dr n. med. Adam Kwieciński

Ultrasonografista więcej

Wodzisław Śląski, Gdańsk 2 adresy

87 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
32 733..... Pokaż numer

Konsultacje lekarskie

Diagnostyka obrazowa - termografia medyczna

Nieoperacyjne metody leczenia bólu kręgosłupa, stawów i mięśni +1 więcej

Nieoperacyjne metody leczenia RZS


NIP

6420006805

Adres firmy

Koralowa 540, Jaworze

OXETIC
Myśliwska 33G/136, Gdańsk

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Badania diagnostyczne

Diagnostyka obrazowa - termografia medyczna

Nieoperacyjne metody leczenia bólu kręgosłupa, stawów i mięśni +1 więcej

Nieoperacyjne metody leczenia RZS


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Radlińska 81, Wodzisław Śląski

OXETIC

Pozostałe usługi


Myśliwska 33G/136, Gdańsk

OXETICRadlińska 81, Wodzisław Śląski

OXETIC


Myśliwska 33G/136, Gdańsk

OXETICRadlińska 81, Wodzisław Śląski

OXETIC


Myśliwska 33G/136, Gdańsk

OXETICRadlińska 81, Wodzisław Śląski

OXETIC


Myśliwska 33G/136, Gdańsk

OXETIC

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz, neurobiolog, farmakolog, biolog medyczny, doktor nauk medycznych. W szczególności zajmuje się neurobiologią (nieoperacyjna metoda leczenia ból...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nieoperacyjne metody leczenia bólu kręgosłupa, stawów i mięśni
 • RZS – reumatoidalne zapalenie stawów
 • Zwyrodnienia stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • Śląski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski w Zabrzu

Certyfikaty ZnanyLekarz


Doświadczenie

 • staże, praktyki i kursy lekarskie odbyte w ramach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
 • staże, praktyki i kursy lekarskie odbyte w ramach Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Znajomość języków

 • Angielski,
 • Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • wyróżnienie dla Lekarza Praktyka przyznane przez Poradnik Lekarza Praktyka
 • wyróżnienie dla Lekarza Prowadzącego Prywatną Praktykę Lekarską przyznane przez Magazyn Medycyny Rodzinnej i Ogólnej

Publikacje i artykuły

Publikacje (7)

87 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Inny

Jestem pacjentką dr Kwiecińskiego od dwóch lat. Od 8 lat choruję na Łuszczycowe Zapalenie stawów. Zanim trafiłam do Oxetic-u, lekarze nie potrafili mi pomóc, a jedyną wg. nich terapią było faszerowanie bardzo ciężkimi lekami. Na pierwszą wizytę pojechałam bez przekonania, nie wierząc, że terapia może coś pomóc. Na szczęście się myliłam. Dzisiaj funkcjonuje praktycznie bez bólu, normalnie mogę żyć. Nawroty choroby są rzadkie i zdecydowanie mniejsze niż wcześniej. Odzyskałam chęci do życia, radość i spokój :) Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na dr Kwiecińskiego.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Inny

Jeśli codziennie od lat ktoś zmaga się z bólem nie do wytrzymania, gdy masaże, zabiegi rehabilitacyjne czy lekarze nie mogą pomóc to klinika OXETIC Pana Dr Adama Kwiecińskiego jest cudownym wyjściem.
Ja od ośmiu lat cierpiałam z powodu silnych dolegliwości kręgosłupa i biodra.
Wstawałam rano z bólem, nie mogłam się schylić, wstać z krzesła, chodzić bo ból wzdłuż całej nogi był nie do zniesienia.
Moje życie legło w gruzach.
Przypadkiem zobaczyłam reklamę „OXETIC”. Pomyślałam – spróbuję może chociaż troszkę ulgi.
Tak więc od ponad roku co trzy miesiące jestem w Gdańsku na zabiegach polegających na nastrzykiwaniu chorych miejsc.
Czy pomogły ? TAK ! Ból zmniejszył się o 80-90%.
Mogę chodzić, schylać się i normalnie żyć.
Pan dr Adam Kwieciński to profesjonalny, uprzejmy lekarz. Udziela wszelkich informacji i odpowiada na każde pytanie tak, że rozwiewa wątpliwości.

Podsumowując polecam z całego serca.
Mam nadzieję że poprawa w moim przypadku utrzyma się zawsze.

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Nieoperacyjne metody leczenia bólu kręgosłupa, stawów i mięśni

Z wielką radością dołączam do jakże zasłużonych pozytywnych opinii o Panu Doktorze. Jest to godny polecenia lekarz z powołania. Trafiłam do Pana Doktora z bólem biodra i kręgosłupa. Po serii zabiegów ból ustąpił, a ja mogę cieszyć się życiem jak dawniej. Dziękuję za to, że jest Pan lekarzem, który swoją pracę traktuje z powołaniem i pasją.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Nieoperacyjne metody leczenia bólu kręgosłupa, stawów i mięśni

Mam przyjemność korzystać z pomocy Pana dr Adama -za co mu bardzo dziękuję -odzyskałam chęć do życia po 2 letnim męczeniu się z bólem biodra i kręgosłupa ,potem doszło drugie biodro a w międzyczasie bóle głowy... dziś czuję się fantastycznie , bóle minęły i to tylko dzięki Panu Doktorowi -jego profesjonalizm ,empatia ,spojrzenie na człowieka bardziej globalnie nie tylko cząstkowo. Jestem wdzięczna bo życie nabrało kolorów!
Paniom też dziękuję za wyjątkowo miłą atmosferę .


