Adresy (3)


Przyjmuję: dorosłych
42 292.....


Jainty 12, Bytom
Pracownia Duszy i Ciała

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • zaburzenia lękowe
  • depresja
  • stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna


Kościuszki 229, Katowice

150 zł

HolsäMed - Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Duszy i Ciała Inny

Pani Agata to profesjonalny psycholog i terapeuta.Jest osobą mądrą,posiada bardzo dużą wiedzę.Chodząc na spotkania z Panią Agatą nauczyła mnie poznawać siebie na nowo.Dużo się dowiedziałam,wiele mądrych rzeczy mnie nauczyła.To był właściwy czas i miejsce.Pani Agata to osoba z doświadczeniem i pozytywną energią.Bardzo dobry psycholog i terapeuta.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Duszy i Ciała Inny

Witam
Pani Agata jest osobą pełna profesjonalizmu, ma dużo empatii dla pacjenta, a pacjent czuje się w gabinecie jak na spotkaniu z przyjacielem a nie lekarzem.
Do Pani Agaty trafiłam z traumą po napadzie.
Miałam stany lękowe, depresję, brak snu.
Podczas terapii, a raczej wspaniałych spotkań potrafi swoją cierpliwością i optymizmem dotrzeć do człowieka, do najskrytszych lęków oraz tych złych wspomnień nawet z dzieciństwa. Podróż z Panią Agatą- bo tak ją nazywamy - pozwala odnaleźć spokój, samego siebie i własną wartość. Pokochać a nie obwiniać siebie. Czuć się potrzebnym. Po każdym spotkaniu czułam, że ciężar który miałam w sobie zostaje zniszczony sostaje zmiażdżony i zaminiony na szczęśliwą pozytywną energię. A zadania które dostałam do zrobienia pozwalały wytrzymać i utrzymać ten stan.
Polecamy tego lekarza (przyjaciela) bo jeśli pozwolisz stanąć Mu na swojej drodze to tak jakbyś wypuściła do swojego życia Anioła.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: HolsäMed - Centrum Medyczne konsultacja psychologiczna

Pani Agata okazała się sympatyczną, ciepłą osobą, pełną zrozumienia dla mojego problemu. Wizyta przebiegła w komfortowej, sedecznej, intymnej atrmosferze. Już podczas pierwszego spotkania dostałam wiele wskazówek pomocnych w zdystansowaniu się do przytłaczających mnie problemów. Uzyskałam też dostęp do materiałów wspomagających powrót do szczęśliwego życia. Bardzo dziękuję za pomoc Pani Agacie i polecam osobom szukającym świetnego psychologa.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Duszy i Ciała Inny

Od pierwszego spotkania z Panią Agatą wiedziałam, że współpraca będzie z nią owocna.
Pomogła mi uporać się z wewnętrznym ja, które kontrolowało mnie od środka. Jestem też bardzo wdzięczna za pokazanie, że można siebie pokochać. Takim jakim się jest. Uczyć się będę przez całe życie ale już wiem w którą stronę iść.
Pani Agata jest osobą ciepłą, przyjazną, która zaraz optymizmem i entuzjazmem. Po każdej z wizyt czułam, że odkryłam coś nowego co dawało mi więcej sił i ciekawości do poznania więcej. Z całego serca polecam każdemu, kto czuje, że potrzebuje rozmowy, pomocy od kogoś z zewnątrz. Ale nie kogoś obcego, tylko przyjaciela.
Dziękuję jeszcze raz i serdecznie polecam ????


K
Użytkownik zweryfikowany

Dzieki terapii u Pani Agaty odkryłam w sobie wewnętrzne dziecko w które obecnie potrafie sie wsluchac i ta umiejetnosc na prawde ulatwia moje zycie. Nauczylam sie stawiac moje potrzeby na pierwszym miejscu. Ataki lekowe pojawiaja sie o wiele rzadziej, bywaja miesiace kiedy calkowicie zapominam, ze je mam. Co najwazniejsze i najcenniejsze pokochalam siebie, nadal ucze sie patrzec na siebie laskawszym okiem ale na pewno zrozumialam kim jestem i na co zasluguje. Polecam Pania Agate jako terapeutke ze wzgledu na jej wiedze, cieplo i pozytywna energie, ktora zaraza. W pewnym momencie stracilam nadzieje, ale Pani Agata dotarla do mnie i pomogla mi przejsc przez na prawde ciezki okres w moim zyciu za co jestem i zawsze bede niesamowicie wdzieczna.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Agata Orzechowska jest świetnym terapeutą i fantastycznym człowiekiem. Terapię u niej rozpoczęłam z powodu nerwicy lękowej spowodowanej przebytą operacją i przeżyciami związanymi ze złamaniem przed dwoma laty biodra. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Agaty. Na terapii poznałam metody jak czytać siebie, jak siebie słuchać, jak komunikować się ze światem, żebym była szczęśliwa. Niesamowicie merytoryczne i przyjazne objaśnienia przyczyn i procesów prowadzących do moich problemów, wypracowanie konkretnych narzędzi do radzenia sobie z nimi, ale przede wszystkim cierpliwość, optymizm i humor Pani Agaty sprawiły, że nie wyobrażam sobie uzyskania lepszej pomocy. Pani Agata to wspaniały psycholog z bardzo ludzkim podejściem do pacjenta i sądzę, że każdy uczestnik choć jednej wizyty będzie mieć podobne wrażenia. Jestem ogromnie wdzięczna za całą tę podróż w głąb siebie. Nie wiem czy kiedykolwiek sama, bez pomocy Pani Agaty, nabrałabym wewnętrznego spokoju oraz ogromnej wiary w siebie, które przełożyły się na mój cały organizm. Jestem innym człowiekiem, bez lęków i obaw, patrzącym pozytywnie w przyszłość. Dziękuję z całego serca raz jeszcze i polecam wszystkim terapię u Pani Agaty. To niezwykła osoba, bez której nie udało by mi się pokonać mojego problemu. Gabriela P.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Duszy i Ciała

Bardzo polecam panią Agatę! Dzięki niej odkryłam w sobie poczucie własnej wartości, dowiedziałam się o schematach, które mam w głowie, dlaczego działam w taki a nie inny sposób. Po każdym spotkaniu, czułam że nabieram chęci do życia, co było nie możliwe jeszcze kilka tygodni temu. Dzięki pani Agacie stanęłam na nogi i mogę z czystym sumieniem polecić tą wspaniałą wyrozumiałą i ciepłą osobę.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Duszy i Ciała problemy z sobą

Spotkanie z Panią Agatą było bardzo dobre. Pani Agata posiada olbrzymią wiedzę oraz bardzo uważne podejście do pacjenta. Jej pytania zastanawiają, inspirują i napędzają do działania. Dziękuje


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z całego serca polecam kontakt z Panią psycholog Agata Orzechowską.To jedyny lekarz psycholog,który rozpoznał mój problem,nazwał go i powiedział jak skutecznie sobie z nim radzić.Polecam bo to właściwa osoba na właściwym miejscu.To co mam w głowie do dziś po naszych spotkaniach to "Jesteś wystarczająca" gorąco polecam,bo moje życie nabrało teraz prawdziwych barw :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Duszy i Ciała

Pani Agata jest świetnym specjalistą. Potrafi pomóc wyjść nawet z najtrudniejszych sytuacji. Przy bardzo przyjemnej i ciepłej atmosferze potrafi zachować pełen profesjonalizm. Osobiście podczas terapii nie czułam się jak na spotkaniu u doktora, tylko jakbym rozmawiała z kimś bardzo bliskim, przy równoczesnym zachowaniu dystansu. Pomogła mi nie tylko stanąć na nogi w najtrudniejszych chwilach, ale także odbudować poczucie własnej wartości oraz wiarę w samą siebie. To co mi się niesamowicie podoba, to fakt, ze Pani Agata poza profesjonalnymi spotkaniami, zadaje tak zwane "zadania domowe" w postaci książek, ćwiczeń oraz filmów, które pozwalają myśleć oraz pracować nad sobą 24/dobę a nie tylko 45 minut podczas spotkania. Jeśli ktoś ma problem, z którym nie może czekać, pani Agata zawsze znajdowała choć odrobinę czasu żeby nie zostawić mnie samej sobie. Bardzo polecam tego specjalistę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • zaburzenia lękowe
  • depresja
  • stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania