Zbigniew Sochaj

Gastrolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Prawda bardzo dobry specjalista. Od razu poznał się na chorobie i skierował mnie na kolonoskopię. Miły, sympatyczny.

 • bardzo dobry

  Zainteresowanie pacjętem, wprowadza dobry klimat rozmową i juz czujesz sie lepiej...... Ponadto Dr. Sochaj skrupulatnie przygotowuje terapie i tłumaczy pacjętowi krok po kroku jakie leki ma przygotowane. Serdecznie pozdrawiam. Andrzej N.

 • bardzo dobry

  Tak to dobry lekarz.

 • bardzo dobry

  Inni lekarze "odfajkowali" kolonoskopię u mojego męża nie docierając do kątnicy co jest ważne. Pan doktor Sochaj zrobił badanie starannie i bardzo dokladnie , wykrył rozrośniętego polipa, który był już rakiem. Szybko doszło do usuniecia kątnicy i części jelita grubego. Mąż żyje i cieszy się dobrym zdrowiem. Bardzo serdecznie dziękuję Panie doktorze za życie mojego małżonka. Bardzo polecam Pana doktora bo jest bardzo dobrym fachowcem i miłym, sympatycznym człowiekiem.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry specjalista,zdolny i z ogromna wiedza a ponadto zloty czlowiek i wlasnie doktorze to ma pan czytac codziennie o sobie,kochajacy rodzine bo ona jest dla niego priorytetem.Wielki dla pacjentow o kazdej porze nawet na telefon gdy sie cos dzieje,kochamy cie doktorze,jestes inny od wszystkich niech biora przyklad i sie ucza.Ty jestes lekarzem z powolania a nie jak inni,szkoda im psuc opinie,bez nazwisk.Calujemy twoja rodzine i powodzenia w kazdej kwestii zycia.

 • bardzo dobry

  Bardzo przyjemny i dobry lekarz! Polecam!

 • bardzo dobry

  PRZEDEWSZYSTKIM NA PIERWSZYM MIEJSCU BARDZO DOBRY LEKARZ A PO DRUGIE SUPER SPECJALISTA NO I OCZYWISCIE JAKO CZLOWIEK DLA KTOREGO PACJENCI I RODZINA TO SPRAWY WAZNE W ZYCIU.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Paweł Kazior - gastrolog