lek. dent.

Adam Wolniewicz

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

103 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
318 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od dwudziestu lat z pasją zajmuje się stomatologią, a w szczególności chirurgią stomatologiczną, implantologią i protetyką rekonstrukcyjną, oraz periodontologią. Dysponuję cyfrowym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
103 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINIC

  Ósemka wyrwana na szóstkę z plusem :) Czułam, że jestem w fachowych rękach- bez bólu i więcej stresu z mojej strony niż sam zabieg by na to wskazywał! Dziękuję i polecam.

 • M
  Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: licówki

  Jestem b zadowolona z jakości wykonywanej usługi. Tutaj zdecydowanie cena adekwatna do jakości . Pełen profesjonalizm. Wizyta umówiona na daną godzinę i tak jest , nie ma opóźnień. Widać ze pan doktor z pasją wykonuje swój zawód. Dziękuje oczywiście całemu zespołowi, polecam ten gabinet zdecydowanie. Zadowolona pacjentka Małgosia :)

 • E
  Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: licówki

  Gabinet i jakosc wykonywanych uslug na najwyzszym poziomie. Pan Doktor Wolniewicz to specjalista i swietny stomatolog, ktory jest w stanie pomoc kazdemu pacjentowi z kazda dolegliowscia. Pan Doktor jest lekarzem z powolania i widac, ze praca sprawia mu ogromna satysfakcje.
  Dodatkowym aututem kliniki jest punktualnosc i brak tzw. poslizgow.
  Szczerze polecam kazdemu, kto szuka profesjonalistow.
  Dziekuje za piekne licowki :)

 • M
  Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: ekstrakcja ósemek dolnych

  Pana Adama znalazłam w internecie, szukając specjalisty od ekstrakcji "ósemek". Przekonały mnie same dobre opinie, a szukałam kogoś naprawdę dobrego w tym co robi, ponieważ miałam trudny przypadek (a nawet 2). Bardzo zakręcone korzenie stykające się prawie z kanałem nerwu. Jakby ktoś zrobił to nieumiejętnie, to mogłabym zostać z niedoczulicą. Pierwszy zabieg miałam w czerwcu 2017r. Bardzo się go obawiałam, bo nigdy nie miałam nawet leczenia kanałowego, ale wszystko poszło ok. Pan Adam "męczył" się z moim zębem ponad godzinę, ale wszystko poszło wzorowo, bez ułamania żadnego korzenia. Drugi zabieg miałam wykonywany w listopadzie 2017r., ale tu byłam już spokojniejsza, mimo że drugi ząb był ponoć jeszcze trudniejszy do usunięcia. Pan Adam już wiedział z jakimi zębami ma do czynienia i tym razem poszło nawet krócej, ale równie profesjonalnie. Po tych dwóch zabiegach polecam Pana Adama każdemu, kto ma problem z "zębami mądrości".

 • P
  Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: podcięcie wędzidełka

  Do doktora Wolniewicza trafiliśmy po wnikliwej analizie trójmiejskich specjalistów wykonujących zabieg podcięcia wędzidełka u dzieci. Umówienie się na wizytę przebiegło nadzwyczaj sprawnie. Gabinet zadbany, czysty i ładnie urządzony, a personel przemiły. To bardzo ważne, jeżeli ktoś, jak np. moja córka, panicznie wręcz boi się lekarzy. Doktor ma wspaniałe podejście do dzieci - jasno i przystępnie tłumaczy planowany przebieg zabiegu i rozwiewa wszelkie związane z nim wątpliwości.
  Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Sam zabieg prowadzony jest z zachowaniem najwyższej troski o dobre samopoczucie małego pacjenta. Przyznam, że chyba nigdzie wczesniej nie spotkałem się z tak miłym i profesjonalnym przyjęciem. Łącząc to z naprawdę przystępną ceną zabiegu, szczerze i serdecznie polecam gabinet doktora Wolniewicza. Myślę, że kategoryczne stwierdzenie córki po zakończonym zabiegu: "Jak będziemy musieli coś jeszcze zrobić, to chcę właśnie tutaj!", mówi samo za siebie i jest najlepszą oceną usług Pana Doktora.

 • N

  Do doktora Wolniewicza trafiłam z polecenia. Miałam pozostawiony korzeń po źle zrobionej ósemce, więc zdecydowałam się wybrać najlepsze miejsce by to naprawić. Bardzo jestem zadowolona, zabieg nie był łatwy, ale pan doktor spisał się na medal. Serdecznie polecam!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: wizyta konsultancyjna

  Lekarz profesjonalista,bardzo miły.Pan doktor dokładnie wysłuchał czego oczekuję po czym wytłumaczył zakres i możliwości leczenia,chociaż mój przypadek nie jest łatwy i miałam złe doświadczenia z wizyt w innym gabinecie,to tu poczułam się bezpiecznie.Byłam już na kolejnych wizytach i szczerze polecam tego lekarza

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: wizyta konsultancyjna

  Mój przypadek to przykład skutecznie,fachowo i sprawnie przeprowadzonej operacji implantologicznej.Z pełnym przekonaniem polecam gabinet doktora Wolniewicza.
  Michał Puchała

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: wizyta konsultancyjna

  Polecam pana doktora Wolniewicza z całego serca.Wszystkie zabiegi , które u mnie wykonał (kretaż i ekstrakcje) były całkowicie bezbolesne (nawet znieczulenie ) i bez jakichkolwiek komplikacji. Pan doktor jest bardzo sympatyczny , dba o dobro i komfort pacjenta. Również panie asystentki są bardzo miłe.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: kiretaż

  Stomatolog idealny!! Dojezdzam na wizyty 130 km a mimo to nie mam zamiaru zmieniac lekarza na innego gdyz tu mam pewnosc ze bede w dobrych rekach.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od dwudziestu lat z pasją zajmuje się stomatologią, a w szczególności chirurgią stomatologiczną, implantologią i protetyką rekonstrukcyjną, oraz periodontologią. Dysponuję cyfrowym systemem CAD CAM Cerec umożliwiającym wykonanie stałych uzupełnień protetycznych w ciągu jednego dnia. Przeprowadzam wiele procedur stomatologicznych przy użyciu najlepszego i najbardziej zaawansowanego na świecie lasera stomatologicznego LightWalker Fotona
  Studia odbyłem na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
  Jestem aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W 2010 ukończyłem prestiżowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem.
  Jestem certyfikowanym implantologiem ICOI,DGOI,PSI. W 2015 roku otrzymałem tytuł Ekspert ds. Implantologii Stomatologicznej PSI, Ekspert in Oral Implantology DGOI, oraz Diplomate in Oral Implantology ICOI.Zostałem dwukrotnie wyróżniony w Ogólnopolskim Plebiscycie Laur Pacjenta w 2012 i 2013 roku.
  Moją największą satysfakcją w życiu zawodowym jest zadowolenie moich Pacjentów.
  Dlatego wciąż podnoszę moje kwalifikacje.

  Żono,wiem, że zrozumiesz. Kocham stomatologię....

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku 1997
 • Studia podyplomowe Uniwersytet Medyczny Gettego we Frankfurcie nad Menem 2009

Publikacje

 • Identity 1.11 "Wykorzystanie przenośnika implantu Ankulos C/X jako łacznika czasowego podtrzymującego i kształtujacego profil wyłaniania"
 • Mój Dentsplay styczeń 2013 "Palodent Plus - mój wybór"
 • Implantologia Stomatologiczna 2(8)2013 "Mój egzamin Fellowship"

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2012
 • Laur Pacjenta 2013
 • Lekarz przyjazny pacjentom 2016

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Staż podyplomowy - Przychodnia Stomatologiczna 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku
 • Odział Chirurgii Szczękowej 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku - wolontariat
 • Przychodnia Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku staż specjalizacyjny

Certyfikaty