prof. dr hab. n. med.

Tomasz Żarnowski

Okulista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Byłam u tego lekarza tylko raz, ale nie odniosłam dobrego wrażenia.Może wiedzę ma ,ale kontaktu z pacjentem wcale.Zapłaciłam za wizytę,nic się nie dowiedziałam, wyszłam załamana i przestraszona..Jednym słowem stracony czas i pieniądze.Nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Moja mama od listopada chodzila od jednego okulisty do drugiego i tylko slyszala, ze potrzebna operacja, ale sa kolejki..Pare dni temu mama wybrala sie wizyte do profesora Żarnowskiego i prosto z jego gabinetu poszła do szpitala, a na drugi dzien miala operacje. Mama jest zachwycona. Kolejki kolejkami, ale mama miala zaawansowana zacme na obu oczach i pare dni temu zgubila sie wychodzac z dumu, zeby wyrzucic smieci..przewróciła się, poobijała:( nie byla w stanie samodzielnie funkcjonowac, była załamana. W tym momencie widzi na jedno oko i jest szczęśliwa, nie czuje się juz jak osoba niepełnosprawna. Jestem bardzo wdzięczna prof. Żarnowskiemu, ze okazał serce mojej mamie i sprawił, ze zaczela sie znowu usmiechac.

 • bardzo dobry

  Doskonały okulista, bardzo sympatyczny człowiek. Bardzo miło wspominam każdą wizytę u Pana Doktora.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Barbara Terlecka-Koszarna - okulista, Lucyna Baltaziak - okulista, Jacek Ciechan - okulista, Elżbieta Michalak-Kosior - okulista, Agnieszka Kardaszewska - okulista, Sylwia Buczek-Kałakucka - okulista, Grażyna Płaszczewska - okulista, Shenk Yana - okulista, Dorota Rykwa - okulista, Anna Maria Dąbrowska - okulista, Robert Stanisław Krasowski - okulista, Zofia Niechaj - okulista, Jolanta Raganowicz - okulista, Houssem Jeridi - okulista, Kazimiera Mackiewicz-Policzkiewicz - okulista, Joanna Jadwiga Ślusarska-Skowrońska - okulista, Anna Budzicz - okulista, Monika Sochocka - okulista, Robert Rejdak - okulista, Maria Lewandowska-Furmanik - okulista
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online