Adres

ul.Krakowska 10, Świątniki Górne
Attente (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Przelew na konto

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem mgr Socjologii UJ w Krakowie W zawodzie terapeuty pracuję od 1992r, Jestem twórcą autorskiego (pilotażowego) programu terapeutycznego dla osó...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Psychoterapia grupowa

150 zł


ul.Krakowska 10, Świątniki Górne

150 zł

Attente


Psychoterapia indywidualna

120 zł


ul.Krakowska 10, Świątniki Górne

120 zł

Attente


Psychoterapia uzależnień

120 zł


ul.Krakowska 10, Świątniki Górne

120 zł

Attente


Psychoterapia rodzinna

150 zł


ul.Krakowska 10, Świątniki Górne

150 zł

Attente


Psychoterapia partnerska

150 zł


ul.Krakowska 10, Świątniki Górne

150 zł

Attente

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Idąc pierwszy raz czułem się nieco dziwnie - psychoterapeuta?JA? Jednak okazało się, że bardzo tego potrzebowałem. Nie skończyłem jeszcze zupełnie borykać się ze swoimi problemami ale te spotkania dają mi dużo siły, zrozumienia i ... woli walki ! Wiem też, że nawet jak wyjdę całkowicie ze swoich kłopotów od czasu do czasu będę chciał skorzystać z pomocy takiego fachowca jakim niewątpliwie jest Adam aby móc... być lepszym człowiekiem, ojcem, mężem. Lepiej iść przez życie. Jeśli mamy kłopoty z samochodem, idziemy do serwisu. Czasami idziemy na przegląd. I tak też podchodzę do spotkań z Adamem-teraz naprawa, potem profilaktyka. Przekonał mnie również doskonały kontakt z Adamem-czuję się wysłuchany i zrozumiany.Na spotkaniach panuje atmosfera bezpieczeństwa i wsparcia, a to dla mnie bardzo ważne aby czuć się komfortowo. Pokazał mi kilka ciekawych technik, które pomagają mi w pracy w pokonaniu stresu. Wygórowane ambicje zamieniłem też na konkretne cele do realizacji , zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Poza tym sesje odbywają się zawsze punktualnie a terapeuta jest przygotowany do następnych zajęć ze mną, co nie zawsze u lekarzy jest takie oczywiste. Skuteczność pomocy,której udziela Adam zasługuje zdecydowanie na ocenę najwyższą z możliwych. Szczerze polecam Adama Dziuszko.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Attente użależnienie

Adam to fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu.widać 25-letnie
doświadczenie.współpracujemy od 1,5 roku z bardzo dobrymi efektami i cieszę się że do tego kompetentnego i miłego człowieka trafiłem.polecam wszystkim którzy mają problemy w życiu z Adamem będzie je łatwiej rozwiązać i liczyć na pomoc w trakcie kryzysu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Attente

Adama znam od niemal roku. W mojej opinii jest to bardzo rozsądny, wyważony człowiek. Terapeuta, który nie daje gotowego rozwiązania problemu, ale sprawia, ze człowiek sam(oczywiście po rozmowie)dochodzi do rozwiązania problemu..
Adam dał się poznać jako osoba bardzo empatyczny, zawsze gotowa do pomocy, służąca dobrym słowem i dająca bardzo dużo wsparcia.
Serdecznie Dziekuje za wszystko!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Attente stała terapia indywidualna

Znam Adama od roku. Prowadzi moją terapię indywidualną.
Nie spotkałem jeszcze tak przenikliwej i uważnej osoby. Potrafi wyciągnąć z każdej wypowiedzi, nawet z pozoru krótkiej i mało znaczącej, detale, które okazują się mieć kolosalne znaczenie dla terapii. Wiele razy otworzył mi oczy na rzeczy, które nie przeszły mi przez myśl.
Mój przypadek jest dość złożony ponieważ jestem alkoholikiem oraz DDA. Adam potrafił wypracować taki model terapii indywidualnej, która zaczęła przynosić efekty. Ogromna wiedza, doświadczenie, przenikliwość i pomysłowość Adama sprawiają, że nareszcie widzę postępy. U innych terapeutów, z którymi się spotykałem, tego nie było.
I na koniec szalenie istotna rzecz - Adam autentycznie martwi się o swoich pacjentów i można, w razie kryzysu, zawsze do niego zadzwonić.

Pomijając aspekty terapeutyczne, Adam, po bliższym poznaniu, to fantastyczna osoba, pełna humoru i wigoru, z którą można porozmawiać na każdy temat, szalenie dowcipna i wyrozumiała. Jeśli szukacie terapeuty to nie szukajcie dalej.

Patryk L.


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pana Adama kilkakrotnie razem ze swoim mężem. Nasze małżeństwo mało co a rozpadłoby się. Już po kilku sesjach widoczna była poprawa jak chodzi o nasze relacje. Nadal kontynuujemy terapię. Pan Adam jest wyjątkowo kompetentnym psychoterapeutą.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Attente psychoterapia uzależnień

Adam jest bardzo doświadczonym profesjonalistą. Jest on psychoterapeutą o ogromnym spokoju wewnętrznym oraz niebywałej wiedzy na temat terapii uzależnień. Swoimi przemyślanymi słowami i radami skierowanymi do pacjenta potrafi uspokoić i wzmocnić. Adam nie narzuca sposobu działania lecz tak prowadzi terapię,że pacjent wkrótce sam potrafi podjąć słuszne kroki.Zanim trafiłam na terapię do Adama nie wierzyłam,że mogłabym zatrzymać moją chorobę . To dzięki Adamowi jestem dziś szczęśliwą i zdrowiejacą kobietą.Serdeczne podziękowanie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry,
  Czy warto uczęszczać w procesie psychoterapii indywidualnej pomimo niezadowolenia (psychoterapeuta jest fajny w rozmowie,lubię rozmawiać z moją psychoterapeutka, ale psychoterapia nie zmieniła mnie - brak rezultatów, brak skuteczności). Uczęszczam od czerwca 2014 roku, czy dalszy proces psychoterapeutyczny ma sens, po upływie jakiego czasu człowiek powinien czuć że zmiany są. Rozmowy nie zapadają mi w pamięć (w sensie ze są nijakie). Psychoterapeuta niejednokrotnie mówi do mnie podczas rozmowy sformułowania "nie wiem" "nie rozumiem" "czy może
  Pani coś więcej o tym powiedzieć". Kiedy zadaję pytania (ja kieruję pytanie) zawsze następuje formułka "co Pani o tym myśli". Brakuje mi też głębokiej analizy snów. Czuję się jakbym ja prowadziła własną psychoterapię, a chciałabym aby psychoterapeuta przejął inicjatywę, więcej myślał i analizował. Mam też wrażenie (ale nie wiem tego na 100%) że ten sam psychoterapeuta pracuje z innymi pacjentami w inny sposób - udziela pomocy i wsparcia a mnie nie. W tej psychoterapii czuje się samotna, skazana na własne interpretacje, własne siły, własną autoanalizę. To mnie męczy, potrzebuję wsparcia zamiast samodzielnego myślenia.

  Najlepiej o tych wątpliwościach porozmawiać właśnie ze swoim psychoterapeutą

  mgr Adam Dziuszko

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem mgr Socjologii UJ w Krakowie W zawodzie terapeuty pracuję od 1992r, Jestem twórcą autorskiego (pilotażowego) programu terapeutycznego dla osó...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia