Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu
Lindleya 4, Warszawa
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń - Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Urolog W roku 1995 ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. W roku 1999 zdał z wyróżnieniem egzamin z chirurgii ogólnej, ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • nietrzymanie moczu
 • impotencja
 • kamica nerkowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Urologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. Inny

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane.
Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji plastyki cewki (jednocześnie przedstawiając inne alternatywy leczenia).
Pomimo, iż operacja należała do trudnych ze względu na długość i szerokość zwężenia, to po krótkim czasie od wyjęcia cewnika, wróciłem do pełni sił, a wszelkie dotychczasowe problemy urologiczne ustąpiły.
Chciałbym polecić kontakt z Panem Doktorem Adamem Dorobkiem wszystkim osobom, które borykają się z podobnymi problemami. Uważam że Dr Dorobek jest świetnym specjalistą i jednocześnie życzliwym człowiekiem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zwężenie cewki moczowej oraz zatrzymanie moczu

Gdy zobaczyłem pana doktora od razu wzbudził we mnie ogromne zaufanie.Od pierwszej wizyty zajął się mną profesjonalnie. Pan Adam Dorobek jest miłą i ciepłą osobą oraz profesjonalistą. Jestem bardzo wdzięczny za troskę I poprowadzenie operacji.Serdecznie polecam wszystkim pana doktora Dorobka.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń - Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej całkowite zatrzymanie moczu

do pana doktora Dorobka trafiłem w styczniu tego roku z założoną wcześniej cyskostomią z powodu całkowitego zatrzymania moczu bardzo miły i dobry lekarz zlecił ,i badania które zrobiliśmy w przychodni okazało się że mam bardzo długie zwężenie cewki moczowej oraz kamienie i złogi miałem termin na lipca dziś jestem już po operacji jest wszystko ok miałem dużo szczęścia że trafiłem na pana doktora Adama Dorobka który jest naprawdę dobrym i bardzo miłym fachowcem godnym polecenia takich lekarzy trzeba nam więcej bardzo dziękuję z poważaniem Waldemar.PDo pana d


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. leczenie kamicy moczowej

Pan Doktor od razu wzbudził moje zaufanie. Poświęcił mi dużo czasu na przeprowadzenie wywiadu, interpretację wyników badań, cierpliwie wszystko wytłumaczył. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzenie bez powikłań zabiegu usunięcia złogu moczowodu jak również wspaniałą opiekę lekarską jaką mnie otoczył. Polecam!
Ewa Kamińska


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. zwężenie cewki

Gdybym mogła dałabym zero,moja ocena przede wszystkim odnosi się do podejscia doktora do pacjenta.
Doktora odwiedziłam na początku października ,wizyta trwała jakieś 5 minut ,doktor zlecił mi jedynie cytologię zabrał oryginały badań i miał sam się do mnie odezwać (doktor nie chciał podać do siebie numeru) badania zrobione ,mamy koniec czerwca a doktor nie dzwoni ,zapłaciłam 150zl za wizytę a zamiast pomocy otrzymałam nic


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń - Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej

Pan doktor był lekarzem prowadzącym mojej Mamy i zarówno ja, jak i sama pacjentka opisujemy Pana doktora w samych superlatywach. Ogromne kompetencje, pełne zaangażowanie, świetny kontakt zarówno z pacjentem, jak i rodziną, ogromna kultura osobista. Pan doktor niezależnie od wszystkiego stawia pacjenta na pierwszym miejscu, a przy tym jest niesamowicie ciepłym człowiekiem. Ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. zaleganie moczu, dysfunkcja zastawki po zabiegu

Ostatnio bardzo często mój mąż ma kontakt z różnymi lekarzami. Po raz pierwszy jednak spotkaliśmy lekarza, który posiada wszystkie pozytywne cechy- profesjonalizm, obszerną wiedzę,doświadczenie, kulturalne i ludzkie podejscie do pacjenta. Pan doktor poświęcił nam bardzo duzo czasu, dokładnie przeanalizował problem i udzielił nam wyczerpujących informacji. W trakcie wizyty wykonał badanie USG i nie doliczyl za to dodatkowej zapłaty. Wskazał mężowi drogę leczenia,wytłumaczył wątpliwości. Czujemy, że jesteśmy pod dobrą opieką. Z pelna odpowiedzialnością polecamy pana docenta.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam na wizycie z mężem, powiem szczerze że już dawno nie spotkałam tak sympatycznego, profesjonalnego oraz ciepłego lekarza. Zrobił na nas bardzo dobre wrazenie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń - Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej 2 operacje guza pęcherza

Składam serdeczne podziękowania dla dr.Adama Dorobka za wykonanie dwóch operacji (guz pęcherza) i serii zabiegów ( wlewki BGC), i cystoskopię u mojego ojca Pawła Magiery. Ponieważ zarówno operację ( 3 razy ) i zabiegi ( kilkanaście ) ojciec miał robione w poprzednich latach jest więc dobrze zorientowany "w temacie". Ojciec stwierdza z całą stanowczością, że operacje i zabiegi wykonane przez dr. Adama Dorobka były w najwyższym stopniu profesjonalne i solidne. Dodając do tego fakt serdecznego indywidualnego podejścia do pacjenta, ojciec stwierdza ze z czystym sumieniem może wszystkim mającym problemy urologiczno-onkologiczne polecić dr.Adama Dorobka jako świetnego specjalistę. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc i opiekę nad ojcem.
Mariusz Magiera


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń - Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej przeszczep moczowodu

Ciężka operacja przeszczepienia moczowodu oczywiście zakończona sukcesem bez powikłań czekam na to jak wszystko ułoży się z czasem ale chyba już wiadomo ze wszystko bedzie dobrze. Mistrz!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Urolog W roku 1995 ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. W roku 1999 zdał z wyróżnieniem egzamin z chirurgii ogólnej, ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • nietrzymanie moczu
 • impotencja
 • kamica nerkowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Urologia