Waldemar Bobkowski, kardiolog Poznań
KardiologPediatraKardiolog dziecięcy prof. dr hab. n. med.

Waldemar Bobkowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

21
 • 13 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za opiekę nad moją córką. Dziękuję za uwagę, którą jej poświęcał, za traktowanie jej, nastolatki, bardzo poważnie - jak partnera w rozmowie. W czasie wizyty to ona była informowana o swojej chorobie. Zawsze znalazł się czas na pytania i wyjaśnienia, niekiedy bardzo naukowe:). Atmosfera tych wizyt napawała otuchą i mimo że sytuacja nie była i nadal nie jest komfortowa, córka akceptuje swój stan i nadal jest pogodną i pełną zycia dziewczyną. To Pan Profesor przekazał córkę, po osiągnięciu przez nią pełnoletności, w ręce specjalisty, który prowadzi ją dalej. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i Ulki.

  zgłoś nadużycie
 • 1 maja 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestety nie zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat prof. Na początku też go tak postrzegałam. Przed pierwszą ablacją syna mieliśmy nadzieję, że trafiliśmy w dobre ręce. Rok po pierwszej ablacji okazało się, że sukcesu nie było. Przeraża mnie brak zainteresowania pacjentem po ablacji! Pan prof. unikał nas jak ognia. W końcu zaproponował drugą ablację, która miał wykonać z dr Baszko. Niestety zaplanował sobie w tym czasie urlop i nieudany zabieg wykonał inny młody lekarza. Dzisiaj syn jest w dwóch nieudanych ablacjach u prof., na lekach na serce i nikt nie daje mu nadzieji na normalne życie! Pacjent, który nie rokuje sukcesu dla prof. jest pomijany. Wdzięczna jestem natomiast za wsparcie Pani dr Rzeźnik-Bieniaszewskiej!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 stycznia 2012

  Ocena: Dobry

  Jest to lekarz z powolania a nie dla forsy...

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2011

  Ocena: Dobry

  Powiem krótko: ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  JA RÓWNIEŻ PODZIELAM OPINIĘ WIELU OSÓB!!!PAN PROFESOR TO NIE TYLKO WSPANIAŁY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!DZIĘKUJE PANU ZA WSZYSTKO CO PAN ZROBIŁ DLA MOJEJ CÓRKI.DZIĘKI PANU WRACAMY DO NORMALNOŚCI!!!

  zgłoś nadużycie
 • 14 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  CUDOWNY lekarz z powołania! Jestem jeszcze w "szoku" poablacyjnym mojego synka, ale nie mogę się nachwalić cudowną atmosferą na oddziale u Pana profesora! Zawsze znajdzie czas na rozmowę i dokładne wytłumaczenie o co chodzi w zabiegu. Już nie wspomnę o samej ablacji! Złote ręce! Dziękuję Panu profesorowi z całego serca!

  zgłoś nadużycie
 • 7 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałem przeprowadzaną ablację jako jeden z pierwszych w grudniu 2007r. Przez 3 lata nic mi nie wróciło. Świetny człowiek i chyba najlepszy kardiolog w Polsce !!!.

  zgłoś nadużycie
 • 15 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny człowiek, cierpliwy, życzliwy, nieoceniony w swoim profesji, leczył moją córkę, teraz Malwinka ma 22 lata i jest zupełnie zdrowa,obecnie leczy mojego wnuczka Filipka który urodził się z wadą serduszka. Dziś jestem spokojna o jego zdrowie bo wiem że jest pod opieką NAJLEPSZEGO kardiologa . Żadne słowa nie oddają tego co czujemy, Bardzo Dziękujemy Profesorze. Wdzięczna mama i babcia z Ostrowa Wlkp

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

 • 3 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  wspaniały człowiek i cudowny lekarz. uratował mojego syna, który może prowadzić normalne życie /aktualnie studiuje na politechnice poznańskiej/.szczęśliwi i bezpieczni mogą czuć się rodzice dziecka, które trafi pod opiekę profesora bobkowskiego.ojciec bartka.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online