Wojciech Jabłkowski, chirurg Łódź

Wojciech Jabłkowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

53
 • 20 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem zaszokowana negatywnymi opiniami.Znam Pana od wielu lat i wiem,ze to wyjątkowo uprzejmy i prawy człowiek,zainteresowany pacjentami.Nigdy nie był człowiekiem wylewnym,co potęgowane przez zmęczenie może zostać odebrane ,ale tylko przez osobę o znikomej inteligencji i nastawieniu wyłącznie na siebie ,jako nieuprzejmość.Dla mnie był i pozostanie wzorem .Na moją mamę działa wręcz kojąco,co w przypadku choroby nowotworowej jest nie do przecenienia.NIGDY -a znam go od lat i wielokrotnie różni moi członkowie rodziny czy znajomi korzystali z jego pomocy -nie słyszałam,by czerpał jakieś dodatkowe korzyści majątkowe.

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem zachwycona opieką pana doktora. Dokładna i trafna diagnoza, porwierdzona wszlekimi badaniami, szczegółowy opis zabiegu operacyjnego. Jestem po usunieciu guzka z lewej piersi, rana jest minimalna, żadnych powikłań, na oddziale zostałam otoczona rewelacyjną opieką. Pierś wygląda jakbym się lekko zadrasnęła :) Bardzo dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 30 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły, dobry lekarz. Spokojnie tłumaczy fizjologię choroby. Po zabiegu prawie brak blizny. Pozdrawiam serdecznie i polecam wszytkim.

  zgłoś nadużycie
 • 17 czerwca 2012

  Ocena: Dobry

  Świetny lekarz, serdecznie polecam każdemu. Konkretny i rzeczowy.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 4 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  U Pana doktora byłam dwa razy. Pierwszy raz na wizycie diagnostyczne z moimi znamionami, drugi raz na ich usunięciu. Podczas pierwszej wizyty Pan doktor uspokoił mnie, że znamiona nie są niebezpieczne i spośród tych, które wskazałam wybrał tylko dwa do usunięcia. Czyli podszedł do sprawy merytorycznie, a nie komercyjnie chcąc więcej zarobić. Przed zabiegiem dokładnie mi wytłumaczył na czym będzie on polegał, a tłumaczenie uzupełnił rysunkami. Nie ukrywam, ze Pan doktor wydał mi się trochę ponury przy pierwszm spotkaniu. Natomiast wrażenie to szybko minęło, gdy zgłosiłam się na usuniecie znamion. Aby rozładować atmosfere żartował i odwracał moją uwaga od, nie ma co ukrywać, nieprzyjemnego widoku i zapachu palonej skóry.Zabieg był bezbolesny, krótki, a ranki szybko i ładnie się wygoiły. Cztery miesiące po zabiegu nie widac nawet przebarwień i trudno mi odszukac miejsca po znamionach. POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2012

  Ocena: Neutralny

  WIdze ze doktor tylko umie wyciniac dobrze pieprzyki.Ja jakos ze swoja zona po trzech albo i czterech wizytach w tym i zabiegach trzech musialem z nia pojechec do szpitala miejskiego.Po jego zabiegu pojawil sie silny krwotok z piersi .Lekarze z miejskiego szpitala powiedzieli ze ten co spapral to powinien to naprawic.Pojechalismy po tym wszystkim do pana doktora a on na to ...nic sie nie stalo

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz życzliwy, wyrozumiały, kulturalny, spokojny, kompetentny.Przede wszystkim lekarz z powołania!Doktor Jabłkowski usuwał mojej mamie kilka znamion na skórze oraz prowadził zabieg wycięcia jelita grubego. W grudniu wykryto u Niej raka w polipie na jelicie grubym.Została skierowana na konsultację onkologiczną.Mając do Niego zaufanie udała się na wizytę.Lekarz stwierdził,że należy poddać się operacji usunięcia fragmentu jelita.Operacje prowadził doktor Jabłkowski,którego z czystym sumieniem mogę polecić. Wystawiłbym 6 gwiazdek,ale jest tylko 5...Dziękuje Panie doktorze w imieniu mamy!Wszystkiego Najlepszego.Pozdrawiam!

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Jabłkowski jest świetnym lekarzem. Moje problemy na szczęście zawsze dobrze się kończyły . Pan doktor zawsze traktuje ludzi z szacunkiem, udziela wszystkich potrzebnych pacjentowi informacji. Do tego zawsze trafnie diagnozuje i od razu zaczyna działać tak, by pomóc. I robi to wszystko w ramach państwowej służby zdrowia w Koperniku. Nie uważa się za najmądrzejszego (choć niewątpliwie jest to jeden z najmądrzejszych lekarzy jakich znam), jest po prostu konkretny, rzeczowy i do tego bardzo miły. Fachowiec w każdym calu- widać, że leczenie ludzi traktuję z pasją. Polecam pana doktora Jabłkowskiego, przy nim zawsze czuję się bezpiecznie jako pacjentka.

  zgłoś nadużycie
 • 4 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja babcia trafiła do dr jablkowskiego około 5 lat temu z bardzo rzadką odmianą raka skóry. Stan babci był krytyczny. Sam poziom hemoglobiny- 4 g/dl wskazuje na fakt, w jak ciężkim stanie była. Niestety choroby nie da się zatrzymać... Mogę tylko podziękować z całego serca doktorowi za to, co dla niej robi. Comiesięczne wizyty podtrzymują babcię przy życiu, a jej samopoczucie wcale nie jest tak złe, dzięki niemu może cieszyć się każdym kolejnym dniem. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Jabłkowskiego każdemu.

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo wspaniały lekarz i człowiek. Jestem emerytowaną pielęgniarką mającą genetyczne skłonności do powstawania znamion. U niejednego lekarza byłam, miałam sporo zabiegów u innych lekarzy, ale takiego dobrego człowieka jak dr. W. Jabłkowski nie spotkałam. świadczy o tym ilość pacjent.ów przed gabinetem. Co do ceny, to ode mnie nie wziął nic poza opłatą za wizytę i histopatologię. Odpowie na każde pytanie, które nas nurtuje, wytłumaczy laikowi na czym polega zabieg. Namiary na dr. Jabłkowskiego miałam w tej właśnie stronki na której Państwo piszecie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online