dr n. med.

Waldemar Świerczyński

Ginekolog

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem. Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Serdecznie zapraszam! więcej

Adresy

 • Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  75-206 Koszalin ul Jachtowa 2
  75-206, Koszalin, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności:

  Gotówka

Usługi

Konsultacja związana z niepłodnością 150 zł
Spermiogram (komputerowa analiza nasienia) 180 zł
Wizyta ginekologiczna + cytologia 150 zł
SonoHSG 600 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem.

Specjalizuję się w leczeniu niepłodności.

Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, fachowiec. Przyjmuje pacjentki punktualnie, w gabinecie bardzo dobre warunki. Pan doktor sympatyczny, rzeczowo objaśnia każdy problem, i przede wszystkim daje nadzieję. Czułam się u Pana doktora komfortowo i na pewno znalazłam już swojego lekarza :) Pozytywnym zaskoczeniem również była cena wizyty. Polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Wizyta spokojna, bez pośpiechu. Wraz z mężem czuliśmy się komfortowo. Doktor wydaję się być spokojną i rzeczową osobą. Wnikliwy wywiad. Póki co skierował nas na podstawowe badania. Co do diagnozy i ewentualnego leczenia będę mogła się wypowiedzieć później. GABINET - Bardzo dobre warunki. Miłym zaskoczeniem dla moich ciągle zimnych stóp była podgrzewana podłoga w pomieszczeniu przeznaczonym do przygotowania się na badanie. Dostępne były jednorazowe okrycia - coś w rodzaju spódniczki i kapci - spotkałam się z tym pierwszy raz. Czysto, schludnie i pachnąco. Co do rejestracji przez portal www.znanylekarz.pl - miałam obawy czy to zadziała, jednak wszystko w porządku rejestracja poprzez kliknięcie tu na stronie wystarczyła, nie trzeba było potwierdzać jej telefonicznie, wizyta odbyła się bez problemu. Można śmiało polecić.

 • bardzo dobry

  Mogę polecić z czystym sumieniem! Profesjonalne i fachowe podejście, miła atmosfera oraz sterylny i czysty gabinet. Lekarz z powołania. Nic dodać - nic ująć.

 • bardzo dobry

  Bardzo solidny lekarz , a także uprzejmy. Nie byłam zmuszona siedzieć w kolejce gdyż lekarz przyjął mnie dokładnie o umówionej godzinie.

 • bardzo dobry

  Świetne podejście, wizyta odbyła się punktualnie, sterylnie i intymnie. Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że zostanę stałą pacjentką

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz, moja opinia jest niezmienna od pierwszej wizyty, aby być dobrym lekarzem trzeba mieć powołanie, pan doktor je ma, polecam.

 • bardzo dobry

  Rzetelny profesjonalista, ma dużą wiedzę, potrafi wyjaśnić pacjentce na czym polega jej problem, a także uspokoić obawy go dotyczące. W gabinecie panuje bezstresowa atmosfera i bardzo sterylne warunki, co dla mnie również jest dość istotne:) Na pewno zostanę u tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Również polecam dr Świerczyńskiego - to wspaniały specjalista, wysłucha, odpowie na nurtujące pytania, a przede wszystkim uspokoi i da NADZIEJĘ:) mi wystarczyły 2 wizyty i jestem wreszcie w Ciąży :):) ( a u innego leczyłam się 2 lata), Pan Świerczyński jest dobrym psychologiem i prawdziwym CUDOTWÓRCĄ - wystarczyła rozmowa żebym mogła uwierzyć, że nawet z torbielem i chorobą jaka jest paskudna endometriozą można mieć upragnioną FASOLKĘ. Dziękuję Bogu, że natrafiłam na tak dobrego specjalistę, bo gdyby nie On straciłabym wszelkie nadzieje...a dziś jestem SZCZĘŚLIWA i spełniona :)

 • bardzo dobry

  Świetne podejście do pacjenta, konkretny i rzeczowy .Fachowo i zrozumiale odpowiada na wszystkie pytania. Na pewno umówię się na kolejną wizytę.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, który oferuje tak przyjazne podejście, że wizyta u niego jest zupełnie niestresująca. Bardzo polecam pana doktora, tym bardziej, że cena wizyty także jest bardzo przystępna. Super.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją