Teresa Saskowska

Pediatra

9 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że Pani Doktor Saskowska jest wyjątkowym człowiekiem-lekarzem,z niesamowitą wiedzą i intuicją,która jest bardzo potrzebna w tym zawodzie.Wizyty zawsze przebiegają w miłej i komfortowej dla dziecka jak i rodzica atmosferze.A co najważniejsze ZAWSZE 100%-owa skuteczność leczenia. Jest człowiekiem ciepłym ,uśmiechniętym i bardzo cierpliwym. Wielokrotnie zdarzyło mi się dzwonić do Pani Doktor by zasięgnąć porady i nie zdarzyło mi się ani razu by odmówiła pomocy. Zgadzam się z przedmówczynią CZŁOWIEK - ANIOŁ!!!. Dziękuję za opiekę nad moimi dziećmi :)

 • bardzo dobry

  Dr. Saskowska jest wspaniałym lekarzem. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby źle oceniła stan zdrowia mojego syna i zawsze celnie wskazywała leki. Poza tym jest zawsze dostępna. Jeśli nie uda się zarejestrować lub stan dziecka nie pozwala czekać na wizytę, pani doktor zawsze chętnie zbada dziecko na oddziale. Jest lekarzem mojego syna od samego początku, kiedy zjawiliśmy się w szpitalu z powodu żółtaczki poporodowej. Okazała mi wtedy wiele wyrozumiałości i ciepła, za które bardzo jej dziekuję.

 • dobry

  Anioł - lekarz !!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Pani doktor nie tylko jest cierpliwa uśmiechnięta i posiada duże doświadczenie. Bada też przy pomocy USG więc szybko potrafiła wyjaśnić problemy z brzuszkiem mojego Adasia.Polecam wszystki. Solidna w opiece szpitalnej i tej codziennej w przychodni.

 • bardzo dobry

  Pani doktor Saskowska jest najlepszym pediatrą jakiego można sobie wymarzyć! Zawsze usmiechnięta,troskliwa,cierpliwa.Wielokrotnie zdarzyło mi się dzwonić do pani doktor by zasięgnąć porady i nie zdarzyło mi się ani razu by odmówiła pomocy. Bardzo chętnie daje też skierowania na wszelkiego rodzaju badania i zawsze służy pomocą.Polecam panią doktor wszystkim rodzicom,i przy okazji serdecznie Ją pozdrawiam! :)

 • słaby

  kiedyś gdy dziecko bylo chore chciałem przyjechać na wizytę lub zasiegnąć porady telefonicznej, ale pani doktor odpowiedziała mi że ma urlop i że nic moje problemy jej nie interesują...aż trudno to sobie wyobrazic!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  bardzo dobre podejscie do dzieci i oddana w opiece szpitalnej

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz jadę do niej aż z Bydgoszczy. Wyciągneła mojego synka jak miał 7 dni z gronkowca. zawsze służy radą nawet przez telefon.

 • bardzo dobry

  SUPER LEKARZ OD MAŁYCH I TYCH TROCHĘ WIĘKSZYCH PACJENTÓW PANI DOKTOR JEST BARDZO WYROZUMIAŁA CIERPLIWA MIŁA I ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA CO SUPER DZIAŁA NA MAŁEGO PACJENTA!GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM TAKĄ PANIĄ DOKTOR DOKŁADNIE ZBADA WASZE DZIECI WSZYSTKO WYTŁUMACZY I ODPOWIE NA ZADANE PYTANIA!