawyków żywieniowych i rytmu dnia co pozwoliło jej dopasować idealną dla mnie dietę. Sama dieta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, bo nie wymaga ode mnie zbyt dużych wyrzeczeń, jest łatwa i przyjemna, a najważniejsze, że pierwsze efekty zaczęły się pojawiać po kilku dniach. Co więcej, jesteśmy w ciągłym kontakcie między wizytami i w każdej chwili można się z nią skontaktować w celu konsultacji. Z czystym sumieniem polecam innym zainteresowanym, nie zwlekajcie i zapiszcie się do Pani Oli :)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse Lublin

  Pani Aleksandra to fachowiec w swojej klasie. Dopiero z Jej pomocą i wskazówkami udało mi się wprowadzić skuteczną dietę do jadłospisu ( a próbowałem wcześniej wiele razy). Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Olę każdemu, kto skutecznie i "bezboleśnie" chce walczyć ze zbędnymi kilogramami, nie wspominając o tym, że ze świecą szukać tak pozytywnie nastawionych ludzi, jak Pani Ola.

 • O
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: kuracja odchudzająca

  Z czystym sumieniem polecam wizytę u pani dietetyk Aleksandry Girek. Zawsze uważałam że przejście na dietę będzie dla mnie oznaczało wiele wyrzeczeń i nieustający głód. Jest wręcz przeciwnie! Jestem na diecie 4 tygodnie i bez najmniejszego problemu schudłam 4 kilogramy i po kilka centymetrów w obwodach. Pani Ola rozpisuje mi dietę w taki sposób żebym mogła ją bez problemu wykonać nie spędzając przy tym godzin w kuchni a dodatkowo wszystko jest smaczne i nareszcie czuję że jem zdrowo i odzywiam swój organizm. Pozdrawiam!

 • S
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: odchudzanie

  Bardzo miła i rzetelna osoba. Dobrała mi dietę dzieki ktorej schudłam i nie byłam głodna :-). Suplementy też otrzymałam tylko te, które wspomagały kurację bez naciągania, czuję się teraz wspaniale, schudłam 6 kilo, zmieniłam nawyki i nie tyję. Polecam Panią Olę!

 • J
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: nadwaga i cellulit

  P.Ola to uśmiechnięta i sympatyczna osoba.Jest wspaniałym dietetykiem,co odczulam na własnej osobie.W trakcie wizyty dowiedziałam się, ile błędów popełniam w swoim żywieniu.Dzięki poleconej diecie czuję się bardzo dobrze.Polecam p.Olę bo to wspaniały człowiek i lekarz

 • E
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: poprawa sylwetki i samopoczucia

  Pani Ola jest wspaniałym dietetykiem, świetnie przedstawia cały proces kuracji, a przede wszystkim jest osobą bardzo miłą, sympatyczną, zawsze uśmiechniętą. Uświadomiła mi jakie popełniałam błędy w swojej codziennej diecie. Dostałam plan żywieniowy, odpowiednią suplementacje, a przede wszystkim duże wsparcie i ogromną motywację od Pani Oli. Efekty były zauważalne z dnia na dzień. Dziś czuję się jak nowo narodzona.
  Polecam Panią Aleksandrę wszystkim, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę, samopoczucie, dostać zastrzyk energii i profesjonalną opiekę oraz wsparcie.

 • Ł
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse Lublin

  Moja opinia o pani Oli jest bardzo pozytywna. Dzięki jej pomocy, na pierwszy rzut oka, pełna wyrzeczeń dieta, okazała się wcale nie taka straszna. Już po pierwszych 3 wizytach, kilogramy poleciały diametralnie w dół, samopoczucie polepszyło się oraz nabrałem siły do ćwiczeń. Polecam wszystkim, dieta naprawdę może być przyjemna!

 • T
  Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: Usługa: kuracja odchudzająca (cena zawiera plan żywieniowy, analizę składu ciała i suplementację)

  Pierwszą wizytę u Pani Aleksandry Girek oceniam bardzo pozytywnie. Pani Ola jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, do Klienta podchodzi indywidualnie, zarówno pod względem badania nawyków żywieniowych/stanu zdrowia, jak i samej relacji z Klientem. Ułożona dieta jest w 100% dostosowana do oczekiwań Klienta (określone godziny i rodzaj posiłków). Wszystkie pytania i wątpliwości ze strony Klienta są w pełni wyjaśnione. Spotkanie przebiega w luźnej atmosferze, ale pozostaje na profesjonalnym poziomie. Polecam w 100% Panią Aleksandrę każdemu kto ceni sobie dobre relacje oraz indywidualne podejście do Klienta.

 • Lokalizacja: Centrum Dietetyczne Naturhouse LublinUsługa: kuracja odchudzająca (cena zawiera plan żywieniowy, analizę składu ciała i suplementację)

  Pani Ola jest miłą i sympatyczną osobą, z którą można porozmawiać o swoich wątpliwościach i problemach. Czasem miewałem zapytania dotyczące diety, dlatego bardzo cieszył mnie fakt tak dobrej komunikacji z dietetykiem. Na podstawie wyników pomiarów, a także wywiadu Pani Ola trafnie dobierała suplementy, aby jeszcze skuteczniej prowadzić kurację. Super współpraca, nawet po osiągnięciu zamierzonego celu od czasu do czasu przychodzę na pomiar kontrolny i nawet wtedy Pani Ola sugeruje co mogę dalej zrobić, aby utrzymać moją wymarzoną wagę. Polecam ;)