Agnieszka Gaborska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
425 odwiedzin w ciągu 30 dni

Aktualnie w moim gabinecie psychologicznym trwa nabór na zajęcia grupowe : Trening asertywności oraz Warsztaty rozwojowe "Rozwiń skrzydła". Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w Kryzysie

  Pani Agnieszka to bardzo dobry psycholog! Od pierwszego spotkania miałam wrażenie, że trafiłam w dobre ręce. Mimo że spotkania nie były najłatwiejsze, bardzo szybko zauważyłam wyraźną poprawę. Pani Agnieszka bardzo szybko potrafiła wskazać przyczyny moich dolegliwości oraz pomóc przejść przez problemy które spotkały mnie podczas terapii. Niestety nie mogłam kontynuować terapii, ale czuję się o wiele lepiej i planuję wrócić jak tylko będzie to możliwe. Polecam każdemu z problemami lękowymi i depresją!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem osobą dość zamkniętą i podchodzę do wizyt u psychologów z wielką rezerwą. To spotkanie traktowałam jako "rozeznanie" terenu.
  Ale okazało się, że nie miałam czego się bać. Pani doktor od początku wzbudziła we mnie uczucie zaufania i zaangażowania. Czułam, że mogę powiedzieć jej wiele rzeczy i nie będę źle zrozumiana (lub potraktowana byle jak).

 • A
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w Kryzysie

  Gorąco polecam .Byłam w złym stanie psychicznym ,depresja,myślałam ,że nie było dla mnie już ratunku.Dzisiaj po ukończonej terapii jestem inną osobą.Dostałam nowe życie.Nie sadziłam ,że znajdę psychologa ,który podejmie się przywrócenia mnie na łono szczęśliwych ludzi. Trochę to trwało ale było warto.
  Mój przypadek był bardzo złożony,dotyczył wielu aspektów mojego życia. Dla Pani psycholog to nie był problem raczej wyzwanie z którego wyszła zwycięsko. Dziękuje jej za to.
  Ania

 • K
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w KryzysieUsługa: problemy

  Bardzo kompetentny, rzetelny psycholog. Rozgryzł moje problemy i trudności. Miałam wrażenie, że mogłabym milczeć, a Pani psycholog poznałaby się w czym jest kłopot. Dodatkowo jest bardzo usystematyzowana i doświadczona. Wie o czym mówi jej pacjent, i potrafi słuchać dodatkowo wyciągając wnioski.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w KryzysieUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Agnieszka jest przemiłą osobą, bardzo wyrozumiałą, empatyczną, zrozumie każdy problem i świetnie doradzi. Zrozumiała mój problem, była ciepła, uważna i doradziła bardzo dobrze. Odżyłam i dziękuję Pani Agnieszce :) Polecam wszystkim :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w KryzysieUsługa: wizyta domowa

  Pani Doktor bardzo kompetentna i sympatyczna. Bardzo pomogły mi rady i rozmowa z Panią Agnieszka. Napewno jeszcze odwiedzę gabinet i gorąca polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w Kryzysie

  Sesje z Panią Agnieszką spełniły moje wszystkie oczekiwania. Terapia postępowała sprawnie i szybko dawała pozytywne rezultaty. Pani Agnieszka okazała się kompetentnym fachowcem pełnym empatii i zaangażowania. Atmosfera podczas sesji sprzyjała zaufaniu i porozumieniu z terapeutą. Terapeutka rzeczowa, konkretna, uczciwa, otwarta, uważna i bardzo kompetentna. Podkreślam z całą świadomością, że terapia pod opieką Pani Agnieszki przyniosła nadspodziewane rezultaty.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w KryzysieUsługa: psychoterapia indywidualna

  Profesjonalna terapeutka. Zaangażowana, doświadczona, otwarta i bardzo miła. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia, pomocy, albo większego wglądu w siebie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w Kryzysie

  Polecam serdecznie terapię u Pani Agnieszki. Niestety z przyczyn finansowych byłem zmuszony przedwcześnie przerwać psychoterapię, ale spotkania z Panią Agnieszką dały mi podstawy do dalszej pracy nad sobą i otwarcia na specjalistyczną pomoc. W gabinecie spotkałem się z autentycznym zaangażowaniem i bardzo uczciwym podejściem do sprawy. Polecam każdemu, nie tylko kobietom.

 • M
  Lokalizacja: Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna w Kryzysie

  Pani Agnieszka jest profesjonalistką w tym co robi. Dzięki niej wyszłam z poważnej depresji leczonej już u psychiatry. Po sesjach i rozmowach u Pani psycholog stanęłam jeszcze mocniej na nogi. Jestem odważniejsza potrafię analizowac różne aspekty życia. Spotkania z Panią psycholog wnoszą w moje życie dużo spokoju i motywują mnie do analiz najróżniejszych sytuacji, z którymi mam do czynienia. Godzina spotkania z Panią Agnieszką płynie tak szybko, że mam wrażenie bycia tam tylko kilka minut. Jest doskonałym słuchaczem, pamięta wszystkie szczegóły z poprzednich rozmów. Na spotkaniach czuję się bardzo dobrze i bezpiecznie ponieważ wiem, że jestem traktowana indywidualnie a nie tylko jak kolejny pacjent, który przyszedl się wyżalić.
  Ze szczerego serca polecam Panią Agnieszkę. Magda

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Aktualnie w moim gabinecie psychologicznym trwa nabór na zajęcia grupowe : Trening asertywności oraz Warsztaty rozwojowe "Rozwiń skrzydła".
  Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby. Więcej informacji na stronie- http://miejscedobrejterapii.pl

  Nazywam się Agnieszka Gaborska - jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w
  Krakowie oraz 4-letni kurs terapii Psychodynamicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadam Certyfikat z zakresu Interwencji Kryzysowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfikat nr 6).
  Zajmuję się psychoterapią długoterminową oraz pomocą psychologiczną w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia jest sposobem leczenia stanów depresyjnych i lękowych ,zaburzeń emocjonalnych, nieprawidłowości w funkcjonowaniu w relacjach, zaburzeń adaptacyjnych.Metody pracy w trakcie psychoterapii zawsze staram się dostosować do potrzeb moich klientów.Pracuję w nurcie integracyjnym czyli łączę ze sobą różne podejścia terapeutyczne, tak aby pomagać skutecznie.
  Specjalizuję się w interwencji kryzysowej.Jest to pomoc psychologiczna i terapia krótkoterminowa w bardzo trudnych sytuacjach życiowych.Stosuję zasady i techniki terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach problemu tzw. TSR . Mam duże doświadczenie w pracy z osobami, które znalazły się w kryzysie z powodu różnego rodzaju utrat, żałoby, rozstania,rozpadu związku, rozwodu, przemocy, choroby.
  Prowadzę także terapię traumy - stanu, który powstał na skutek ostrego, nagłego urazu w trakcie takich zdarzeń jak : napaść, przemoc seksualna, pobicia, wypadki komunikacyjne,katastrofy.
  Korzystam z regularnej superwizji . W swojej pracy zawsze biorę pod uwagę odmienność każdej sytuacji i indywidualność każdej zgłaszającej się do mnie osoby.
  Uważam, że psychoterapia jest najważniejszą i najbardziej skuteczną formą pomocy w problemach emocjonalnych. Jest też sposobem na szukanie nowych rozwiązań i osiąganie zmian w życiu . Jest także szansą i drogą do własnego rozwoju.Moim klientom proponuje także udział w grupach wsparcia oraz grupach rozwoju osobistego, gdzie stosowane są m.in. techniki choreoterapii - terapii tańcem i ruchem i muzykoterapii.
  Zapraszam do mojego gabinetu - Miejsce Dobrej Terapii

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje

Choroby

 • nerwica
 • lęki, fobie
 • depresja
 • obniżony nastrój, myśli samobójcze
 • problemy z emocjami
 • problemy w relacjach
 • krysys życiowy
 • kryzys w związku, rozpad związku, rozwód
 • przemoc ( emocjonalna, seksualna, fizyczna)
 • PTSD, ASD
 • uraz psychiczny, trauma
 • zaburzenia osobowości
 • brak asertywności
 • utrata, żałoba
więcej