Wojciech Wiliński

154

Adresy

 • Wybierz termin wizyty:

  Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Łódź, Liściasta 74

  4229357 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • W 1990 ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. W latach 1992-2005 pracowałem jako młodszy asystent, asystent i starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala Jordana. W latach 2005-2008 pracowałem jako starszy asystent w Klinice Perinatologii UM w Łodzi (szpital Madurowicza). Od 2008 roku pracuję w szpitalu Salve jako Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
  Specjalizacja z ginekologii i położnictwa (I stopień w 1996r. II stopień w 2002r.). W latach 2000-2005 prowadziłem Szkołę Rodzicielstwa szpitala Jordana.
  Żonaty, 2 dzieci (córka studentka IV roku medycyny).

Usługi

 • USG płodu 180 zł
 • Zwykła wizyta 120 - 140 zł
 • Wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi) 120 zł
 • USG ciąży, ginekologiczne 120 zł
 • Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z miedzią (cena z wkładką) 400 zł
 • Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - Mirena 900 zł
 • Prowadzenie ciąży
 • Konsultacje ginekologiczne
 • Wizyty kwalifikacyjne do porodów w SALVE
 • więcej

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1990)
 • 14 listopada 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Witam, jestem bardzo rozczarowana umiejętnościami Pana dr Wilińskiego!!!!!!!!!!!!!!!. Po kilku wizytach w prywatnym gabinecie i badaniach USG Pan dr Wiliński nie dostrzegł na jajniku Potworniaka wielkości 5 cm!!!!!!!!!!! Skutkowało to operacją mającą na celu usunięcie jajnika i jajowodu. Zapytacie zapewne jak to jest możliwe. Do prywatnego gabinetu dr Wilińskiego trafiłam z częstymi bólami w podbrzuszu i plamieniami. Po kompleksowym badaniu , USG oraz badaniu piersi pan doktor poinformował mnie , że moje problemy mogą być związane z wkładką hormonalną , ale wszystko jest ok. Przepisał mi jednak antybiotyk po, którym na krótko ból ustąpił. Kiedy problemy wróciły postanowiłam pójść ponownie na wizytę do dr. Schemat identyczny jak za pierwszym razem badania, USG itp. Ponownie dostałam identyczny antybiotyk tylko dawka zwiększona. Po tak cudownym leku dostałam jedynie silne uczulenie a ból pozostał. Postanowiłam pójść do fachowego specjalisty. Już na pierwszej wizycie dowiedziałam się, że mam potworniaka o śr 5 cm. Byłam zszokowana . Jestem już po zabiegu usunięcia potworniaka z jajnikiem i jajowodem.Jestem szczęśliwa,że nowotwór jajnika okazał się łagodny. Mam tylko jedno pytanie jak można po badaniach USG nie widzieć 5 cm zmiany. Nie polecam. Przestrzegam panie leczące się u dr Wilińskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 1 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Wiliński prowadził moją ciąże w 2012r i odbierał poród w Salve. Blizna po cięciu praktycznie niewidoczna. Dzięki Panu doktorowi (i zespołowi medycznemu w Salve) zarówno ja jak i mój partner mamy wspaniałe wspomnienia z porodu. Teraz chodzę do doktora Wilińskiego na coroczną kontrole i cytologie. Wizyty są zawsze sympatyczne, bez skrępowania a sam doktor uśmiechnięty. BARDZO POLECAM !!!

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Spokojny, rzetelny, delikatny człowiek. Bardzo dobry kontakt. Dokładnie i rzeczowo wyjaśnia wszelkie sprawy dotyczące ciąży. Wszystkie badania wykonuje dokładnie. Pełna kultura.