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Nieoperacyjne metody leczenia bólu kręgosłupa, stawów i mięśni

Polecam z całego serca.Trafiłam do Pana doktora z silnym bólem biodra, które nadawało się już tylko do wstawienia endoprotezy. Po zastosowaniu serii zabiegów wróciłam do sprawności ruchowej i co najważniejsze pozbyłam się bólu.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Inny

Mój 37 letni przeżywał potworne bóle kolan.Każde wejście po schodach sprwiało Mu ogromny ból.Wielu specjalistów zalecało operację.Wiązało się to z łamaniem kolan,poskładaniem a następnie z długą i bolesną rekonwalescecją.W poszukiwaniu innego rozwiązania natrafiłem na metody Dr. Adam Kwiecińskiego.Już na pierwszej wizycie Dr. Adam stwierdził ,że problem nie tkwi w kolanach lecz w biodrze.Syn podjął leczenie w Oxetic Medica- po zastosowaniu leczenia już po pierwszej wizycie Syn poczuł ulgę.W ciągu kilku następnych miesięcy po 3 wizytach było już dobrze i jest nadal . Dziś żyje normalnie,nie odczuwa bólu kolan.Badzo dziękujemy za trafioną diagnozę oraz wyleczenie co więcej dziękujemy za uniknięcie fatalnego błędu jaki spowodowałby jedynie ból i brak efektu . Ja także korzystam z opieki Pana Doktora i bardzo sobie chwalę efekty i to ,że przede wszystkim jest nie tylko lekarzem ,ale i człowiekiem . Pomógł mi nie tylko w schorzeniach narządu ruchu ,ale także w innych problemach .


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Konsultacje lekarskie

Pan doktor to profesjonalista w każdym calu.Pierwsza diagnoza u innego lekarza to potrzeba wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego...tata miał już problemu z chodzeniem a ból stawał się coraz bardziej intensywny...Wtedy zaczęłam szukać innych opcji trafiłam na stronę kliniki w Wodzisławiu.Z ostrożnością umówiliśmy się na konsultacje do doktora.Na początku dość chłodno podchodziłam do metody leczenia bo inni lekarze u ktorych bylismy mówili że to strata czasu i pieniędzy.. ale mimo wszytsko podjęliśmy próbę...I powiem od razu że to był strzał w dziesiątkę..jesteśmy teraz po 3 zabiegach wstrzykiwania kolagenu w biodro i kręgosłup zmiana jest o 360 stopni tata w ogóle nie odczuwa bólu a z chodzeniem jest z coraz lepiej...jestem pełna podziwu dla doświadczenia i zaangażowania Pana doktora. Z cierpliwością doktor odpowiada na pytania i dodatkowo diagnozuje też inne problemy zdrowotne.Każdemu niezdecydowanemu polecam na początek konsultacje wtedy doktor rozwieje wszelkie wątpliwości.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Inny

I am 66 years old and advised by my doctor to have a hip replacement. Due to many reservations I did not want to do this and found an alternative solution with Doctor Kwiecinski. After the first treatment I was able to walk without pain again, with further treatments I am now able to do everything I could before my hip deterioration. I no longer suffer chronic back and hip pains, can walk, swim, work in the garden and sleep soundly at night. I highly recommend this treatment as a much more effective solution than an invasive operation. Doctor Kwiecinski is efficient, friendly and personable and was very supportive throughout the treatments. His surgery in Wodzislaw Slaski has a really nice atmosphere and the staff are very friendly and helpful making it a pleasure to visit.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Diagnostyka obrazowa - termografia medyczna

Polecam Pana Doktora i jego metody leczenia, w moim przypadku uszkodzenie chrząstki stawu kolanowego i wiążący się z tym ból przy poruszaniu się.Efekty nie przyszły od pierwszej wizyty, ale z czasem zauważyłem ogromną poprawę i jak do tej pory się utrzymuje a ja wróciłem do pełnej aktywności fizycznej ;) Wiec jeszcze raz polecam i pozdrawiam pana Doktora i oczywiście przemiłe Panie z gabinetu we Włodzisławiu Śląskim ;)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: OXETIC Nieoperacyjne metody leczenia RZS

W gabinecie dr Kwiecińskiego leczę się od 3 lat. Dzięki niemu wreszcie wiem, co mi jest i mogę w pełni korzystać z życia, ponieważ zastosowane leczenie działa i dolegliwości bólowe, (które w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów są bardzo uciążliwe) w końcu ustały. Podczas każdej wizyty Pan Doktor dokładnie sprawdza mi wszystkie stawy, żeby nie przeoczyć nawet najmniejszego stanu zapalnego. Zawsze chętnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie moje pytania, jest profesjonalistą w swoim fachu. Z całego serca polecam wszystkim dr Adama, bo gdybym do niego nie trafiła, to pewnie dzisiaj postęp mojej choroby wyrządziłby nieodwracalne zmiany.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania