Wenanty Lewalski

Okulista

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski

  Szczytno, warmińsko-mazurskie

  249
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lecze sie u Pana Dr 21 lat. Dzięki niemu widzę. Brak słów podzięki dla tego niesamowitego specjalisty.

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia i zaufania. Pomogl Naszemu Dziecku - Problem ciagnal sie z zatkanym kanalikiem lzowym. Biegalismy od jednego lekarza do drugiego z mizernym skutkiem. Tu diagnoza postawiona blyskawicznie jak i rowniez odrazu podjete dzialania ! Super ! Teraz jest wszystko OK! W koncu malenstwu skonczy sie ten koszmar ! POLECAM !!

 • bardzo dobry

  po pierwszym badaniu widać że jest fachowcem w okulistyce oby takich lekarzy z poświęceniem dla pacjeta było więcej

 • bardzo dobry

  Ja jestem już trzecim pokoleniem w mojej rodzinie które leczy się u Pana doktora. Leczyła się moja babcia, tata, a teraz ja i nikt z nas nigdy nie powiedział złego słowa na Pana doktora. Najlepszy okulista jakiego znam! Kiedyś wybrałam się do innego bo dr Lewalski był na urlopie i niepotrzebnie wydałam pieniądze na nowe okulary bo były do niczego, bardzo źle w nich widziałam a wzrok pogorszył mi się dużo bardziej. Na szczęście dr Lewalski po powrocie z urlopu przepisał mi właściwe szkła.

 • bardzo dobry

  Doktor Lewalski uratował mnie przed utratą wzroku. Swego czasu jako 10 latka bardzo często leżałam w szpitalach za każdym razem badali mnie okuliści i twierdzili, że miałam dobry wzrok i przez przypadek pojechałam z mamą do doktora. gdy zrobił mi badanie stwierdził że od 2 lat mam poważną wadę i powinnam nosić okulary. Gdy w ubiegłym miesiącu byłam u niego na kontroli stwierdził, że jest dobrze bo wada się zatrzymała, a po chwili dodał, że gdybym wtedy do niego nie trafiła to najprawdopodobniej przy takim "leczeniu" czyli nie wykryciu wady wzroku to dziś byłabym albo osobą niedowidzącą albo byłabym całkowicie nie widoma.

 • bardzo dobry

  Leczę się u tego lekarza od dobrych kilku lat i od zawsze jestem zadowolony, a że mam porównanie do innych specjalistów widzę, iż ten jest wyjątkowo dobry w swoim 'fachu'. Jest bardzo sympatyczny względem klientów oraz chętnie udziela porad ;]

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz okulista jakiego znam. Miałam problemy z oczami,że nawet dr już sam nie wiedział co się dzieje ale dobrze dobrane antybiotyki, wielka pomoc i zaangażowanie ze strony dr i wszystko da rade. Tylko dr Lewalski był chętny pomocą inni tylko zbywali człowieka. Mam szczęście że trafiłam właśnie do dr Lewalskiego. Gorącą polecam!

 • bardzo dobry

  Najlepszy okulista jakiego znam ! Doktor z wieloletnim stażem co również ma wpływ na diagnozy przez Niego wydawane. Cała moja rodzina leczy się właśnie u Niego. Wujkowi wykrył wczesną jaskrę czego inni lekarze nie zauważyli i dzięki Niemu wujek widzi! U mnie wykrył liczne bakterie spowodowane alergiami gdzie inni lekarze mówili że po prostu zacieram oczy.. POLECAM w 100%!

 • bardzo dobry

  Nadzwyczajny lekarz. Człowiek posunięty w latach, a cały czas nadążający za postępami w medycynie. Od razu wykrył przyczynę moich dolegliwości na co dwóch innych okulistów nie mogło wpaść przez cały rok. Oby przyjmował pacjentów jak najdłużej!

 • neutralny

  Hmmm może i dobry, może i miły...moje odczucia są zupełnie inne.Mając 17 lat trafiłam na badania do prawo jazdy.Według pana doktora po 10 latach miałam nic nie widzieć (super informacja powiedziana bez ogródek młodej dziewczynie...).Na szczęście dawno już minęło te wspomniane 10 lat a mój wzrok jest w super kondycji ale to co przeżyłam przez nieodpowiedzialność tego pana.....dramat

Zobacz podobnych specjalistów: Krystyna Jurczenko - okulista