Adres

ul. Sudecka 87/47, Jelenia Góra
Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
75 671..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Agata Rokicka. Jestem specjalistą psychologiem klinicznym, dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym z wieloletnim stażem klinicznym....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Problemy małżeńskie

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, rok 2003, Wrocław, Magisterskie studia Psychologiczne
 • SWPS, rok 2013, Wrocław (Specjalizacja z Psychologii Klinicznej)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, rok 2014, Kraków (Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. Sudecka 87/47, Jelenia Góra

120 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Pozostałe usługi

Konsultacja pary/małżeńska


ul. Sudecka 87/47, Jelenia Góra

240 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny


Psychoterapia indywidualna


ul. Sudecka 87/47, Jelenia Góra

120 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny


Psychoterapia partnerska


ul. Sudecka 87/47, Jelenia Góra

240 zł

Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny konsultacja psychologiczna

Do Pani Agaty trafiłam w bardzo ciężkim okresie mojego życia. Od wielu lat zmagałam się z problemami emocjonalnymi, które po diagnozie psychiatrycznej zostały nazwane depresją. Do Pani psycholog poszłam jednak najpierw, był to pierwszy krok, jaki zrobiłam, żeby coś zmienić, bo od wielu miesięcy męczyły mnie ciężkie myśli. Opowiedziałam swoją historie, mówiłam o długim czasie trwania problemu (ok. 6 lat) i o nasilonych w ostatnim czasie myślach o końcu. Pacjenci są różni, mi bardzo trudno było mówić o takich rzeczach, w czym nie pomogła długa cisza po moich wypowiedziach i wywołujące dyskomfort długie spojrzenie Pani Agaty, brakowało mi zrozumienia po które przyszłam. Oczywiście każdy ma inne metody pracy, możliwe, że te po prostu nie były dla mnie.
Powodem mojej oceny jest przede wszystkim podsumowanie, które otrzymałam. Pani Agata stwierdziła, że bardzo możliwe, że ja mam taki styl bycia, bardziej przygnębiony... Mówiłam podczas wizyty dokładnie, że mam myśli samobójcze i że wracają one często i zostają na bardzo długo. W odpowiedzi usłyszałam słowa całkowicie umniejszającego mój problem. Pani Agata sugerowała, że moja choroba to nie choroba, a lifestyle, który sobie wybrałam.
Cieszę się, że po tej wizycie, mimo że miałam ochotę nie iść już nigdzie więcej, poszłam do innego specjalisty, który potraktował mnie zupełnie inaczej. Piszę to do osób, które tak jak ja chcą się poddać po nieudanej wizycie, ale również do Pani Agaty, która jako psycholog powinna uważniej dobierać słowa.

mgr Agata Rokicka

Szanowna Pani J.J., dziękuję za wyczerpującą opinię. Z całym uznaniem trudu włożonego w napisanie tej opinii przyznaję, że nie przypominam sobie historii, którą Pani opisuje. Nie posiadam w swojej dokumentacji zapisu konsultacji z pacjentką o takich inicjałach. Próbowałam się z Panią skontaktować poprzez portal ZL, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Nie otrzymałam od Pani odpowiedzi. Bardzo cieszy mnie fakt, że znalazła Pani specjalistę, który objął Panią leczeniem. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia. Agata Rokicka.


A

Opinia z dnia 10.05.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Zakończyłam terapię długoterminową i muszę powiedzieć, że to była najważniejsza podróż/przygoda w moim życiu! Trafiłam na terapię, gdy już kompletnie nie radziłam sobie ze swoim życiem. Dzięki terapii odzyskałam nie tylko poczucie, że jestem panią swojego losu, nie tylko uratowałam moje małżeństwo, ale nauczyłam się żyć na nowo. Pani Agata towarzyszyła mi we wszystkich etapach tej drogi, była dla mnie wsparciem, czułam, że mi kibicuje i zawsze stoi po mojej stronie. W gabinecie otrzymałam wsparcie w bardzo trudnych chwilach mojego życia. Najcenniejsze jest to, że odzyskałam wiarę w siebie, w swoją "sprawczość". Wiem, że mam prawo czuć złe emocje, mam prawo wymagać od innych pomocy, lojalności. Dziękuję Pani Agato!

mgr Agata Rokicka

Pani Doroto bardzo dziękuję za wspaniałą opinię i miłe słowa. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę sukcesów w dalszym procesie samorozwoju. Agata Rokicka.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Właśnie zakończyłam terapię,inaczej patrzę na siebie,świat,ludzi,wiem co jest ważne, a co może zejść na dalszy plan.Spotkania z Panią Agatą to czysta przyjemność. Na początku obawiałam się, jak to będzie, czy dam radę się otworzyć, opowiedzieć o tym co mnie boli,trapi i męczy.Okazało się, że rozmowy z Panią Agatą przebiegały bez barier,oporów jak z dobrą przyjaciółką, w miłej atmosferze, pieknym otoczeniu.W 100% polecam,profesjonalna, miła,każdego pacjenta traktuje jak "kogoś wyjątkowego ".Szczerze mówiąc brakuje mi tych miłych spotkań.Dziękuję Pani Agato! :)

mgr Agata Rokicka

Pani Elu bardzo dziękuję za ciepłe słowa i wyczerpującą opinię. Bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wspólna pracę. Agata Rokicka


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Polecam w 100% ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Pani Agata to cudowna, ciepła osoba , profesjonalna w swoim zawodzie. Indywidualne podejście do pacjenta i zrozumienie odrazu wzbudziło moje zaufanie i dało mi dużo wiary i siły w lepsze jutro. Spotkania i rozmowy przebiegały w miłej atmosferze - to oczywiście zasługa dobrego psychoterapeuty -nie krępowałam się mówić o moich problemach , czułam się znowu potrzebna , ważna ,doceniona. Pani Agata pomogła mi na nowo poznać samą siebie , była drogowskazem w najgęstrzej mgle , pozwoliła mi urosnąć, doceniała moje osiągnięcia i wspierała we wszystkich wyborach jakbym była dla niej nie tylko pacjentem, ale również kimś ważnym .
Psychoterapia dobiegła końca a ja czuje że żyje na nowo !

mgr Agata Rokicka

Bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa i piękną opinię. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów. Agata Rokicka.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Jeśli przeglądasz te opinie to znaczy, że potrzebujesz wsparcia. Ja też od tego zaczęłam, gdy kolejne próby odbudowy relacji w małżeństwie wciąż zawodziły. Pojawiła się złość, bezsilność i zwątpienie w to, że sami możemy się "uratować". Postawiliśmy z mężem wszystko na jedną kartę i albo nam ktoś pomoże albo się rozejdziemy. Kochaliśmy się, ale problemy z którymi musieliśmy się zmierzyć przez ostatnie lata wspólnego życia, sprawiły że pogubiliśmy się całkowicie. I wtedy skontaktowaliśmy się z Panią Agatą. To była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Bardzo dziękujemy Pani Agato za to, że pomogła nam Pani odnaleźć siebie w związku na nowo, ale też (jak się finalnie okazało) uporządkować sprawy każdego z nas jako odrębnej jednostki. Dzięki Pani wskazówkom, wsparciu i zaangażowaniu udało nam się odzyskać równowagę. Zakończyliśmy terapię już jakiś czas temu i mogę z całą pewnością stwierdzić, że była ona skuteczna i nie wymaga "reklamacji" ;). A jeśli w naszym dalszym życiu pojawi się kiedyś jakiś inny mur nie do pokonania to na pewno do Pani wrócimy. Dziękujemy raz jeszcze z całego serca. Sylwia i Marcin.

mgr Agata Rokicka

Bardzo dziękuję Państwu za ciepłe słowa. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za kolejne sukcesy. Agata Rokicka.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Dzięki pani Agacie uwierzyłam w siebie ( cały czas się uczę:) , mojego męża i w nasze małżeństwo. Pani Agata potrafi wysłuchać, ukierunkować , pokrzepić, doradzić i "potrząsnąć " człowiekiem jak trzeba. Jest osobą wzbudzająca zaufanie. Potrafiłam się otworzyć i wydusić z siebie to czego nie powiedziałam nikomu innemu co mi leżało na sercu. Jeżeli będą potrzebowała kiedykolwiek pomocy lub porady na pewno wrócę do Pani Agaty. Dziękuje pani Agatko będzie mi brakowało naszych spotkań.
Ania

mgr Agata Rokicka

Bardzo dziękuję za opinię i miłe słowa. Pozdawiam serdecznie.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny

Z pewnym niedowierzaniem trafiłam do Pani Agaty . Byłam przekonana, że terapia mi nie pomoże, ale też straciłam wiarę we wszystko i szukałam różnych możliwości wyjścia z beznadziejnej dla mnie sytuacji.
Na całe szczęście bardzo się myliłam.
Pani Agata już od pierwszego spotkania , bardzo profesjonalnie podeszła do mojego problemu, wskazała drogi i pozostawiła ostateczną decyzję mnie.
Było to dla mnie ogromnie ważne i pomogło w walce o powrót do normalności ( nerwica lękowa).
Pani Agata przekonała mnie do Siebie swoją otwartością i bezpieczną, pełną zaufania atmosferą już od pierwszej minuty spotkania.To osoba, która posiada wysokie umiejętności słuchania,bardzo dobrą pamięć i umiejętność szybkiego kojarzenia faktów - byłam tym bardzo pozytywnie zaskakiwana na każdej kolejnej wizycie.
Miałam świadomość liczby klientów, ale też zawsze byłam przekonana, że moja historia nie jest jedną z wielu.
Pełen profesjonalizm prowadzenia rozmowy , tworzenie możliwości do wyciągania własnych wniosków i atmosfera panująca w gabinecie,bardzo pomogły mi rozluźnić się i otworzyć oczy na siebie.
Pani Agata potrafi słuchać i usłyszeć to , co najgłębiej w duszy gra.
Jej fachowość i mądrość ujęły mnie do tego stopnia, że potrafiłam "wyrzucić" z siebie coś , o czym dotychczas nigdy , nikomu nie mówiłam.
Dziękuję za włożony trud w przeprowadzeniu mojej terapii , za wielki szacunek wobec pacjenta , delikatność i wspaniałą atmosferę na każdym spotkaniu.
Teresa

mgr Agata Rokicka

Pani Tereso bardzo dziękuję za piękną opinię i miłe słowa. Pozdrawiam Agata Rokicka.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Agata pełna wiedzy i kompetencji Spotkałam ją w sanatorium w Cieplicach Dziękuję Pani za wskazówki jak sobie radzić w trudnych sytuacjach życiowych czerpałamz Pani pogadanek garściami Szkoda że nie mam takiego lekarza blisko siebie na pewno nieraz skorzystałabym z wiedzy i doświadczenia Jest Pani cudowna Pozdrawiam Halina Styczyńska

mgr Agata Rokicka

Dziękuję za opinię i miłe słowa Pani Halino. Pozdrawiam serdecznie Agata Rokicka.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Psychoterapeutyczny pesymizm negatywne myslenie

Już na pierwszej wizycie uzyskałam wskazówki od czego zacząć i jak uczyć się radzić w codziennym starciu z negatywnym myśleniem. Wizyty w miłej i spokojnej atmosferze, można swobodnie wypowiadać się z czym i jaki mamy problem, uzyskując pomocne podpowiedzi.

mgr Agata Rokicka

Dziękuję serdecznie za opinię i miłe słowa pani Jolanto. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Agata Rokicka. Jestem specjalistą psychologiem klinicznym, dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym z wieloletnim stażem klinicznym....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Problemy małżeńskie

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski, rok 2003, Wrocław, Magisterskie studia Psychologiczne
 • SWPS, rok 2013, Wrocław (Specjalizacja z Psychologii Klinicznej)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, rok 2014, Kraków (Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej)
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

CertyfikatyPowiązane wyszukiwania