Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Medycyna rodzinna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Chojnicka 58, Poznań

Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia konsultacja pediatryczna

Rewelacyjna Pani doktor! Nigdy nie bagatelizuje problemu, bardzo cierpliwa, zawsze wysłucha i staje na wysokości zadania żeby pomóc małemu pacjentowi. Polecam z czystym sumieniem, inni lekarze powinni brać z Pani doktor przykład! Zawsze uśmiechnięta i bardzo miła! Mało jest takich lekarzy dlatego bardzo sobie cenię Panią Agnieszkę. Ufam jej bezgranicznie bo wiem ze moje dziecko jest w dobrych i fachowych rękach.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Kamińska to cudowny pediatra, leczy mnie od wielu lat i zawsze wyprowadza z każdej dolegliwości w szybkim czasie. Każda diagnoza jest dobra i dobór lekarstw również. Sama w sobie Pani doktor jest bardzo uprzejmą i empatyczną osobą, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Kamińską.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor to wspaniały lekarz o podwójnej specjalizacji z którego pomocy i opieki korzystały i korzystają nadal moje dzieci oraz mój wnuczek.
Również ja jestem pod opieką tego lekarza rodzinnego. To lekarz o wielkiej empatii i skupieniu na dobru pacjenta.
Jestem bardzo wdzięczna za wspaniałą opiekę i troskę o mnie i moją rodzinkę, nawet w wolnym czasie Pani Doktor wypisała mi skierowanie do szpitala , gdy moje życie było zagrożone. Od lat korzystam z opieki tej Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za ogromną pomoc w leczeniu. Polecam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia Inny

Pani Doktor Agnieszka Kamińska to dla nas niezastąpiony pediatra od wielu lat!!! Świetne podejście do dzieci, ogromne doświadczenie, trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Pani Agnieszko, serdecznie dziękujemy za pomoc i pełne zaangażowanie :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Szanowna Pani Doktor, bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę i wsparcie, które dały nadzieję na powrót do zdrowia moich bliskich.A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia Inny

Doskonały lekarz. Konkretny, rzeczowy. Wyprowadziła mnie i męża z Covida. Wszystkie leki, które pani Doktor ordynowała trafione w punkt. Dziękujemy. Polecam z całego serca.


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia

najgorszy lekarz jakiego znam. pani doktor nie wykazała się wiedzą i rozpoznaniem w trakcie przebiegu leczenia, córka zachorowała na zapalenie płuc, zła diagnoza, leczenie antybiotykami trwało 4tygodnie a w rezultacie córka trafiła do szpitala w stanie bardzo cieżkim. dla dobra dzieci nie polecam tego lekarza


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści Familia Szczepienia

To niewiarygodne ale od dziecka chodziłem do lekarza do Pani doktor i mimo, że jestem dorosły to nie zmieniłem jeszcze lakarza i moglibyśmy chodzić razem z córką na wizyty. To najlepszy lekarz jakiego znam i nie przeszkadza mi to, że dojeżdżamy do przychodni z drugiego końca miasta bo warto. Empatia, uśmiech, wiedza i super podejście do dzieci.


G
Użytkownik zweryfikowany

najlepsza Pani doktor jaką znam. synek ją uwielbia. jak jest chory i mówię że idziemy do naszej Pani doktor to najchętniej wszedł by bez kolejki. ufa jej bezgranicznie. leki które zapisuje zawsze działają. profesjonalne podejście do nawet najmniejszej sprawy.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Agnieszka jest najlepszym pediatrą z jakim kiedykolwiek miałem kontakt. Jest bardzo miła, pełna empatii, kontakt z Nią to przyjemność a przede wszystkim leczy na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Medycyna rodzinna

Powiązane wyszukiwania