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Konkretny i rzeczowy lekarz, bardzo miły i życzliwy, zawsze mogę liczyć na fachowa diagnozę, prowadził moja ciąże i odbierał poród, z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 10 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Super specjalista, rzetelny i kompetetny! Powierzyłam Panu Doktorowi moje dwie ciąże i nie żałuje. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 16 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Do Dr Wilińskiego trafiłam po poronieniu biochemicznym i niezbyt przyjemnym pobycie w szpitalu państwowym. Przed kolejną ciążą byłam pełna obaw czy scenariusz się nie powtórzy,ale Pan Doktor jest tak opanowaną i spokojną osobą, że jego spokój udzielił się również nam :) Do sprawy podszedł spokojnie i rzeczowo. Na pierwszej wizycie porozmawiał, dał kilka rad i do boju :) Prowadził moją ciąże, która przebiegała wzorowo. każda wizytyta kontrolna była w bardzo miłej atmosferze, Pan Doktor odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania. Pan Doktor jest niesamowicie ciepłych człowiekiem, pełnym empatii i aż chętnie chodziło się na wizyty. Pan doktor wykonywał mi również cięcie cesarskie, które zostało przeprowadzone bardziej niż wzorowo - idealnie. Brzuszek mam zszyty pięknie i nie ma żadnego śladu. Jesli będziemy z Mężem decydować się na drugie dziecko to tylko z Panem doktorem :) GORĄCO POLECAM. JEST ŚWIETNYM FACHOWCEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.

  zgłoś nadużycie
 • 16 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pierwszy raz w życiu nie czułam skrępowania! Bardzo,bardzo polecam.Pan doktor jest rzeczowy i bardzo miły!

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2014

  Ocena: dobry

  Bardzo miły pan doktor, bezstresowo przeprowadził mnie przez ciążę. Jeśli ktoś oczekuje rozwlekłych wywodów na temat ciąży na wizycie może byc rozczarowany. Doktor jest oszczędny w słowach.

  zgłoś nadużycie
 • 21 sierpnia 2014

  Ocena: słaby

  Niestety Pan doktor "lubi" tylko zdrowe, łatwe ciąże, chodziła do niego moja przyjaciółka, jej siostra i ja do połowy ciąży, niestety w każdym przypadku gdy tylko coś złego się dzieje, wyniki nie są idealne, Pan doktor proponuje zmianę lekarza, najlepiej pracującego w szpitalu z dobrym zapleczem medycznym, którego prywatny szpital Salve nie posiada, w moim przypadku uczciwie poinformował, że w razie komplikacji przy porodzie będę przetransportowana do ICZMP, co oczywiście wiąże się z dużym ryzykiem dla matki i dziecka, po co więc płacić niemałe pieniądze za poród, wizyty i oczywiście wszystkie badania krwi, których jest bardzo dużo zwłaszcza w pierwszym trymestrze, skoro w połowie ciąży może się okazać, że trzeba szukać innego lekarza i człowiek zostaje "na lodzie". Nie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 7 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Długo szukałam fajnego lekarza i wybór padł na dr Wilińskiego. Nie żałuję a wręcz przeciwnie. Uważam, że to najlepszy lekarz jakiego miałam. Nie mogłam wybrać lepiej. Poświęca pacjentce całą swoją uwagę podczas wizyty. Prowadził moją ciążę a później przeprowadzał cc. Nie zarzuca zbędnymi informacjami. Gdy miałam jakieś pytania zawsze na nie odpowiadał. Chociaż jestem typem pacjentki, która uważa, że to lekarz zna się na tym co robi a nie ja i nie dopytywałam o zbędne moim zdaniem informacje. Wychodziłam z założenia, że jeśli coś byłoby nie tak to na pewno doktor by mnie o tym powiadomił. Mam do niego 100% zaufanie. Ponadto jest zawsze miły. Na oddziale, gdzie leżałam, codziennie przychodził i sprawdzał jak się czuję. Nie namawiał na wybór szpitala co ja uznaję akurat za plus. Nie wszystkich pewnie stać na płatny poród. Zapytał jedynie czy myślałam już gdzie chcę rodzić. Wybrałam Salve całkiem świadomie tak samo jak lekarza. Polecam dr Wilińskiego z całego serca bo to świetny specjalista i wspaniały człowiek.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia