Adres

Stanisława Wojciechowskiego, Ursus, Warszawa
A&A (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Magister dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. W swojej studenckiej karierze studiowałam rów...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: A&A

Polecam w 100%! Pani Agnieszka to przemiła, niezwykle sympatyczna osoba z bardzo profesjonalnym podejściem i ogromną wiedzą. Dzięki niej nauczyłam się: jak, ile i co tak naprawdę powinnam jeść. Bardzo dziękuje za wsparcie oraz pomoc :)


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: A&A zmiana nawyków żywieniowych, zrzucenie zbędnych kilogramów

Chciałabym bardzo polecić Panią Agnieszkę. Od lat miałam duże problemy z jedzeniem, w szczególności tym niezdrowym. Również jestem dużym zwolennikiem słodyczy, co niekorzystnie wpływało na moją wagę i samopoczucie. Kiedy zdecydowałam się pójść do dietetyka, była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani Agnieszka, jest bardzo życzliwą osobą. Nie czułam się w żaden sposób skrępowana, a nasza rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Dowiedziałam się co powinnam zmienić w swoim żywieniu. Nigdy nie spodziewałam się, że słodycze można zastąpić dużo korzystniejszymi i zdrowymi zamiennikami!!:)
Cały czas jesteśmy w kontakcie mailowym i telefonicznym.
Plan dietetyczny, który dostałam jest bardzo szczegółowy i dopasowany do moich potrzeb.
Powoli zaczynam zauważać zmiany w swojej wadze.
Polecam serdecznie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: A&A Veganism - balanced diet

I have recently decided to become a vegan. Agnieszka helped me eat in a healthy and balanced way in accordance with my ethical believes. Agnieszka is very professional and absolutely committed to delivering the best service for her patients. She was approachable and helpful even after the visit when I was struggling and in need of further advice. I would highly recommend Agnieszka if you want to improve your health and eat delicious, creative meals!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: A&A kuracja odchudzająca

Pani Agnieszko, bardzo dziękuje za pomoc w odchudzaniu!
W gabinecie panowała atmosfera profesjonalizmu i było bardzo miło. Polecam Panią Agnieszkę każdemu, kto nie tylko chce schudnąć, ale nauczyć się zdrowo żyć!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Magister dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. W swojej studenckiej karierze studiowałam rów...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyk sportowy