lek.

Wojciech Wiliński

Ginekolog

Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

WAŻNE: 1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel . 2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce, a nie przed. Najlep... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Wojciech Wiliński OSIEDLE LIŚCIASTA PARK

  Liściasta 74, Bałuty
  91-357 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

Usługi

Wizyta lekarska (badanie ginekologiczne+badanie piersi) 120 zł
Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z miedzią (cena z wkładką) 400 zł
Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - Jaydess (3-letnia) 750 zł
USG płodu 120 zł
Wizyta kwalifikacyjna do porodu w SALVE 140 zł
Założenie wkładki wewnątrzmaczicznej z hormonem - Mirena (5-letnia) 900 zł
USG 3D 180 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

WAŻNE:
1. Jeśli brak bliskich terminów internetowych lub sprawa pilna proszę dzwonić do rejestracji tel .
2. Na kontrolną wizytę ginekologiczną proszę się umawiać po miesiączce, a nie przed. Najlepiej 7-10 dni od początku miesiączki.
3. Jeśli miejsca do parkowania przed gabinetem są zajęte, proszę zaparkować na parkingu wzdłuż ul. Liściastej w kierunku ul. Zgierskiej. Tam jest dużo miejsc.
W 1990 ukończyłem Akademię Medyczną w Łodzi. W latach 1992-2005 pracowałem jako młodszy asystent, asystent i starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala Jordana. W latach 2005-2008 pracowałem jako starszy asystent w Klinice Perinatologii UM w Łodzi (szpital Madurowicza). Od 2008 roku pracuję w szpitalu Salve jako Kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
Specjalizacja z ginekologii i położnictwa (I stopień w 1996r. II stopień w 2002r.). W latach 2000-2005 prowadziłem Szkołę Rodzicielstwa szpitala Jordana.
Żonaty, 2 dzieci (córka studentka VI roku medycyny, syn student I roku medycyny).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Od 14 lat jestem pacjentka pana doktora. Prowadził i odbierał poród mojej córki. Warty polecenia

 • bardzo dobry

  Jest to najlepszy lekarz, z jakim miałam do tej pory do czynienia! Nie dość, że jest znakomitym fachowcem to do tego wspaniałym,serdecznym i ciepłym człowiekiem. Pan Doktor odbierał mój poród przez cc i nie mogłam trafić lepiej. Cięcie przebiegło we wspaniałej atmosferze dzięki Doktorowi, który pomógł mi zniwelować poziom stresu towarzyszący przy pierwszym porodzie. Blizna praktycznie niewidoczna, a opieka po porodzie nieoceniona. Dziękuję Panie Doktorze, że dzięki Panu mój Maluszek przyszedł na świat.

 • bardzo dobry

  Kolejna wizyta w przemiłej atmosferze. Pan Doktor jak zawsze bez pospiechu, z wielka dokładnością przeprowadził badanie i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dziękuję! Polecam! Cudowny człowiek, nadmienię, że Pan Doktor pomógł mi przywitac mojego synka na swiecie. Kazdej przyszłej Mamie życze, by w tak ważnym momencie miała obok siebie tak wspaniałego lekarza. Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Kolejna wizyta i jak zawsze rzetelność informacji, dokładny wywiad i badanie i przemiła atmosfera. Pan Doktor prowadził moją ciążę, która 22 czerwca br zakończyła się udanym porodem, każda wizyta to sama przyjemność, Doktor zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania, jest oazą spokoju i cierpliwości. Doktorze, chyba nigdy nie przestanę panu dziękować. Kasia z Darkiem i mały Jonasz :-)

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta i oceniam bardzo pozytywnie. Miła obsługa i całkiem wyczerpujące wyjaśnienia. Usłyszeć tętno dziecka niesamowite uczucie :)

 • bardzo dobry

  Z czystym sumieniem polecam doktora Wilińskiego :) Prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona,dokładnie wszystko wyjaśniał podczas usg.Poród mój skończył się cesarskim cięciem, szybka reakcja Doktora i wszystko jest w porządku.

 • bardzo dobry

  Pan doktor prowadził moją ciążę, jak również odbierał poród cc. Mogę w 100% polecić doktora, jako osobę godną zaufania, rzetelną, pełną empatii i co równie ważne z poczuciem humoru.

 • bardzo dobry

  Byłam ostatnio na pierwszej wizycie u dr.Wilińskiego i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Bardzo obszernie przeprowadził wywiad medyczny, wykonał dokładne badanie i jeszcze udało się Synka podejrzeć :) zasięgnęłam konkretnych informacji odnośnie ciąży i na pewno jeszcze do Doktora wrócimy.

 • bardzo słaby

  Moja pierwsza ( i ostatnie - natychmiast zmieniłam lekarza) wizyta w ciąży u doktora Wilińskiego trwała 10 minut i ograniczyła się do stwierdzenia, że zarodek jest w dobrym miejscu. Doktor potraktował mnie mechanicznie pomimo, że widział, że od dawna staraliśmy się o dziecko, nie zareagował no to, że skarżyłam się na bóle brzucha ( drugi lekarz z miejsca dał mi środki na podtrzymanie ciąży, tam wizyta połączona z wyczerpującą informacją o tym jak postępować trwała 45 minut). Doktor Wiliński dał do zrozumienia, że jeżeli uda mi się donosić ciążę do 10-12 tyg to będziemy dalej rozmawiać. Jego jedynymi zaleceniami było nie chodzić na solarium (nie byłam ani razu w życiu) i nie dać się kopać w brzuch (sic!) Zdecydowanie nie polecam!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Pierwszy raz byłam u dr. Wilińskiego ale z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Wizyta miała trwać 15 min . ale trwała prawie 45min. Pan doktor wszystko dokładnie zmierzył na USG wytłumaczył, pokazał. Nic nie było na chybcika. Życzyłabym sobie aby więcej lekarzy podchodziło tak do pacjentek. Jestem mega zadowolona.Wiem, że znalazłam "swojego" lekarza.

Najbliższe terminy:

kolejne dni