Adam Kołodziej

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

6 opinii +dodaj

Specjalista kardiolog i internista. Od niemal 20 lat związany z Ośrodkiem Chorób Serca Kliniki Kardiologii Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, pracując jako lekarz, zastępca… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor zapoznał się z dokumentacją medyczną (wypisy szpitalne oraz ekg wykonane przed wizytą w gabinecie), zadał dodatkowe pytania odnośnie mojego samopoczucia, sprawdził ciśnienie i "obsłuchał " pracę mojego serca. Zalecił ścisłe przestrzeganie diety cukrzycowej i długie spacery aby wymusić intensywniejszą pracę serca.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Dr Adam Kołodziej jest fachowcem w dziedzinie chorób serca. Lekarz zaproponował konkretną ścieżkę postępowania w leczeniu schorzenia zagrażającemu życiu. Wierzę, że na końcu będzie wszystko dobrze.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna wiedza, osobiste zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów pacjenta.
  Serdecznie polecam !!

 • J

  Panu Adamowi zawdzięczam życie ojca. Panie Adamie Jeszcze raz dziękuje za pomoc i opiekę. Wszystkim polecam takie lekarza, który ma tyle zrozumienia i cierpliwości ! K.

 • M

  Lekarz,któremu warto w pełni zaufać.Dobry człowiek i ,,FACHOWIEC,,.Kocha ludzi.
  Moja Matka zawdzięcza Mu życie.
  Godna szacunku Wielka Osoba.

  Wdzięczna Mirosława Wałkuska.

 • Dzięki Panu Adomowi mój ojciec żyje. Szybka diagnoza i leczenie oraz odrobina szczecia pacjenta i wszystko wróciło do normy. Niesamowicie konkretny człowiek troszczacy siebi pacjenta przez cały czas.Kazdemu życzę takiego lekarza

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista kardiolog i internista. Od niemal 20 lat związany z Ośrodkiem Chorób Serca Kliniki Kardiologii Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, pracując jako lekarz, zastępca Ordynatora Oddziału Niewydolności Serca i konsultant- kardiolog Oddziału Chorób Wewnętrznych. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Towarzystwa Internistów Polskich, autor i współautor publikacji naukowych, od lat zaangażowany we wdrażanie innowacyjnych metod terapii i diagnostyki. Studia medyczne ukończył z wyróżnieniem na Wydziale Lekarskim AM we Wrocławiu. Stopień Doktora Nauk Medycznych uzyskał w 1998roku.

  Zakres usług: Konsultacje kardiologiczne - specjalizacja w leczeniu chorych na niewydolność serca, chorobę wieńcową, po przebytym zawale serca, z nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami rytmu serca, kwalifikacja do implantacji stymulatorów serca i kardiowerterów.

  Lekarz udziela porad również w języku angielskim

Specjalizacje

 • Kardiologia