Aleksandra Figiel

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Aleksandra Figiel, Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie, mgr psychologii, terapeuta nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - Solution Focused Brief Therapy I i II stopień… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomorska Klinika TerapeutycznaUsługa: psychoterapia

  Miałam okazje skorzystać z pomocy pani Aleksandry kilkakrotnie i niewątpliwie było warto. Pani Aleksandra pomogła mi spojrzeć inaczej na wiele kwestii i wskazała lepszy i zdrowszy tok myślenia. Gorąco polecam do skorzystania z jej pomocy gdyż jest świetnym terapeuta.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pomorska Klinika TerapeutycznaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Aleksandra to najlepszy psycholog i specjalista w swojej dziedzinie,bardzo kompetentna,rzeczowa i konkretna osoba,która potrafi rozpoznać i zdiagnozować problem a przede wszystkim (dzięki swojemu wsparciu i cennym radą)poprowadzić nas do lepszego jutra. Wizytę u pani Aleksandry polecam wszystkim,którzy boją się mówić o własnych problemach. Polecam !!!
  Monika

 • S

  Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za pomoc przy wyjściu z problemu, z którym nie mogłam sobie poradzić przez 8 lat. Zważywszy na to, że jestem młodą osobą, problem zajął mi prawie 1/3 życia. Pani Doktor do każdego spotkania była doskonale przygotowana. Słuchała mnie uważnie i z zaangażowaniem, by wskazać drogę, którą powinnam pójść w danym momencie. Niczego nie robiła na siłę, do każdego kroku pozwalała mi dojrzeć. Po tych kilku miesiącach jestem już inną kobietą - wartościową i pewną siebie. Bardzo serdecznie polecam!

 • Bardzo rzeczowy i kompetentny terapeuta a przy tym bardzo miła osoba. Która zdiagnozuje problem i postara się znaleźć jego rozwiązanie. Polecam

 • K

  Gorąco polecam. Pani Aleksandra ma profesjonalne podejście i podczas prowadzonych rozmów naprawdę niesie dużą pomoc. Mi dodała wiele wiary we własne możliwości i pomogła zacząć bardzo potrzebną pracę nad sobą. Jeszcze raz gorąco polecam.

 • D

  Pani Aleksandra to świetny lekarz , i co bardzo ważne skuteczny .Mam porównanie ponieważ korzystałem już z pomocy innych specjalistów. Dla mnie ważne było przygotowanie Pani Aleksandry do każdego spotkania , za każdym razem wracaliśmy do tego co istotne , nie zdając się na przypadek. Dodam jeszcze że jest dyspozycyjna co jest ważne przynajmniej na początku terapii . Pomogła mi pozbyc się depresji w krótkim czasie . POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • J

  POLECAM.!! POLECAM.Pani Aleksandra pomogła mnie wyjść z depresji poporodowej, naprawdę byłam w totalnym dołku, czułam się zagubiona,osamotniona gdyż postawiłam sobie dość duże wymagania, a bałam się ich nie spełniać w roli matki,dosyć się pogubiłam. Jednakże Dzięki Pani Aleksandrze szybko odnalazłam sie w nowej sytuacji. Bardzo polecam terapie dla kobiet z problemami po porodzie jak i tych ciężarnych,obawiających się o swoje samopoczucie, a jak wiadomo szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko :)))

 • J

  Długo wzbraniałam się przed decyzją o pójściu do terapeuty. Zawsze uważałam,że jako osoba dorosła jestem w stanie ze wszystkim sobie poradzić! Oczywiście nic bardziej mylnego! nadszedł wreszcie taki moment,że musiałam poprosić o pomoc! Jestem niesamowicie wdzięczna losowi,że skierował mnie pod opiekę Pani Aleksandry Figiel! Jeśli można użyć określenia "lekarz z powołania", to na pewno w 100% pasuje ono do Pani Aleksandry. To niespotykanie ciepła i życzliwa osoba,ale przede wszystkim bardzo dobry terapeuta! Jest nad wyraz profesjonalna, a jej pomoc w moim przypadku mogę śmiało uznać za nieocenioną! Czyni to tę Panią godnym zaufania terapeutą, którego z całą odpowiedzialnością szczerze POLECAM!

 • W

  Pani Aleksandra jest świetnym specjalistą. Do swoich obowiązków podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Posiada szeroki zakres specjalistycznej wiedzy. Naturalna uważność na potrzeby klienta czyni ją psychologiem z powołania. Gorąco polecam tą terapeutkę!

 • P

  Pani Aleksandra to świetna terapeutka , pozytywna energia i nastawienie tryska na boki . Dzięki niej moje spojrzenie na różne sprawy i problemy diametralnie się zmieniło ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Aleksandra Figiel, Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie, mgr psychologii, terapeuta nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - Solution Focused Brief Therapy I i II stopień TSR .
  Ukończyła Szkolenie z "Pracy Z Klientem Po Traumie".
  Pracuje z klientem indywidualnym (osoba dorosła, młodzież, senior) Dyplomowany terapeuta Psychoterapii Integracyjnej ukonczonej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Warszawie.
  Jest to program Szkolenia Klinicznego, który posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.
  Doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku,
  w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni oraz w Sopockim Ośrodku Specjalistycznym
  w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
  Pracuje terapeutycznie krótko i długoterminowo,prowadzę warsztaty rozwojowe dla osób borykających się z uzależnieniem. Swoją pracę poddaje superwizji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS w Sopocie
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii w Warszawie

Staże

 • Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Gdynii
 • Sopocki Ośrodek Specjalistyczny w Sopocie
 • Szpital Psychiatryczny w Gdańsku

Certyfikaty

 • Aleksandra Figiel, psycholog w mieście Rumia - Certyfikaty

Zdjęcia