Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych
32 758..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Karta płatnicza, Blik

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
32 758..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad 20 lat rozwijam swoje kompetencje w pracy z drugim człowiekiem. Aktualnie jestem na drodze do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Prowadzę...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Lęki
 • Nerwica Lękowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SZKOŁA PSYCHOTERAPII W PODEJŚCIU INTEGRACYJNYM: SYSTEMOWO – ERICKSONOWSKIM w Katowickim Instytucie Psychoterapii – w trakcie szkolenie
 • SZKOŁA PSYCHOTERAPII PSYCHODYNAMICZNEJ w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie - rok
 • STUDIUM PSYCHOTERAPII PAR w Katowickim Instytucie Psychoterapii
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


130 zł

Konsultacja online


Psychoterapia indywidualna


Piotra Woźniaka 78, Bytom

130 zł

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA"

Pozostałe usługi

Psychoterapia partnerska


Piotra Woźniaka 78, Bytom

150 zł

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA"


Psychoterapia rodzinna


Piotra Woźniaka 78, Bytom

150 zł

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA"

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA" psychoterapia indywidualna

Pani Agnieszka jest przemiłą, empatyczną i w pełni zaangażowaną terapeutką. Wizyty odbywają się w komfortowej atmosferze i bardzo ładnym wnętrzu. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy, wiele już przepracowałam, jeszcze sporo przede mną ale wiem, że z pomocą Pani Agnieszki w końcu uda się wszystko poukładać. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA" psychoterapia indywidualna

Pani Agnieszka jest bardzo przyjazną oraz profesjonalną osobą. Z całego serca mogę polecić spotkania Pani Magister.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA" psychoterapia partnerska

Była to nasza pierwsza wizyta i z reguły od pierwszej chwili jest „chemia” i czy ja jako pacjent nie będę miała oporu by się zwierzyć, opowiedzieć o problemie. Jesteśmy oboje z moim partnerem zadowoleni z wyboru Pani Agnieszki. Głęboko wierzymy w to, że Pani Agnieszka pomoże nam (przy naszej wspólnej pracy) poukładać relacje w domu. Bardzo wszystkim polecamy.

mgr Agnieszka Gołębiowska

Dziękuję za zaufanie.

„Nasze szczęście zależy od nas samych”.
Arystoteles


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA" psychoterapia indywidualna

Z panią Agnieszką spotykam się od pół roku. To niewiarygodne jak wiele może się zmienić w przeciągu kilku miesięcy pracy nad sobą - oczywiście w pozytywnym kontekście. Trudno ocenić terapeutę, w moim odczuciu aby terapia się powiodła musi pojawić się swoista chemia pomiędzy „leczonym” a „leczącym”. Jeśli jej nie będzie terapia się nie uda. Ja czuję się z panią Agnieszką bardzo dobrze i choć na spotkania nie należą do najłatwiejszych to naprawde lubię tam być, czuję się bezpiecznie i czuję, że pani Agnieszka naprawdę mnie słucha i stara się wiele rzeczy zrozumieć, czy też pokazać mi je z perspektywy osoby trzeciej. Dzieki temu jestem w stanie zmieniać się na lepsze. To naprawdę dobry psychoterapeuta i bardzo empatyczny oraz wrażliwy człowiek. :) Cieszę się ze na kogoś tak mnie wspierającego trafiłam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA" psychoterapia indywidualna

Pani Agnieszka umie stworzyć doskonałą atmosferę do rozmów. Nawet osoby, które mają problem z otwarciem się przed obcą osobą, przy niej przełamią te bariery. Ponadto Pani Agnieszka pomaga zrozumieć jakie uczucia nami targają. Więcej pewnie będę mogła powiedzieć po kolejnych wizytach, na które na pewno się umówię.

mgr Agnieszka Gołębiowska

Pani Wioletto,
dziękuję za te słowa i zaufanie jakim mnie Pani obdarzyła.

Serdecznie pozdrawiam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zaniżona samoocena, strach przed oceną

Pani Agnieszka jest osobą kompetentną, z dużą dozą empatii, podczas terapii stawiała bardzo trafne pytania, jest świetnym obserwatorem i diagnostą. Profesjonalizm w każdym calu. Niektórzy ludzie wydają się posiadać naturalną pewność siebie, ale nie ja. Dzięki sesjom, które wspólnie odbyłyśmy moja pewność siebie ułatwiła mi realizację pewnych marzeń, zarówno tych zawodowych jak i prywatnych. Pani Agnieszka pomogła mi zrozumieć, że - tu cytat: czynnikiem umacniającym poczucie pewności siebie jest akceptowanie siebie, jako wartościowej osoby. (Brian Tacy). Zrozumiałam, że zawsze należy być sobą i mieć wiarę w siebie. Nie szukać jakiegoś człowieka sukcesu i nie próbować powielać jego osiągnięć. (Bruce Lee). Dziękuję.

mgr Agnieszka Gołębiowska

Serdecznie dziękuję za zaufanie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Agnieszka była bardzo miła i wyrozumiała. Na bieżąco udzielała fachowych informacji zwrotnych w odniesieniu do moich wypowiedzi. Wyszłam bardzo zadowolona, z uśmiechem na twarzy, spokojem w sercu i pewnością, że trafiłam w bardzo dobre ręce. Polecam bardzo!

mgr Agnieszka Gołębiowska

Witam serdecznie Pani Małgorzato,
dziękuję za zaufanie. I jeszcze krótki cytat:
" W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa- nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość."- Budda

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA" coaching i mentoring

Początkowo idąc na coaching nie byłam do końca przekonana czy może mi on coś pomóc... Sama do końca nie wiedziałam co mówić, co tak naprawdę chciałabym przez coaching osiągnąć, byłam trochę zestresowana i niepewna. Jednak już po paru chwilach, dzięki atmosferze pełnej akceptacji i bezpieczeństwa, którą wytworzyła P. Agnieszka, zaczęłam opowiadać o sobie i to w taki sposób jak rozmawiam z przyjaciółką. Kolejne spotkania tylko mnie w tym upewniły. Po każdym spotkaniu wychodziłam z dawką pozytywnej energii, odkrywając kolejny kawałek siebie. Patrząc wstecz widzę jak duży krok, a nawet kilka kroków, zrobiłam. Podczas spotkań pracowałyśmy nad różnymi sferami mojego życia, jednak wszystkie cały czas krążyły wokół tego problemu, nad którym pracowałam. Owszem wcześniej miałam świadomość wielu rzeczy, ale jednak tkwiłam w pewnych swoich przekonaniach i schematach, z których dzięki P. Agnieszce udało mi się powoli wychodzić. Pozwoliła mi spojrzeć na siebie i na swoje życie z nieco innej strony. Jej trafne pytania pozwalały mi zatrzymać się na chwilę i zastanowić co tak naprawdę myślę i czuję, zobaczyć co kryje się pod moimi przekonaniami i postawami. Słuchała nie tylko tego co mówiłam, ale patrzyła głębiej i słuchała tego, co czuję, dzięki czemu i ja mogłam dostrzec co kryje się pod moimi słowami, co kryje się w głębi mnie.Nie tylko lepiej poznałam siebie, ale też polubiłam te aspekty mnie, których wcześniej nie akceptowałam. Stałam się bardziej pewna siebie, swoich uczuć i pragnień. Chociaż wiem, że to dopiero początek pracy nad sobą, bardzo się cieszę, że na początku tej drogi była P. Agnieszka, która pomogła mi znaleźć ten właściwy kierunek. Jako coach daje dużo przestrzeni, dzięki czemu zawsze czułam, że jest tu dla mnie, że mnie wspiera, naprawdę słucha i w odpowiednich momentach pomaga, gdy sama nie wiem gdzie postawić kolejny krok.
Dziękuję!

mgr Agnieszka Gołębiowska

Dzień dobry Pani Dominiko,
bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę, że nasza wspólna podróż dostarczyła Pani tyle pozytywnych zmian i odkryć.
Specjalnie dla Pani cytat:
"Szczęście to zdolność wykorzystania tego, co zostało Ci dane".
Milton H Erickson

Serdecznie Pozdrawiam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA"

Fachowa i miła obsługa, pacjent nie jest zostawiony samemu sobie tylko jest pod stałą kontrolą. Pełny profesjonalizm, na najwyższym poziomie. Polecam

mgr Agnieszka Gołębiowska

Bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe słowa.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "MIRIADA"

Całkiem niedawno byłam w poradni z 6 letnim synem, badania były bardzo fajne i ciekawe, dużo w formie zabawy. Naprawdę dużo można się dowiedzieć o swoim dziecku, jakie ma atuty, jakie braki , z czym sobie radzi lepiej a z czym gorzej, w czym możemy pomóc my rodzice

mgr Agnieszka Gołębiowska

Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

37 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem o podłożu raczej psychologicznym, choć trochę też seksualnym. Mianowicie nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego mój partner ogląda filmy pornograficzne. Strasznie mnie to boli, czuje się jakbym mu nie wystarczala, jakbym przestała mu się podobać i najgorsze to to że podnieca go ktoś inny niż ja. Logowal się też na portal gdzie można się umówić na seks randki, ludzie dodają też filmy. Wiem że z nikim nie pisze, ale dobiło mnie to jeszcze bardziej.
  Zawsze byłam zazdrosna o każdą kobietę do której się uśmiechnął albo miło powiedział. Nie mogę zdzierżyć, gdy idzie ładna kobieta ulica bo wiem że on się na nią spojrzy i robi mi się strasznie źle. Bardzo mnie to boli, że podoba mu się ktoś jeszcze prócz mnie. Pisze prosto, tak jak czuje choć wiem że to trochę infantylne zachowanie. Nie umiem sobie przetłumaczyć wielu rzeczy. Mimo że wiem że to "normalne" to w środku i tak czuje wielką złość i smutek. Jego ideałem jest drobna brunetka. Ja jestem blondynką, nijak można mnie porównać z jego ideałem. Mam straszne kompleksy z tego powodu. Myślałem nawet żeby się przefarbować. Już sama nie wiem co jest normalne a co nie. Dla mnie wszystko jest nienormalne.
  Proszę o poradę.

  Dzień dobry,
  bardzo dużo napisała Pani o swoich emocjach związanych z zachowaniem partnera. To zbyt mało informacji by udzielić Pani pomocy. Istotne jest to jak długo jesteście parą, jak do tej pory układało się Wasze życie seksualne, jakie łącza Was relacje, czy rozmawiała Pani z partnerem o tym co Pani czuje?…
  Proponuję umówić się do psychoterapeuty prowadzącego psychoterapię par. W sytuacji, gdy partner nie będzie zainteresowany tą formą pracy to proszę skorzystać z psychoterapii indywidualnej.

  Serdecznie pozdrawiam

  mgr Agnieszka Gołębiowska

 • Chłopiec 10 letni nie daje rady z emocjami. Emocje pojawiają się przy komputerze, z radości, z gniewu i z nudy. Ma mocne różnego rodzaju tiki

  Dzień dobry,
  Zauważyła pani u syna niepokojące zachowania: silne reakcje emocjonalne nieadekwatne do sytuacji oraz tiki. Jednak, jest to jednak zbyt mało informacji by postawić diagnozę. Istnieje wiele zaburzeń emocjonalnych, które pojawiają się u dzieci. Tiki związane są z silnymi sytuacjami konfliktowymi i trudnymi, traumatycznymi przeżyciami. Reakcje emocjonalne syna mogą wskazywać np. na nadpobudliwość psychoruchową charakteryzującą się przewagą procesów pobudzania nad procesami hamowania. Jedno jest pewne. Syna należy objąć pomocą psychologiczno - pedagogiczną. W tym celu należy umówić się do specjalisty pedagoga lub psychologa, który pomoże zdiagnozować przyczynę tego typu reakcji. Postawienie diagnozy pozwoli ustalić dalszy tok postępowania terapeutycznego i w tym pomoże Pani pedagog lub terapeuta. Syn powinien mieć terapię indywidualną lub systemową. Należy rownież postarać się o wyeliminowanie sytuacji wywołujących u syna napięcia emocjonalne.

  Serdecznie pozdrawiam

  mgr Agnieszka Gołębiowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad 20 lat rozwijam swoje kompetencje w pracy z drugim człowiekiem. Aktualnie jestem na drodze do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Prowadzę...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Lęki
 • Nerwica Lękowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SZKOŁA PSYCHOTERAPII W PODEJŚCIU INTEGRACYJNYM: SYSTEMOWO – ERICKSONOWSKIM w Katowickim Instytucie Psychoterapii – w trakcie szkolenie
 • SZKOŁA PSYCHOTERAPII PSYCHODYNAMICZNEJ w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie - rok
 • STUDIUM PSYCHOTERAPII PAR w Katowickim Instytucie Psychoterapii
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu, ul Park hutniczy 6 - 120 godz.


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Ukończone z wyróżnieniem Studia Podyplomowe Coaching i Mentoring na Uniwersytecie SWPS w Katowicach

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania