mgr Agnieszka Kaszuba

Podolog · Więcej O specjalizacjach

Kraków 1 adres

Nr PWZ: 1400181987

106 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

W moim gabinecie obowiązuje jedna zasada: brak oceniania.

Od ponad 20 lat jestem związana z medycyną, a od 10 lat z powodzeniem prowadzę własną firmę podologiczną. Pracuję nie tylko dla ludzi - pracuję z ludźmi, tworząc zespół, który łączy wiedzę i doświadczenie różnych specjalistów. Współpracuję z angiologami, chirurgiem, ortopedą, dietetykiem i fizjoterapeutą, bo wiem, że synergia daje pacjentowi realne korzyści.

Jestem przede wszystkim podologiem z wykształceniem medycznym, a samorozwój to moja codzienność. Wierzę, że człowiek uczy się całe życie. Kocham ludzi i dbam o to, by w moim gabinecie czuli się bezpiecznie, zrozumiani i akceptowani - bez oceniania, z pełnym szacunkiem.

Wierzę, że zdrowe stopy to fundament zdrowego człowieka, dlatego troska o nie to coś więcej niż zabieg: to budowanie jakości życia.

Zapraszam do miejsca, w którym Twoje zdrowie i komfort są naprawdę ważne - i gdzie najważniejsza zasada brzmi: brak oceny, pełna akceptacja.

W gabinecie używam najnowszych technologii:

Aparat do kriochirurgii

Laser CO2

Unit stomatologiczny

Dermatoskop

Lampa Wooda

Frezarka bezpyłowa RUCK

W gabinecie przeprowadzam badania:

Badania mykologiczne w kierunku dermatofitów

Badania mykologiczne i bakteriologiczne wymazy z zmian skórnych

Badana ortopedyczne w kierunku prawidłowego chodu

więcej O mnie

Zakres porad

  • Podologia medyczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja podologiczna

    150 zł

  • Klamra ortonyksyjna

    100 zł - 300 zł

  • Klinowe wycięcie wrastającego paznokcia

    200 zł

  • Usunięcie odcisku / modzeli

    Od 120 zł

  • Usuwanie brodawek (kurzajek)

    Od 150 zł

Adres

Omeda-Med
Omeda-Med

Różana 4, Dębniki, 30-305 Kraków

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Revolut

Telefon

600 31...

106 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Przyjazny gabinet
  • Szczegółowe wyjaśnienia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • E

    Wizyta przebiegła profesjonalnie, sprawnie i bezproblemowo, także bez bólu. Szczerze polecam Panią Agnieszkę.

     • Omeda-Med klinowe wycięcie wrastającego paznokcia  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Dziękuję bardzo


  • K

    Bardzo polecam wizytę u Pani Agnieszki. Jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą, dzięki czemu od samego początku można poczuć się swobodnie i komfortowo.

     • Omeda-Med Konsultacja podologiczna  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Dziękuję pięknie za opinie


  • Ł

    Pełen profesjonalizm :) Bardzo miła i sympatyczna Pani :)

     • Omeda-Med Konsultacja podologiczna  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Dziękuję serdecznie za opinię


  • M

    Pani Agnieszka jest niezwykle empatyczną osobą, wizyty to czysta przyjemność! Pomogła mi na problem, z którym zmagałem się ponad rok!

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Serdecznie dziękuję za opinię


  • J

    Bardzo polecam panią agnieszkę duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm!

     • Omeda-Med Usuwanie brodawek (kurzajek)  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Dziękuję pięknie


  • A

    dziękuję za przemiłą wizytę : Pani Agnieszka objaśniła mi dokładnie stan moich paznokci, zaproponowała terapię, rozwiązała moje wątpliwości, serdecznie polecam wizyty u Pani Agnieszki

     • Omeda-Med Konsultacja podologiczna  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Agusia dziękuję serdecznie za oponie


  • W

    Polecam, profesjonalne podejście i super atmosfera.

     • Omeda-Med Konsultacja podologiczna  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Dziękuję ślicznie


  • K

    Z całego serca polecam Panią Agnieszkę! Przez kilka lat nikt nie mógł zdiagnozować mojej przypadku a Pani Agnieszka zrobiła to już na pierwszej wizycie! Przez cały okres leczenia czułam się zaopiekowana i zawsze wiedziałam że mogę liczyć na pomoc. Jestem ogromnie wdzięczna za uratowanie mojego paznokcia :)

     • Omeda-Med plastyka wałów okołopaznokciowych  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Dziękuję pięknie super opinia


  • M

    Bardzo miła i fachowa porada, przyjazny gabinet, polecam!

     • Omeda-Med Konsultacja podologiczna  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Serdecznie dziękuję


  • K

    Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Agnieszka ma świetny kontakt z dziećmi, dzięki czemu moja 2letnia córka bez problemu współpracowała podczas wizyty. Polecam i pozdrawiam serdecznie!

     • Omeda-Med Konsultacja podologiczna  • 

    mgr Agnieszka Kaszuba

    Dziękuję przepięknie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania