Agnieszka Okularczyk, psycholog Sosnowiec

mgr Agnieszka Okularczyk

Psycholog więcej

14 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Piłsudskiego 41 lok 208, Sosnowiec
Centrum Promocji Zdrowia Novimed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Konsultacja psychologiczna • od 100 zł

Poradnictwo psychologiczne • od 100 zł

Relaksacja • od 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Śląska 36, Opole
CLIRO - Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 6 lat
Gotówka

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Psychologiczna konsultacja • od 120 zł

Sesja One Brain • od 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

" W każdym człowieku znajduje sie potencjał, który wystarczy wydobyć..." Pragniesz wewnętrznej zmiany ? potrzebujesz wsparcia w trudnym momencie ży...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zespół stresu pourazowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Piłsudskiego 41 lok 208, Sosnowiec

od 100 zł

Centrum Promocji Zdrowia Novimed


Śląska 36, Opole

120 zł

CLIRO - Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego

Pozostałe usługi


Piłsudskiego 41 lok 208, Sosnowiec

od 100 zł

Centrum Promocji Zdrowia NovimedŚląska 36, Opole

od 120 zł

CLIRO - Centrum Logopedii i Rozwoju OsobistegoPiłsudskiego 41 lok 208, Sosnowiec

od 100 zł

Centrum Promocji Zdrowia NovimedŚląska 36, Opole

od 120 zł

CLIRO - Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CLIRO - Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego

Pani Agnieszka jest bardzo miłą i otwartą osobą, jestem po pierwszym spotkaniu i jestem bardzo zadowolona :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CLIRO - Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego

Polecam panią Agnieszkę,profesjonalne podejście.Pani Agnieszka stosuje metody One Brain,które w krótkim czasie u mnie przyniosły efekty.Uwierzyłam w siebie,teraz patrzę na świat inaczej jak do tej pory.Chodząc na spotkania do pani Agnieszki,z wizyty na wizytę widziałam poprawę,oraz starałam się dobrze odrabiać lekcje które miałam zadawane:)Zakończyłam już terapię,jestem bardzo zadowolona z efektów.Polecam! warto skorzystać z takich metod i terapii,które stosuje Pani Agnieszka.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CLIRO - Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego

Profesjonalne i indywidualne podejście. Pani Agnieszka jest bardzo miła i sympatyczna. Na razie to tylko pierwsza wizyta


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Promocji Zdrowia Novimed

Pani Agnieszka jest niesamowicie profesjonalną i uzdolnioną psycholog. Spotkania przebiegały w przyjaznej atmosferze, a problemy zostały wyplakane i zamienione w spokoj i większą świadomość samej siebie. Polecam wizyty u pani Agnieszki, bo takich spacjalistów szuka się długie miesiące. Dziękuję


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Promocji Zdrowia Novimed konsultacja psychologiczna

Pani doktor jest bardzo profesjonalna, jasno i wyraznie tłumaczy wszystkie działania. Po pierwszej wizycie i radach jakie dostałam widac już pierwsze efekty. Polecam w 100%.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Promocji Zdrowia Novimed

Po pierwszym spotkaniu mam bardzo dobre wrażenia, jestem gotowa do działania i z niecierpliwością czekam na kolejne wizyty. Pani Agnieszka obudziła we mnie nadzieję na - jak to się mówi - lepsze jutro. Dziękuję :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Promocji Zdrowia Novimed

Polecam panią Agnieszkę, ma indywidualne podejście do pacjenta i zawsze czuję się wysłuchany po wizycie. Metoda One Brain przynosi oczekiwane efekty, jestem zadowolony ze spotkań.

mgr Agnieszka Okularczyk

Dziękuję za tak pozytywne słowa Panie Jakubie. Mam nadzieję, że kolejne spotkania będą równie skuteczne. Pozdrawiam serdecznie


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Promocji Zdrowia Novimed konsultacje psychologiczne

Polecam panią Agnieszkę, pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz miła atmosfera na spotkaniach. Sama terapia również skuteczna i efekty są widoczne. Jeszcze raz polecam i daję 5 gwiazdek :)

mgr Agnieszka Okularczyk

Dziękuję za opinię Panie Piotrze. Cieszę się ze skuteczności naszych spotkań i pozytywnych efektów. Pozdrawiam serdecznie


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Promocji Zdrowia Novimed poradnictwo psychologiczne

2 wizyty u Pani Agnieszki zdecydowanie polepszyły jakoś mojego życia. Wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze, można zasięgnąć porady z każdej dziedziny życia. Dzięki Pani Agnieszce moja samoocena zdecydowanie się polepszyła, mam większą odwage, oraz czuje się ważną osobą. Z niecierpliwością czekam na kolejne wizyty i z czystego serca mogę polecić :)

mgr Agnieszka Okularczyk

Bardzo miło mi słyszeć Pani Sandro, że efekty pojawiają się tak szybko. Dziękuję bardzo za opinię i zapraszam do kolejnych spotkań jeśli odczuje Pani taką potrzebę. Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Promocji Zdrowia Novimed interwencja kryzysowa

Profesjonalne podejście, miła i swobodna postawa. Przyjemna atmosfera, która pozwala się odprężyć i przepracować problematyczne dla pacjenta kwestie. Zdecydowanie polecam i z pewnością wybiorę się na kolejną wizytę.

mgr Agnieszka Okularczyk

Bardzo dziękuję Pani Katarzyno za opinię i zapraszam na kolejne spotkania. Pozdrawiam serdecznie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 23 lata, diagnozuję u siebie następującę przypadłości i piszę z pytaniem czy mogą one wszystkie występować z sobą jednocześnie? Jeśli nie to co z czym się wyklucza? Czy depresja mogła wywołać zaburzenia osobowości bądź zaburzenia osobowości przyczynić się do depresji? Jeśli te moje diagnozy okazałyby się prawdziwe to czy farmakoterapia byłaby dla mnie wskazana? Czy powinnam się pilnie wybrać do psychiatry? Czy może powinnam zacząć od psychologa? Oto moje dolegliwości i prawdopodobne zaburzenia:

  - Depresja (ewentualnie dystymia, bo objawy trwają długo mniej wiecej 4 lata, rosną w intensywnosci z czasem) - w skali Becka 30 na 63 pkt, w skali Hamiltona (tak wiem, nie powinno się jej robić samodzielnie) 17 pkt, w skali CES-D objawy ciężkiej depresji, w innych testach rowniez ciężka depresja badź granica umiarkowanej z ciężką; hipersomnia, nigdy nie budzę się niewyspana nawet po kilkunastu godzinach snu, brak energii, codzienne zmęczenie (EEG prawidłowe, wykluczone choroby tarczycy, cukier w normie); brak apetytu rano z niewyspania, czesto mdłości, w resztę dnia nieco obnizony apetyt, ale waga stała (za wyjątkiem dni silnego stresu jednak szybko wraca do normy); najgorzej się czuję rano, lubię ciemność; codzienne czynności są coraz cięższe; codziennie ból kręgosłupa i częsty ból głowy; libido zerowe; czesto drażliwosc, placz i obniżony nastrój; coś tam mnie jeszcze cieszy w życiu, ale coraz mniej i w niedużym stopniu, by w ogole cieszyło to musi być coś coraz bardziej wyszukane, male rzeczy totalnie nie cieszą; relacje z ludźmi ograniczam, czuję się rozumiana jedynie przez przyjaciela, który rowniez diagnozuje u siebie depresję i zaburzenia osobowości; samoocena wysoka zwlaszcza jesli chodzi o wyglad, poki co i tak w miarę ok, bo jest wyglad i pieniadze, lek przed przyszłością, wrecz widze brak perspektyw, obawiam się i czuję, ze nie bede super zarabiac i że może nigdy się nie udać być na swoim oraz nigdy nie stworzę z nikim stałego i szczęśliwego związku, ogólny pesymizm i brak sensu; myśli samobójczych brak, na pewno chciałabym dać szanse leczeniu oraz nie chcę zostawiać kota i rodziców, jestem jedynaczką plus póki jest wygląd, mlodosc i pieniadze czyli jakieś tam wartości w których jest dobrze to jeszcze jest znośnie.
  - Zespół stresu pourazowego (minelo już troche ponad miesiąc od tego wydarzenia, mam poczucie winy, ciagle wracam do tego, ze zrobiłam tak a nie inaczej, flashbacki, koszmarne sny, nie umiem w swoim zakresie przepracować tego, co się stało, unikam wszyatkiego co kojarzy się z tamtym wydarzeniem, tamtym dniem)
  - Nerwica żołądka (w silnym stresie, objawy 2-3 dni przed stresujacym dniem, w dniu stresującym biegunka, mdlosci czasem wymioty, skurcze i ból brzucha + potliwość rąk oraz uczucie, ze jest mi słabo i mogę zemdleć)
  - Osobowość paranoiczna
  - Osobowość histrioniczna (uwielbiam przyciągać spojrzenia i wyglądać seksownie, bo tak jest pieknie, ale zupełnie nie kojarzy i nie wiąże mi sie to z seksem)
  - Osobowość dyssocjalna (tak, ale brzydzę się przestępstwami czy kradzieżą i nie jest też tak, ze zupełnie nie mam poczucia winy ani empatii, jednak empatię mam głównie dla biednych zwierząt i dla bliskich osób, innym osobom wrecz życzę zle i cieszą mnie ich nieszczęścia)
  - Osobowość chwiejna emocjonalnie (raczej typ impulsywny, chociaż z borderline też dużo pasuje)
  - Osobowość narcystyczna
  - Fobie: telefonofobia, hemofobia

  Witam,
  droga Pani jeśli przeprowadzone pow. badania wypadają w normie, zaleciłabym sprawdzenie również poziomu minerałów i witamin. Jednak z mojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z lek. med-homeopatą oraz naturopatami, opisane przez Panią syndromy np. ciągłe zmęczenie, ból kręgosłupa, głowy, drażliwość - wskazywałyby na pobudzenie układu nerwowego Cytomegalowirusem oraz Boreliozą, dlatego też zalecałabym przeprowadzenie badania biorezonansowego, aby upewnić się czy Pani problemy nie wynikają z obciążenia tymi patogenami. Ponad to zaleciłabym spotkania z psychologiem, aby popracować nad stresem i Pani reakcją emocjonalną na bardziej stresujące sytuacje życiowe, a przede wszystkim nad wydarzeniem opisanym przez Panią, które miało miejsce ponad miesiąc temu. Istotne jest, aby w miarę szybko przepracować tę sytuację, żeby silne emocje nie przerodziły się w poważniejsze problemy fizyczne oraz by z upływem nie doszło do wyparcia lub wytworzenia się pewnego wzorca reakcji, na elementy związane w tą sytuacją, których z czasem może być Pani nie świadoma.

  Pozdrawiam serdecznie
  Agnieszka Kowal

  mgr Agnieszka Okularczyk

 • Nie mogę sobie poradzić z alkoholem.Nie upijam się ale systematycznie pociągam w samotności co wywołuje u rodziny niepotrzebne zadrażnienia.Mam juz 77 lat i muszę coś z tym zrobić.Wydaje mi się że coś się dzieje z moją głową bo zdaje sobie sprawę że żle robie ale nie umiem sobie poradzić.

  Szanowny Panie,
  dobrze byłoby udać się do kogoś, kto znajdzie przyczynę Pana zachowania. Skoro pisze Pan, że nie może sobie poradzić z alkoholem, dobrze byłoby rozważyć aspekt uzależnienia. Często bywa tak, że pewne zachowania przejawiają się pokoleniowo.
  Być może ktoś w poprzednich pokoleniach również sięgał po alkohol w samotności lub przejawiał tendencje uzależnieniowe dotyczące zupełnie innego obszaru.
  Proponowałabym terapeutę pracującego na tzw. programach rodzinnych (może to być np. osoba pracująca metodą One Brain lub Biologią Totalną).

  Z pozdrowieniami
  Agnieszka Kowal

  mgr Agnieszka Okularczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

" W każdym człowieku znajduje sie potencjał, który wystarczy wydobyć..." Pragniesz wewnętrznej zmiany ? potrzebujesz wsparcia w trudnym momencie ży...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zespół stresu pourazowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Powiązane wyszukiwania