Ginekolog dr n. med.

Waldemar Świerczyński

12

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem.

  Specjalizuję się w leczeniu niepłodności.

  Serdecznie zapraszam!

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 16 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz fachowo podchodzi do pacjentki odpowiada na wszystkie zadana pytania bardzo szczegółowo i zrozumiale . polecam doktora w 100 %

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ocena bardzo dobra. Świetne podejście i bezproblemowy kontakt. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdecznie polecam. Można mu zaufać i polegać na jego doświadczeniu. Potrafi wyciszyć kobiece obawy i wątpliwości.

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2014

  Ocena: Dobry

  Witam. Doktor neutralny ale odpowiada na każde zadane pytanie. Nie unika odpowiedzi wręcz przeciwnie szczegółowo odpowiada. Nie czuję się żadnego skrempowania czy wstydu. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 19 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia. Zero skrępowania, miła atmosfera, a lekarz to bardzo dobry specjalista. Polecam wszystkim kobietom.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam. Kompetentny,cierpliwy bardzo sympatyczny. Godny zaufania. Dr Świerczyński ma dużą wiedzę i spore doświadczenie.U mnie trafność w 100 procentach i takie samo zadowolenie:)

  zgłoś nadużycie
 • 25 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Długo szukałam lekarza, któremu mogła bym zaufać, w końcu trafiłam do Pana Doktora, również z polecenia koleżanki. Cierpliwy, rzeczowy, kompetentny i bardzo dokładny. Dzięki Panu moja córeczka, urodziła się mała, ale za to zdrowa i silna. Odpowiednia i kompetentna diagnostyka pozwoliła by moje maleństwo przyszło na świat. Muszę się zgodzić z opiniami, umówiona godzina jest godzina wizyty, nie ma żadnych opóźnień. Serdecznie polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: Dobry

  Polecam Pana doktora. Przyjazny, dyskretny gabinet, a sam lekarz mily i cierpliwy. uspokoił mnie po nieudanej wizycie u innego lekarza po której bylam przerazona. nie okazywał zniecierpliwienia nawet gdy pytałam 2x. Pyta o takie podstawowe rzeczy jak cytologia- która można wykonać na miejscu, a dodatkowo w razie niepokojących wyników doktor sam dzwoni do pacjentki.

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja również polecam doktora Świerczyńskiego. Jestem szczęśliwa że trafiłam właśnie na tego lekarza, bo dzięki jego wiedzy, kompetencji oraz cierpliwości udało mi się spełnić swoje marzenie! Jestem w ósmym miesiącu ciąży! Dodam, że inni lekarze nie dawali mi szans, nie próbowali nawet postawić diagnozy, sprawdzić gdzie jest problem.

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Nie ma tu wielu opinii na jego temat, ja jednak trafiłam do gabinetu z polecenia zadowolonych koleżanek, a każda z nich miała poważny i każda inny problem. Nie byłyby to wpisy w stylu "prowadził moją ciążę, jest bardzo miły". Choć to też prawda :) Jednej z nich pomógł zajść w ciążę bardzo szybko, a leczyła się w Szczecinie przez 5 lat i nikt nie zauważył problemu, który Pan Doktor dostrzegł od razu. Znany jest zresztą ze swojej wiedzy w temacie niepłodności. Poza tym nie bagatelizuje problemów, działa szybko, zawsze ma czas dla pacjentek, jeśli nie może odebrać telefonu - oddzwania. Ponadto przyjmuje 5 razy w tygodniu w różnych godzinach, co dla mnie ma duże znaczenie. Kojarzy swoje pacjentki, nie trzeba przy każdej wizycie zaczynać historii od nowa. I jeszcze jedna zaleta - jeśli umawiam się na określoną godzinę, to o tej godzinie jestem przyjęta.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?