Agnieszka Jagodzińska, endokrynolog Konin

lek. Agnieszka Jagodzińska

Endokrynolog, Internista więcej

12 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Tulipanowa 1, Konin
Prywatny Gabinet Endokrynologiczny przyjmuje w poniedzałki, wtorki i czwartki rejestracja od godz 8.00 do 13,00

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny przyjmuje w poniedzałki, wtorki i czwartki rejestracja od godz 8.00 do 13,00 Inny

Podczas wyboru lekarza sugerowaliśmy się opiniami. Nie potwierdziły się. Diagnostyka niezbyt szczegółowa, wizyta krótka. W zasadzie mówił jedynie pacjent, Pani doktor jedynie pisała na komputerze, nie zwracała na moment uwagi na pacjenta. Dodatkowo niezmienione prześcieradełko na kozetce przy USG po poprzednim pacjencie (podarte, pogięte, zdecydowanie nieświeże). Ponad to 2 godzinne opóźnienie (czekaliśmy na dworze). Na domiar złego Pani doktor niezainteresowana pacjentem, niemiła wręcz znudzona. Niestety nie wrócimy i nie polecamy.

lek. Agnieszka Jagodzińska

Droga Pani niezmiernie przykro mi ze odniosła Pani wrażenie braku zainteresowania. Wręcz przeciwnie jestem zainteresowana każdym pacjentem i staram się go wysłuchać. A jeśli pacjent szkodzi swemu zdrowiu reaguje tak jak w Pani przypadku. Prześcieradło jest na rolce i w każdej chwili z możliwością przesunięcia bez ograniczeń. Natomiast czas oczekiwania faktycznie się wydłużył jest to spowodowane faktem ze wielu pacjentom przepadły wizyty w miesiącach poprzednich z powodu obostrzeń SARS-2. Ciesze się ze zgodnie z zaleceniami sanepidu postanowiła Pani oczekiwać na dworzu aby zmniejszyć ryzyko zakażenie siebie lub innych koronawirusem


E
Użytkownik zweryfikowany

Dobry lekarz warty polecenia. Miła i kompetentna. Zna się na swoim fachu. Rzetelna, życzliwa i sympatyczna osoba.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo, bardzo dobry lekarz !!!
Mój dziadek przeszedł leczenie u pani doktor Jagodzińskiej lekiem Metypred. Ma 67 lat, jest po zawale i był leczony lekiem cordaron ( z przyczyn kardiologicznych), który spowodował u niego nadczynność tarczycy, ponadto ma cukrzycę na tabletkach. Nikomu nie życzy on takiej nadczynności tarczycy nie mogł spać, dziwne myśli chodziły mu po głowie, zanikały mu mięśnie w nogach tak ze nie miał siły wstać z krzesła bez pomocy
babci. Dopiero leczenie Metypredem przez panią doktor po paru tygodniach przyniosło ulgę. Ta kobieta ma szeroką wiedzę i informowała nas o wszystkich niepożądanych objawach a bedąc świadomym mierzył cukier 3xdz i nie musiał mieć właczanej insuliny. Był tak przerażony swoim stanem zdrowia że po wizycie u pani doktor pojechaliśmy na konsultację do profesora w Poznaniu. Profesor zbadał go potwierdził diagnozę i utrzymał dawki leków. Był mile zaskoczony trafnością diagnozy i leczeniem


M
Użytkownik zweryfikowany

niestety moja rodzina ma bardzo przykre doświadczenie z Panią doktor. W tej chwili tata wyladował w szpitalu, gdzie lekarze złapali się za głowę z powodu leku przepisanego przez Panią doktor - Metypred- lek sterydowy przepisywany w skrajnych przypadkach. Endokrynolog szpitalny przyznał, że w skrajnych przypadkach jest to lek, który można przepisać. niestety dawki - maksymalne, przepisane przez Panią doktor spowodowały więcej złego niż dobrego. Jednym ze skutków uboczych tego leku jest: nadcisnienie - tata jest po zawale, cukrzyca - tata się na nią leczy, oraz zanik mięsni. Wszytskie te rzeczy wystąpiły u mojego taty. ponadto przy tym leku obowiązkowe jest podawanie insuliny. Efekt leczenia u Pani doktor jest taki, że w tej chwili szpital próbuje przywrocić tacie zdrowie z powodu tak nietrafnej decyzji. Bedą podejmowali próbę zmniejszenia dawek Metypredu aby go w ciągu kilku miesięcy definitywnie odstawić. jest to tak silny lek, że nie można go po prostu przestać brać z dnia na dzień. Mimo całej sympatii mojej rodziny do Pani doktor pod kątem przepisywanych przez nią - jak w tym przypadku leków- proszę tylko o zwrócenie szczególnej uwagi na ich dawkowanie - a najlepiej skonsultowanie się z innym lekarzem. Poza leczeniem tarczycy Pani doktor zbagatelizowała jak widać skutki uboczne leku, który w tym przypadku zrobil z mojego taty kalekę na kilka dobrych miesięcy jesli nie dłuzej. Obecnie - ma podawaną insuline, jest pod stałą codzienną opieką szpitalnego : neurologa, kardiologa, diabetologa i rehabilitanta.....


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Jako jedyna z wielu lekarzy nie zbagatelizowała moich objaw. Wykonała szczegółowe badania USG i skierowała na niezbędne badania. Na pewno nie zrezygnuje z tego lekarza. Polecam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia! Pani doktor bardzo miła, szczegółowo prowadzi badania, stawia trafną diagnozę, bardzo dużo czasu spędza z jednym pacjentem, ponieważ stara się wszystkiego dokładnie dowiedzieć odnośnie jego choroby i pomóc. Zawsze można się do niej dodzwonić i dogadać odnośnie terminu, czy to prywatnie, czy na NFZ. Pani doktor ma bardzo ważną zaletę- nie patrzy na pacjenta "z góry" i traktuje wszystkich równo. Leczę się u Pani dr od roku w związku z problemami z tarczycą i nigdy mnie nie zawiodła.
WSZYSTKIM POLECAM! JEST ŚWIETNA!!


L
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała osobowość pełna pasji , fachowa wiedza , skrupulatna diagnostyka , bardzo dobrze prowadzi ciąże także wszystkim ciężarnym , które mają problemy z tarczycą polecam dr Jagodzinska. Cieszy się bardzo dobrą opinią pośród szpitalnego personelu jak i wszystkich pacjentów.


Użytkownik zweryfikowany

Trafiłem do Pani doktor po przypadkowym wykryciu zmian na tarczycy po badaniu rezonansem magnetycznym. Na pierwszym spotkaniu doktor Jagodzinska przeprowadziła kompleksowy wywiad i zleciła dodatkowe badania oraz ustaliła szybki termin kolejnej wizyty (nadmieniam że jestem leczony w ramach umowy z NFZ). Na kolejnej wizycie: USG, potem biopsja.. Rozpoznanie: duże guzy niemal na całej tarczycy, operacja.. Po operacji Pani doktor przyjęła mnie w poradni niemal z dnia na dzień. Wcale nie musiałem czekać miesiącami, zdawała sobie sprawę że przecież potrzebuje odpowiednich lekarstw. Do tej pory jestem pod opieką doktor Jagodzinskiej i bardzo dziękuję za dotychczasowy czas i konkretne podejście do tematu.. :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to fachowiec, niezwykle uprzejma, życzliwa kobieta. Odbiera i oddzwania na telefony. Przejmuje się pacjentem, udziela informacji w bardzo fachowy sposób, bardzo obszerny i zrozumiały. Wiem, że zawsze mogę liczyć na jej zdanie i poradę. Leczy moją mamę na niedoczynność kory nadnerczy po usunięciu obu nadnerczy z powodu raka.Kiedy mama była w Warszawie na Endokrynologii, tamtejsza Pani Doktor była pod wrażeniem przekazanych informacji od Pani lek. med. Agnieszki Jagodzińskiej. Pani Doktor pełni swoją funkcję z powołania i to widać. Dziękujemy rodzina Herbich.


P
Użytkownik zweryfikowany

Od wielu lat zarówno ja jak i moja rodzina jesteśmy pod opieką dr Jagodzinskiej i uważamy ze jest ona nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, pełnym pasji ale rownież cudownym człowiekiem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie