Lek. dent.

Agnieszka Nowakowska-Mohr verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Oliclinic Centrum Stomatologii i Estetyki Twarzy

  Agnieszka Nowakowska to świetny stomatolog z pasją, a przy tym cudowna, przesympatyczna osoba:) Idealnie rozpoznaje potrzeby pacjenta, potrafi stworzyć miłą atmosferę, jest cierpliwa i posiada ogromną wiedzę i umiejętności:) Polecam całym sercem:)

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Wiktoria Grzegorska
  Wiktoria Grzegorska
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Dobrzyńska 21/23, Wrocław
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest profesjonalistką i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Mogę… więcej

  Honorata Krawczykowska
  Honorata Krawczykowska
  Protetyk, Stomatolog
  Strzegomska 3b/3c/3u, Wrocław
  Była to moja pierwsza wizyta. Pani doktor okazała się osobą kompetentną, rzeczową i przy tym niezmiernie miłą i… więcej

  Beata Bartosik-Wiszowata
  Beata Bartosik-Wiszowata
  Stomatolog
  Świdnicka 40, Wrocław
  Bardzo miła Pani a w dodatku przygotowana do wizyty, zdążyła sprawdzić przed wizytą historię poprzedniego leczenia… więcej

  Ewa Łuczak
  Ewa Łuczak
  Stomatolog
  Świdnicka 40, Wrocław
  Robiony jeden ząb, ale zrobiony bardzo dobrze - plomba się trzyma i wszystko jest na swoim miejscu. Ja z wizyty… więcej

  Justyna Meisel-Denes
  Justyna Meisel-Denes
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław
  Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i ma idealne podejście do dzieci. Moja córką uwielbia Panią Justynę :) Zdecydowanie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2009 roku, a następnie uzyskałam tytuł specjalisty z dziedziny pedodoncji. W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Aby móc leczyć zgodnie z wymaganiami nowoczesnej stomatologii, stale uczestniczę w szkoleniach i kursach.

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia dziecięca

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Oliclinic Centrum Stomatologii i Estetyki Twarzy

   Agnieszka Nowakowska to świetny stomatolog z pasją, a przy tym cudowna, przesympatyczna osoba:) Idealnie rozpoznaje potrzeby pacjenta, potrafi stworzyć miłą atmosferę, jest cierpliwa i posiada ogromną wiedzę i umiejętności:) Polecam całym sercem:)

  • M
   Lokalizacja: SolDentis - Stomatologia Kompleksowa

   Pani Agnieszka to rzetelna, profesjonalna i skrupulatna osoba. W swojej pracy wykazuje się zawsze pełnym zaangażowaniem. Jestem osobą dorosłą, którą leczy się już u Pani Agnieszki dłuższy czas i z pełną odpowiedzialnością mogę ją polecić jako osobę godną zaufania pacjenta. Dodatkowo Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczna i komunikatywna.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Doktor to prawdziwy specjalista z tzw. "powołania". Jest niezwykle ciepłą, przyjazną i spokojną osobą. Przełamała mój strach do gabinetu stomatologicznego. Ma wspaniałe podejście do dzieci. A przede wszystkim jest skuteczna i dokładna. Polecam z całego serca!

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Agnieszka jest profesjonalistą jakich mało. Widać, że podchodzi z pasją do swojej pracy i niesamowitą dbałością do zębów pacjenta. Miałem wrażenie, że najwet najmniejszy ubytek nie ujdzie uwadze Pani Agnieszce. Przeglądy wykonywane są bardzo drobiazgowo. Widać też, że Pani ma duże poczucie odpowiedzialności. Czuję, że dba o zęby pacjenta jak o własne. Pierwszy raz byłem u takiej klasy specjalistki i polecam! Byłem na wizycie w innym gabinecie, ale bez pytania udam się do nowego by oddać swoje zęby w pewne ręce

  • O Pani dr A. Nowakowskiej mogę mowić i pisać w samych superlatywach. Wyszukałem Panią dr przez internet, bo we Wroclawiu spędzam urlop. Poszukiwałem kogoś z dobrym podejściem do dzieci, bo nasz niespełna 3 letni syn miał aż cztery dziury. Syn i my bylismy Panią doktor zachwyceni. Profesjonalna, komunikatywna, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Zaczarowała syna swoją osobą, otwartością i naturalna sympatią do dzieci. Synek dostawał kolorowe okulary słoneczne, podczas burowania Pani dr wyganiała stopniowo robaczka a na ekranie leciał ulubiony kot w butach. Do tego nowoczesny sprzet, wszystko sterylne itd. Na koniec otwiera sie szuflada z prezentami i dziecko przezywa super przygode i nie zauwaza, ze mialo burowane zeby. Pani dr robi to bardzo ostroznie i jest swietnym psychologiem dziecięcym. Szczerze polecam bo nigdy nie spotkałem kogoś takiego. Dodam, ze w kraju w ktorym mieszkam, stomatolog proponował uspienie i wyleczenie wszystkiego za jednym razem.

  • M

   W moim przypadku dziecko wybierało gabinet a na jego wybór wpływ miała miła aparycja Pani Agnieszki, której za wykonaną pracę wystawiam ocenę celującą. Dziękuję

  • I

   polecam. zabiegi wykonuje wprawnie i rzeczowo. tłumaczy co i jak robi. bardzo uprzejma (naturalnie, nie uśmiech nr 5 dla klienta). na kontrolę zapisze się właśnie do niej.

  • P

   Bardzo uprzejma i delikatna Pani doktor. Zawsze wyjaśnia cały proces leczenia, jest dokładna i sumienna. Mam zaufanie do jej decyzji.

  • M

   Pani Dr.Agnieszka to przemiła osoba jest komunikatywna mimo wysiadającego głosu potrafi zabawiać dzieci swoją rozmową z nimi.Moja córka wyszła z gabinetu całkowicie rozluźniona:)
   W razie potrzeby polecam wizytę u pani Dr.Agnieszki Nowakowskiej:)

  • W

   Polecam. Wytłumaczyła na czym będzie polegało leczenie, i jak długo będzie trwało. Dokładna i delikatna. Bardzo profesjonalne podejście, polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG