dr n. med.

Waldemar Świerczyński

Ginekolog

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem. Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Serdecznie zapraszam! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem.

Specjalizuję się w leczeniu niepłodności.

Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Świetne podejście, wizyta odbyła się punktualnie, sterylnie i intymnie. Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że zostanę stałą pacjentką

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz, moja opinia jest niezmienna od pierwszej wizyty, aby być dobrym lekarzem trzeba mieć powołanie, pan doktor je ma, polecam.

 • bardzo dobry

  Rzetelny profesjonalista, ma dużą wiedzę, potrafi wyjaśnić pacjentce na czym polega jej problem, a także uspokoić obawy go dotyczące. W gabinecie panuje bezstresowa atmosfera i bardzo sterylne warunki, co dla mnie również jest dość istotne:) Na pewno zostanę u tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Również polecam dr Świerczyńskiego - to wspaniały specjalista, wysłucha, odpowie na nurtujące pytania, a przede wszystkim uspokoi i da NADZIEJĘ:) mi wystarczyły 2 wizyty i jestem wreszcie w Ciąży :):) ( a u innego leczyłam się 2 lata), Pan Świerczyński jest dobrym psychologiem i prawdziwym CUDOTWÓRCĄ - wystarczyła rozmowa żebym mogła uwierzyć, że nawet z torbielem i chorobą jaka jest paskudna endometriozą można mieć upragnioną FASOLKĘ. Dziękuję Bogu, że natrafiłam na tak dobrego specjalistę, bo gdyby nie On straciłabym wszelkie nadzieje...a dziś jestem SZCZĘŚLIWA i spełniona :)

 • bardzo dobry

  Świetne podejście do pacjenta, konkretny i rzeczowy .Fachowo i zrozumiale odpowiada na wszystkie pytania. Na pewno umówię się na kolejną wizytę.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, który oferuje tak przyjazne podejście, że wizyta u niego jest zupełnie niestresująca. Bardzo polecam pana doktora, tym bardziej, że cena wizyty także jest bardzo przystępna. Super.

 • bardzo dobry

  Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Fachowość, punktualność, bardzo dobre warunki, podoba mi się możliwość umówienia wizyty przez internet każdego dnia i o każdej porze, sms przypominający o wizycie - wszystko to sprawia, że na pewno umówię się na następną wizytę.

 • bardzo dobry

  Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Fachowość, punktualność, bardzo dobre warunki, przyzwoita cena, ponadto możliwość umówienia wizyty przez internet każdego dnia i o każdej porze, sms przypominający o wizycie - wszystko to sprawia, że na pewno umówię się na następną wizytę.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam! Lekarz, który potrafi słuchać, doradzi. Dał przede wszystkim nadzieję, której już nie miałam. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor bardzo profesjonalnie, a jednocześnie z sercem podchodzi do pacjentów. Mnie bardzo pomógł o czym świadczy fakt, że po dwóch latach starania się o dziecko bez żadnych efektów, wreszcie jestem w ciąży :-) Dodam tylko, że do dr. Świerczyńskiego trafiłam całkiem niedawno i wystarczyło kilka wizyt!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę