Wojciech Wiliński

140

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • W 1990 ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. W latach 1992-2005 pracowałem jako młodszy asystent, asystent i starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala Jordana. W latach 2005-2008 pracowałem jako starszy asystent w Klinice Perinatologii UM w Łodzi (szpital Madurowicza). Od 2008 roku pracuję w szpitalu Salve jako Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
  Specjalizacja z ginekologii i położnictwa (I stopień w 1996r. II stopień w 2002r.). W latach 2000-2005 prowadziłem Szkołę Rodzicielstwa szpitala Jordana.
  Żonaty, 2 dzieci (córka studentka IV roku medycyny).

Usługi

Choroby

 • Prowadzenie ciąży
 • Prowadzenie ciąży

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 8 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta przebiegła szybko,sprawnie ale też bardzo dokładnie i sumiennie były wykonywane wszystkie badania podczas wizyty w czasie ,której jako pacjent czuję się kompetencje lekarza i to,że czas jest poświęcony wyłącznie badanemu. Pan doktor wszystko tłumaczy i wyjaśnia podczas badań. Polecam Pana doktora fachowiec i miły człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Wiliński odbierał mój poród w szpitalu Salve. To fachowiec, dobry lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek- potrafił rozładować atmosferę podczas niełatwego porodu, potem pomógł mi podczas parcia w pozycji kucznej, co kosztowało go za pewnie niemało wysiłku- takiego po prostu fizycznego. Na koniec zszył mnie tak, że mimo dużego pęknięcia właściwie nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Po porodzie przyszedł do mnie, wszystko tłumaczył, osobiście przekazał zalecenia. Polecam dra Wilińskiego i całą ekipę Salve.

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo fajny lekarz polecam fachowy miły wyjasniający wszystko bardzo dokładnie polecam i ciesze sie ze go poznałam

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  ŚWIETNY LEKARZ, PROFESJONALISTA, PROWADZIŁ KILKA LAT TEMU MOJE DWIE CIĄŻE I TEŻ WSZYSTKO BYŁO SUPER. POLECAM!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 2 kwietnia 2014

  Ocena: Neutralny

  Byłam raz w I trymestrze ciąży na USG (prosiłam o USG bardziej wnikliwe).... Komentarz neutralny ze względu na to, że właściwie niczego nie nie dowiedziałam - o wszystko musiałam się sama pytać, Pan Dr choć bardzo miły i spokojny, to jednak sam nic mi nie objaśniał (mruczał coś do siebie pod nosem). Mam porównanie, ponieważ na USG byłam też u dwóch innych lekarzy... Atmosfera przez tę ciszę nieco niepokojąca ;)

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia, USG wykonane profesjonalnie. Na każde moje pytanie uzyskiwałam szczegółową i bardzo czytelną odpowiedź.

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana Doktora od 10 lat. Mamą bliźniąt, które urodziły się zdrowe właśnie dzięki Jego profesjonalizmowi. Mogę napisać jedno: POLECAM!!! A.Palmowska-Janiak

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry, sympatyczny lekarz z genialnym podejściem do pacjentki.Wyjaśnia wszystkie wątpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, uspokaja kiedy dzieje się coś nieprzewidzianego - nie bagatelizując przy tym żadnego problemu. Polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 6 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wszystko tak jak należy.Oby więcej takich lekarzy.Fachowo,miło i sympatycznie.Polecam wizyty u dr.Wilińskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie zdecydowanie nr 1 wśród wszystkich lekarzy z jakimi miałam dotychczas do czynienia. Pełen profesjonalizm. Polecam i będę polecała każdej kobiecie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?