Adres

Julianowska 7A, Bałuty, Łódź
Gabinet Lekarski Adam Grzywiński + Badania Kierowców kat. A i B (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Badania kierowców • od 200 zł

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Badania kierowców

od 200 zł


Julianowska 7A, Łódź

od 200 zł

Gabinet Lekarski Adam Grzywiński + Badania Kierowców kat. A i B

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Skrupulatny a przy tym bardzo miły i przyjazny. ma się wrażenie jak by się przyszło do dobrego znajomego. Co tylko podnosi opinię o tym lekarzu bo do tego jest bardzo profesjonalny, przy pierwszej wizycie nabrałam zaufania do tego lekarza a ja generalnie lekarzom raczej nie ufam. Polecam.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Adam Grzywiński + Badania Kierowców kat. A i B

Miałam dość daleko do przychodzi, ale z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że było warto. Serdecznie polecam tego lekarza. :) 5 gwiazdek


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Adam Grzywiński + Badania Kierowców kat. A i B choroba

leczę się u tego lekarza od kilku lat . Pan doktor zmienia przychodnie ja również ponieważ zawsze jak jestem chory trafnie dobiera leki . Prawdziwy lekarz z powołania


Użytkownik zweryfikowany

ja do tego lekarza dojeżdżam z dąbrowy - czyli musi być dobry :) polecam
D.Sobolewski


S
Użytkownik zweryfikowany

Swietny lekarz i czlowiek z wysoka kultura osobista. Trafnie stawia diagnoze i przepisuje skuteczne leki. Jest bardzo dokladny, rzetelny i dobrze zorganizowany. Umie doradzic w sprawach nie zwiazanych z interna. Dziekuje Panie Doktorze i zycze wszystkiego co najlepsze.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor zaimponował mi swoją kulturą i sposobem z jakim podchodzi do swoich pacjentów. Trzy pokolenia z naszej rodziny mają kontakt z Panem Doktorem. Seniorzy i juniorzy jednakowo z życzliwością się wyrażają o \"naszym doktorze\" jak mówi teściowa i moja córka. Komunikatywny i bez barier. Też jesteśmy \"podróżującymi\" za Panem Doktorem. Życzę nadal tyle opanowania , spokoju i pogodnego spojrzenia na swoich pacjentów.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


D
Użytkownik zweryfikowany

wybitny specjalista, doskonale wysłuchuje pacjentów, wie jak postępować w toku badań, by określić trafną diagnozę,nie traktuje ludzi - po łebkach - każdy pacjent jest oddzielnym przypadkiem, nie ma tzw. taśmy, na prawdę bardzo polecam Doktora Adama!


E
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, do którego chodzi w tej chwili cała moja rodzina. Wszyscy, od najmłodszych po babcie, są bardzo zadowoleni. Pan Doktor poświęca pacjentom tyle czasu, ile potrzeba na wysłuchanie wszystkich pytań, informacji o dolegliwościach i badanie. Jeśli zaproponuje jakąś drogę leczenia, zawsze można go zapytać dlaczego, podzielić się wątpliwościami, które Pan Doktor albo rozwiewa, albo bierze pod uwagę, jeśli są - jego zdaniem - uzasadnione. Stara się, aby pacjent dokładnie wiedział, co się z nim dzieje, i traktuje go z szacunkiem i uwagą. Nie zapisuje niepotrzebnych, drogich leków; jeśli pacjent wpada w panikę, pan Doktor najczęściej z uśmiechem tłumaczy, że nie ma potrzeby.
To wszystko razem plus inteligencja, kultura osobista i poczucie humoru czyni z dra Grzywińskiego najlepszego lekarza rodzinnego, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam!
Jeśli szukacie lekarza z prawdziwego zdarzenia i z powołaniem to właśnie taki jest Pan doktor. Człowiek o wielkim sercu, z wysoką kulturą osobista i klasą.
Leczę się u niego już z 5-6 lat wraz z cała moją rodzinką. Nigdy nie było problemu by nas przyjął, służy dobra radą, dostosowuje leki do kieszeni pacjenta i nie wysyła go na niepotrzebne badania. Nigdy nie ma problemu ze skierowaniem na badania i nie trzeba się o to prosić.A jego diagnozy sprawdzają się w 100%
A jak się siedzi w poczekalni, to aż miło posłuchać pozytywnych opinii pacjentów na temat Pana Dr.Grzywińskiego.
POLECAM GORĄCO!


M

Wybitny lekarz, który zawsze pamięta, że dobro pacjenta jest najważniejsze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie