Agnieszka Kitowska, stomatolog Piotrków Trybunalski

lek. dent. Agnieszka Kitowska

Stomatolog więcej

11 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Dmowskiego 37 (Przychodnia "Medicus"), Piotrków Trybunalski
Prywatny Gabinet Dentystyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Od 7.10.2013 wracam do pracy w NOWEJ LOKALIZACJI - Dmowskiego 37 (Przychodnia "Medicus").
ZAPRASZAM


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Dentystyczny Inny

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Doktor. Super podejście do dzieci. Córka uwielbia tam chodzić, w innych gabinetach bała otworzyć się buzie. Bardzo dokladnie wykonany przegląd, szczegółowe wyjaśnienie i wzorowe leczenie.
Przystepne ceny.


N
Użytkownik zweryfikowany

Z Panią dr Kitowską znamy się praktycznie 7 lat. Był to pierwszy stomatolog, do którego przekonał się nasz syn. Od tamtego czasu nie korzystamy z innych specjalistów w tej dziedzinie mimo, iż Pani Doktor zmieniała kilkakrotnie miejsce swojej pracy. Dzięki niej dzieci nie boją się dentysty (wyciąganie robaczków z ząbków :-)), a żona uratowała wszystkie swoje zęby, które nieumiejętnie leczył lekarz z Łodzi. Gorąco polecam, a Pani Doktor życzę szczęśliwych narodzin dziecka. Marcin z rodziną z Łodzi


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest wyjątkowo miła,nie idzie to niestety z jakością świadczonych usług, nie chce robić poprawek, gdy wypadnie plomba, bo jest zbyt zajęta i trzeba poprawiać u innego stomatologa ,co wiąże się z ponownymi kosztami i stresem.Też gdy stały pacjent zadzwoni z bólem nie ma czasu, ze względu na dużą ilość pacjentów.
Polecam do prostych nieskomplikowanych zabiegów, w innych przypadkach pacjent jest zawiedziony i narażony na koszty i rozczarowanie.

lek. dent. Agnieszka Kitowska

Jaka szkoda, że pacjenci doceniają lekarza tylko wtedy gdy zawsze jest na posterunku akurat wówczas, gdy oni tego potrzebują. Szkoda, że nie pamięta Pani poprzednich sytuacji gdy służyłam pomocą. Przypominam, że lekarze też są ludźmi. Ciężko przyjąć pacjenta gdy jest się 3 ostatnie godziny w pracy przed odejściem na zwolnienie związane z ochroną ciąży i macierzyństwem... Jeśli chodzi o pacjentów z bólem to jeśli nie jestem w pracy lub zbliża się np. godz.22 i zwyczajnie nie mam sił by dalej pracować, to jasna sprawa, że nie wykonuję zabiegów. Są od tego całodobowe pogotowia stomatologiczne. Lekarze też są ludźmi i mają rodziny i własne problemy problemy. Każdy ma prawo do własnej opinii oraz wizji świata, choć gdy człowiek stara się być uczciwy i pomocny to niestety takie słowa bolą bardziej niż gdyby miał coś na sumieniu...


L
Użytkownik zweryfikowany

Nic dodać, nic ująć. Ze wszyskim się zgadzam, Pani Doktor jest super, świadczy o tym zadowolenie moich dzieci z pobytu w gabinecie i jakość wykonanych usług, gduż niejednokrotkie korzystałam z innych gabinetów stomatologicznych. Dziękujemy pani Doktor :-)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pomyślmy? Już od kilku lat leczę się u Pani Agnieszki. Cechuje ją profesjonalizm, sumienność, uczciwość, skromność, a przede wszystkim w mojej ocenie indywidualne podejście do pacjenta. Ma także bardzo dobry kontakt z dziećmi.


S
Użytkownik zweryfikowany

Polecam jeszcze nigdy nie wyszłam z gabinetu taka zadowolona...warto naprawde super podejscie:)


R
Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka jest bardzo miła. Dzieci ją uwielbiają, ma bardzo dobre podejście do dzieci i do dorosłych. Bezboleśnie leczy, gdy dziecko jest grzeczne to dostaje naklejkę. Pozwala dzieciom asystować przy leczeniu ząbków. Polecamy !!!!


K

Czy warto się u Tej Pani dentystki leczyć? Odpowiedz. Zdecydowanie Tak. Podejście do pacjenta wręcz idealne, widać iż lubi to co robi i czerpie z tego energię. Pełna optymizmu, uśmiechu i zdrowego podejścia do pacjenta. Leczę się już u Tej Pani kilka lat (trzy) i naprawdę nie mam na co narzekać. Polecam każdemu z czystym sumieniem i jeszcze nikt tak naprawdę się nie zawiódł na moim poleceniu. Wzorowe podejście do dzieci.


G

Pełna empatii dla pacjenta szczególnie wrażliwego na ból.Leczy bardzo delikatnie,bezboleśnie.Polecam bardzo dla dzieci.


G

Zgadzam się także z powyższą opinią. Leczyłem się u niej 2 lata temu. I teraz powtórnie. Super
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od 7.10.2013 wracam do pracy w NOWEJ LOKALIZACJI - Dmowskiego 37 (Przychodnia "Medicus").
ZAPRASZAM


Powiązane wyszukiwania