lek.

Wojciech Wiliński

Ginekolog

Umów wizytę 63 umówione wizyty w ciągu 30 dni

WAŻNE: 1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel . 2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce,... więcej

Umów wizytę

 • Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Liściasta 74, Bałuty
  91-357 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Zwykła wizyta 120 zł
  Wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi) 120 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z miedzią (cena z wkładką) 400 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - jaydess (3-letnia) 750 zł
  Usg płodu 120 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do salve 140 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do porodu w salve 140 zł
  Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - mirena (5-letnia) 900 zł
  Usg 3d 180 zł

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

WAŻNE:
1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel .
2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce, a nie przed. Najlepiej 7-10 dni od początku miesiączki.
3. Jeśli miejsca do parkowania przed gabinetem są zajęte, proszę zaparkować na parkingu wzdłuż ul. Liściastej w kierunku ul. Zgierskiej. Tam jest dużo miejsc.
W 1990 ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. W latach 1992-2005 pracowałem jako młodszy asystent, asystent i starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala Jordana. W latach 2005-2008 pracowałem jako starszy asystent w Klinice Perinatologii UM w Łodzi (szpital Madurowicza). Od 2008 roku pracuję w szpitalu Salve jako Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
Specjalizacja z ginekologii i położnictwa (I stopień w 1996r. II stopień w 2002r.). W latach 2000-2005 prowadziłem Szkołę Rodzicielstwa szpitala Jordana.
Żonaty, 2 dzieci (córka studentka VI roku medycyny, syn student I roku medycyny).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1990)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2004 uhonorowany z rąk p. Jolanty Kwaśniewskiej tytułem "Lekarz Przyjacielem Kobiety" miesięcznika Twój Styl

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Nie planuję więcej dzieci, więc do p. Doktora chodzę jedynie kontrolnie - i jak zwykle mogę liczyć u niego na pełen profesjonalizm. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz jest fantastyczny i przede wszystkim cierpliwy. Jestem stała pacjętką Doktora. Prowadził moją ciążę,każda wizyta była bardzo dleikatna w przemiłej atmosferze. Cieszę,że powstał ten portal ZnanyLekarz,bo dzięki temu nie miałam problemu ze znalezieniem najlepszego specjalisty! Dziękuję za profesjonalne usugi. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Jestem stałą pacjentką i po każdej wizycie wychodzę zadowolona. Doktor ma dla pacjenta wystarczająco czasu,aby zrobić wywiad i badanie. Potrafi słuchać,wyjaśnia wszystkie kwestie dotyczące leczenia,dzięki temu czujemy się bezpiecznie. Jak dla mnie najlepszy specjalista.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana ginekologa. Doktor jest kompetentny, konkretny i bardzo sympatyczny. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wizyty przebiegają sprawnie i o określonej porze. Mogę Pana Doktora szczerze polecić każdej pacjentce.

 • bardzo dobry

  Generalnie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora Wilińskiego. Zdecydowałam po tej wizycie, że Doktor będzie prowadził moją ciążę. Pan Doktor wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ma wielkie serce dla swoich pacjentek. Jest przemiłym lekarzem. Wszystko dokładnie i w sposób zrozumiały tłumaczy. Ja szczerze i gorąco polecam wszystkim pacjentkom Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Kontynuuje leczenie u Doktora i nie ma się do czego przyczepić. Takich profesjonalistów można policzyć na palcach u jednej ręki. Wspaniały, konkretny człowiek. Wizyty są punktualne w miłej atmosferze. Lekarz zdecydowanie z powołania,który interesuje się stanem pacjentów.

 • bardzo dobry

  Chodzę do Pana Doktora już od wielu lat i zawsze jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentnym i bardzo serdecznym lekarzem. Wizyty zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze. Jak najbardziej mogę śmiało polecić Doktora wszystkim pacjentom.

 • bardzo dobry

  Nie mam żadnych zastrzeżen,wszystko przebiegało jak należy. Szybko umówiłam wizytę bez żadnych opóźnień. Zgadzam się z pozytywnymi opiniamii o doktorze. Wspaniały specjalista. Polecam.

 • bardzo dobry

  Wszystko na wizycie było niesamowicie pozytywne! Pan Doktor jest spokojny i bardzo ciepły - przez to atmosfera podczas usg w ciąży miała bardzo osobisty i radosny charakter. Pan Doktor jest profesjonalny i czuć, że ma powołanie do tego, czym się zajmuje :) Nie było pośpiechu, ani znudzenia. Naprawdę jestem bardzo pozytywnie nastawiona :)

 • dobry

  Wg mnie jest to dobry lekarz.Prowadzi moją ciążę i wiadomo,że jeżeli podczas badania wykryje coś niepokojącego to odpowiednio zareaguje i powie pacjentce co należy robić.Nigdy się nie stresowałam i jest dosyć miły.Godny polecenia.

Najbliższe terminy:

kolejne dni