Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Lek. med. Agnieszka Waśkowska przyjmuje w " Wielospecjalistycznej Przychodni Lekarze Specjaliści" Sp.J. Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na Wyd...

Zobacz pełen opis


Znajomość języków

  • Angielski

32 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
H
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta u doktor Agnieszki Waśkowskiej była wyjątkowo satysfakcjonująca. Jej profesjonalizm i rzetelność w trakcie badania sprawiły, że poczułem się w pełni zaopiekowany. Pani doktor dokładnie zdiagnozowała mój przypadek, udzieliła klarownych zaleceń dotyczących leczenia oraz zaleciła kolejną kontrolę, co świadczyło o jej trosce o moje zdrowie.

Dodatkowo, doceniłem zaangażowanie Pani doktor w rozmowie i zainteresowanie moim przypadkiem. Poświęciła mi odpowiednią ilość czasu, starając się zrozumieć moje obawy i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Jej profesjonalizm i dbałość o pacjenta zdecydowanie wpłynęły na moje zaufanie do niej jako do kompetentnego specjalisty.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta u Pani Doktor Agnieszki przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Podejście do dziecka było odpowiednie, dzięki czemu córka (7mscy) w ogóle się nie bała! Wywiad, jak i samo badanie, zostały przeprowadzone szczegółowo, diagnoza celnie postawiona.
Profesjonalizm oraz życzliwość Pani Doktor jest nieoceniona! Cieszę się, że trafiłyśmy na tak dobrego spacjalistę :)
Szczerze mogę polecić każdemu!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani dr Agnieszka z powołania - pełen profesjonalizm i przede wszystkim świetny fachowiec. Rzetelna, bardzo rzeczowa. Bardzo sprawnie przeprowadziła badanie, przy okazji wszystko jasno tłumacząc. Jestem pełna uznania. Od kilku lat korzystam z usług p. Doktor i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dziękuję Pani Agnieszko.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Kolejny rok byłam na konsultacji w UCK z dzieckiem, pierwszy raz u pani dr Agnieszki Waśkowskiej. Wcześniej otrzymywałam polecenie rejestracji za rok ponieważ dziecko ma wadę, której nie da się leczyć. Pani dr zainteresowała się problemem i wystawiła skierowanie do profesora, który specjalizuje się w leczeniu wad jaką posiada dziecko. Prosiła również o informacje po konsultacji co profesor powiedział by wdrożyć ewentualne dalsze leczenie na miejscu. Jestem zadowolona z wizyty bo w końcu ktoś się zainteresował problemem dziecka. Polecam. Pani dr bardzo miła i sympatyczna, wyjaśniła wszystko ze zrozumieniem.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo źle oceniam wizytę u p. Doktor. Dobry lekarz z powołaniem jest tak samo skuteczny na NFZ jak i w prywatnie. O tej pani doktor niestety nie można tak powiedzieć. Przyjmując w UCK w poradni jest opryskliwa i niemiła, nie słucha wskazówek rodzica do skutecznego badania dziecka. Nie polecam tego lekarza zwłaszcza dla dzieci wymagających cierpliwości, gdyż ta pani doktor jej nie posiada.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści badanie okulistyczne

Super lekarz.Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo.Pani doktor bardzo szczegółowo wszystko tłumaczy.Polecam.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

W UCK podczas dyżuru wydana została przez tego lekarza błędna diagnoza: Męty w KCSz, leczenia brak, lekarka stwierdziła, cytuję: "mózg się przyzwyczai". Po wyjściu ze szpitala pacjentka dla własnego spokoju i poprawy komfortu życia (dalej występowały duże problemy z ostrością wzroku, zaburzenie pola widzenia) badana przez 2 niezależnych okulistów, którzy stwierdzili odwarstwienie siatkówki (nabłonka barwnikowego w plamce żółtej, obrzęk w plamce żółtej), co może prowadzić nawet do utraty wzroku! Każdy z tych 2 lekarzy twierdzi, że pilnie to trzeba leczyć! Badanie przyrządem z latarką na ginekologicznym oddziale COVIDowym w UCK, gdzie została wezwana w/w okulistka na konsultację, nie odbiegało od badań innych okulistów. Więc, na pewno błędna diagnoza, nie była z powodu zastosowania niewystarczającego sprzętu!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści kontrola

Bardzo miła atmosfera, Pani Doktor przeprowadziła bardzo dokładne badanie i wszystko wytłumaczyła, tak że z gabinetu wyszlam usatysfakcjonowana.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści porada okulistyczna

Pani doktor profesjonalna, fachowa. Przeprowadziła rzetelne badanie i wszystko wyjaśniła. Odpowiednie podejście do pacjenta.


E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści konsultacja okulistyczna

Rewelacyjna pani doktor! Polecam z czystym sumieniem. Niesamowite podejście do dzieci, cierpliwa i spokojna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania