Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6 Podniesione tsh w czasie ciąży

Szczerze polecam Panią Doktor jest bardzo miła, sympatyczna, kompetentna, wysłucha i wszystko wytłumaczy. Chodze do Pani doktor od pocZątku ciąży kiedy to podskoczylo mi tsh i na pewno jej nie zmienię. Za każdym razem idę na wizytę z prZyjemnością i bez stresu dZięki osobowości Pani Doktor.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6 problemy z tarczycą, wzrost wagi w krótkim okresie czasu

Wspaniała Pani doktor! Przede wszystkim słucha, co po moich wcześniejszych doświadczeniach, okazało się nie tak częstym zjawiskiem. Pani doktor robi wnikliwy wywiad i potem dopiero decyduje o sposobie leczenia. Jest bardzo mila, kulturalna, polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6 Leczenie tarczycy w ciąży

Pani Makowska źle dobrala mi leki na tarczyce, wywołując tym samym nadczynność tarczycy. Później kazała odstawić leki i zrobić badania dopiero po porodzie, twierdząc że po koniec wynik tsh nie ma wpływu na dziecko.Cale szczęście ginekolog od razu wysłał mnie do innego endokrynologa który kazał kontrolować wyniki co 4 tygodnie i przepisał leki.
Nie polecam. Na plus że Pani jest dostępna i sympatyczna.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

Może nie jest to dobre słowo jeśli chodzi o wizytę lekarską – ale bardzo mi się podobało! Pani Agnieszka jest bardzo ciepłą, otwartą osobą której dobro pacjenta leży na sercu. Bardzo doceniłam w niej to, że nie wzbudza w pacjencie paniki kiedy widzi, że wyniki badań odstają od normy.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6 konsultacja endokrynologiczna

Cieszę się, że trafiłam na lekarza z powołanie, który patrzy całościowo na chorobę, rzetelnie o wszystkim informuje, odpowiada na wszystkie pytania i zleca kompleksowe badania. Pacjent czuje się zaopiekowany i w dobrych rękach. Świetny specjalista, gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

Bardzo zaangażowana, ciepła i sympatyczna pani doktor. Skupia się nie tylko na wynikach, ale też na objawach zgłaszanych przez pacjenta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

Pani dr Agnieszka jest jedyna w swoim rodzaju- dokładna, rzetelna i przesympatyczna do tego. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam każdemu z problemami endokrynologicznymi


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6 niedoczynność tarczycy

Cudowna Pani Doktor!
Wyrozumiała, przeprowadza dokładny wywiad i oprócz dobrych wyników badań zwraca uwagę na dobre samopoczucie pacjenta, co przy niedoczynności tarczycy jest bardzo męczące. Polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6 badanie tarczycy

Rewelacyjny endokrynolog. Lecxę się u niej od prawie roku. Zawsze dokładnie wytłumaczy, w czym jest problem i w którą stronę zastosujemy leczenie. Mam niedoczynnosc tarczycy i duże prawdopodobieństwo Hashimoto, jednak dzieki niej udaje utrzymać mi sie poprawny poziom hormonów tarczycy, co nie powoduje u mnie rozwijania się choroby. Jest bardzo sympatyczna i pomocna, nie tylko w dziedzinie endokrynologii.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

Zgłosiłam się do pani doktor dwa lata temu z rosnącą nadwagą (pomimo tego że moja dieta czy ilość ruchu wcale nie była tragiczna - od kilku miesięcy chodziłam na zajęcia sportowe, starałam się o siebie dbać), problemami wskazującymi na podłoże hormonalne (np cykle menst. po 100 dni). Pani doktor była bardzo miła, dokładnie mnie przebadała, zleciła zestaw badań (insulina, kortyzol, testosteron, tsh,prolaktyna z obciazeniem itd). Wróciłam z wynikami - prolaktyna delikatnie podwyzszona, wszystko w "normie" - stwierdziła że wszystko jest ok a ja mam się ewentualnie zacząć "lepiej odżywiać". W zeszłym tygodniu po dwóch latach poszłam do diabetologa i zaprezentowałam między innymi tamte wyniki. Pani diabetolog zdiagnozowała u mnie (u 27-latki!) cukrzycę typu 2 spowodowaną wieloletnią insulinoodpornością. Stwierdziła że insulina na czczo na poziomie 15 to jest gigantyczna wartość (mimo że jest to wartość "w normie" więc nawet nie pytałam o to dokładniej na wizycie u pani dr Makowskiej, a ona nic na ten temat nie powiedziała). Gdyby pani dr Makowska zwróciła uwagę na te wyniki, miałabym szansę rozpocząć walkę z chorobą zanim się ona rozwinęła. Tymczasem zachorowałam na coś czego można było łatwo uniknąć gdyby zostało potraktowane z odpowiednim priorytetem i już zawsze będę za to płacić. W tym czasie wydałam również całe swoje oszczędności na liposukcje, nie mając pojęcia że niezależnie od własnych starań będę tyć, bo taka jest natura tej choroby a moje pieniądze (i umówmy się - trochę bólu i ograniczeń) pójdą w piach. Jestem bardzo rozgoryczona. Ktoś kto zleca badanie hormonalne powinien umieć je ocenić. Pani doktor wprowadziła mnie w błąd twierdząc że mój problem nie ma podłoża hormonalnego co sprawiło że do diagnozy doszło dopiero kiedy sama osiągnęłam szczyt zrezygnowania ale również determinacji w dowiedzeniu się co jest nie tak - czemu nie mogę schudnąć ani pół kilo, czemu puchną mi mięśnie, czemu jestem głodna nawet kiedy żołądek jest przepełniony. Podejrzewam, że jest wiele osób które takiej determinacji nie wykażą i będą przez lata żyć z tą (bardzo powszechną) chorobą i winić siebie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie