dr n. med.

Waldemar Świerczyński

Ginekolog

Umów wizytę 77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem. Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Serdecznie zapraszam! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja związana z niepłodnością 150 zł
Spermiogram (komputerowa analiza nasienia) 180 zł
Wizyta ginekologiczna + cytologia 150 zł
SonoHSG 600 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem.

Specjalizuję się w leczeniu niepłodności.

Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Konkretny lekarz, świetnie wyposażony gabinet, nie musiałam czekać na wizytę. Jestem zadowolona. To była moja pierwsza wizyta, więc nie mam jeszcze wyrobionej opinii.

 • bardzo dobry

  Dr Świerczyński jest moim lekarzem od kilku lat, bardzo kompetentny, stawia trafne diagnozy. Doktor prowadził moją ciążę, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył, dzięki czemu miałam świadomość, że znajduję się pod fachową opieką, ciąża przebiegła prawidłowo, urodziłam zdrową córeczkę, co zawdzięczam dr Świerczyńskiemu. Kultura osobista, wiedza lekarza, a także gabinet oraz poczekalnię oceniam bardzo wysoko.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, wyksztalcony, opowiada wszystko szczegolowo, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Chodzę do tego lekarza od 1993 roku. Jak dotąd nie zawiodłam się na nim. 100% profesjonalista, któremu w każdej sprawie można zaufać.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła sie w terminie,punktualnie o umowionej godzinie co mnie cieszy,ze nie musialam czekac i przezywac dodatkowy stres w przyjemnym i super wyposazonym gabinecie,Pan doktor bardzo mily,rzeczowo odpowiadal na moje pytania, zalecił wykonanie badan.Z wizyty u pana doktora jestem zadowolona.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, z całą pewnością zna się na rzeczy. Szczerze polecam parom starającym się bezskutecznie o dzidzie. Inni lekarze faszerowali mnie tabletkami natomiast doktor Świerczyński od razu zaczął od poszukiwania przyczyny poprzez wykonanie wszystkich potrzebnych badań. Dzięki Niemu poznałam przyczynę naszych bezowocnych starań. Miły, przyjmuje punktualnie na umówioną godzinę, w gabinecie czuję się zawsze komfortowo. Zdecydowanie polecam :)

 • bardzo dobry

  Konkretny lekarz. Zastosował leczenie -mam nadzieję że skuteczne ;)Przeprowadza wywiad przed badaniem. Następna wizyta za 2miesiące w celu sprawdzenia postępu leczenia, Nie naciąga jak co niektórzy na zbyteczne wizyty .Polecam.

 • bardzo dobry

  Chodzę do Pana Doktora od kilku lat, mogę z czystym sumieniem polecić. Jest naprawdę fachowcem, ze świetnym podejściem do pacjentki. Warunki w gabinecie luksusowe, chyba lepsze niż europejskie.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, fachowiec, miły i uprzejmy. Przyjmuje pacjentki punktualnie, w gabinecie bardzo dobre warunki standard europejski.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i fachowy lekarz, elegancki gabinet a co najważniejsze o umówionej godzinie weszłam do gabinetu. Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę