Zbigniew Wasilewski, ginekolog Bydgoszcz

Zbigniew Wasilewski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

229

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Bydgoszcz, Wielorybia 38 Osowa Góra

  349 07 ... (zobacz więcej)

 • 31 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jako facet trudno było by mi ocenić ginekologa. Jednak zanim trafiliśmy do Pana doktora byliśmy na 3 usg by ustalić płeć najpierw pierwszego dziecka - synek, potem drugiego dziecka - córeczka. 100% pewności i 100% zgodności z diagnozą Pana doktora. Polecam Serdecznie Profesjonalistę w swoim zawodzie. Ten człowiek to ewenement w gronie lekarzy i mistrz ginekologii. Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  W dniu dzisiejszym byłam na USG 3D/4D (28 tydzień ciąży) u pana doktora. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Pan doktor posiada profesjonalny sprzęt. Polecam wszystkim przyszłym mamom, bo naprawdę warto :) Ja osobiście jestem bardzo zadowolona zarówno z wizyty jak i z badania.

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Poszliśmy do doktora na badania prenatalne. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz sam od początku z zainteresowaniem potraktował nasze dziecko. Wyjątkowo dokładnie obejrzał maluszka centymetr po centymetrze dokładnie opisując nam co widzi (zmierzył nam nawet długość maleńkiej stopy!). Sami oglądaliśmy wszystko na profesjonalnych monitorach. Na koniec otrzymaliśmy dużo wydrukowanych zdjęć maleństwa i płytę z filmem z całego badania. POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 13 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Wasilewski to wspaniały specjalista .Jestem pod wrażeniem jego wiedzy medycznej .Mimo poważnej wady naszego maluszka Pan doktor przekazał nam wszelkie możliwe informacje ze stoickim spokojem za które jestem mu bardzo wdzięczna!!! POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 października 2008

  Ocena: bardzo dobry

  dr. wasilewski to specjalista polecam go jako lekarza prowadzacego miły uprzejmy ale ...drogi. Hmmm no coz ale warto zapłacic za wizyte!!!!!!!!! zwykłe usg kosztuje u niego 120 zł a 4D 250 zł z wizytą + nagranie filmu na DVD. super lekarz miły usmiechniety odpowie na kazde pytanie dot. ciąży. Dokładność płci 100%. Ja w 28 tyg ciąży zachorowałam na wirusowe zapalenie opon mozgowych i on jako jedyny postawił prawidłową diagnoze!!!! reszta lekarzy mowiła ze mam zatrucie pokarmowe gdyby nie on nie wiadomo co by było ze mna!!!!!! Polecam go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Konkretny lekarz chętnie odpowiadający na każde zadane pytanie. W porównaniu do innych lekarzy nie jest drogi i na wizytę nie trzeba długo czekać.

  zgłoś nadużycie
 • 8 stycznia 2014

  Ocena: bardzo słaby

  W 14tym tc nasza lekarka podejrzewała hyperechogeniczne jelita u synka, co jestem jednym z markerów Zespołu Downa. Poradziła pójść do dr Wasilewskiego, ponieważ "ma sprzęt prawie genetyczny". Na wizycie doktor po kolei, od głowy po stopy wykluczał ZD a na koniec powiedział „..także macie państwo ZDROWEGO BĄBLA”. Poszliśmy do niego także na badanie połówkowe- tak dla pewności. Też było wszystko ok. Przy porodzie neonatolog powiedział, że cechy zew.synka niestety wskazują na Zespół Downa… po 3 miesiącach odebraliśmy wynik genetyczny. Syn ma ZESPÓŁ DOWNA… Może i doktor W. bezbłędnie odgaduje płeć ale stał się chyba już rutyniarzem. Nasi znajomi niestety mieli identyczny przypadek. NIE POLECAMY I OSTRZEGAMY!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam. Jestem po nagłej, niezapowiedzianej wizycie. Mieliśmy podejrzenie martwej ciąży do zapłodnieniu In vitro. Cały okres świąteczny i poświąteczny żyliśmy w zawieszeniu. Doktor zgodził się nas przyjąć - mimo później godziny i okresu urlopowego, potwierdził diagnozę - które niestety była dla nas wyrokiem, ale przynajmniej już wiedzieliśmy. Dziękujmy za ludzkie podejście. Naprawdę zachował się Pan bardzo ładnie.

  zgłoś nadużycie
 • 25 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny Dr i wspaniały człowiek :) Miałam problemy z zajściem w ciążę,trafiałam właśnie do Dr Wasilewskiego. Wszystko udało się fantastycznie. Moją ciążę prowadził właśnie Dr Wasilewski i mam nadzieję że kolejną, którą zaczynam właśnie planować również poprowadzi. Posiada profesjonalny sprzęt, ogromną wiedzę i doświadczenie. Dla mnie i mojego męża było ważne również jego podejście do nas....zwykłych przerażonych i pogubionych (przez teorie innych lekarzy) ludzi. Polecam! Polecam! Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 10 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  polecam, byłam na połówkowym usg w czasie ciąży, pomimo, że dr nie prowadził mojej ciąży poświęcił nam tyle czasu ile chcieliśmy. USG wykonał bardzo dokładnie, atutem był oddzielny monitor dla mnie i męża, na którym mogliśmy wszystko oglądać. Płytka ze zdjęciami i filmikiem usg dostaliśmy do domu. Odpowiedział nam na każde pytanie, bardzo miły. Polecam gorąco!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online