Teresa Łapińska

Dermatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem pacjentem Pani Doktor. Jest świetną specjalistką. Kieruje na badania specjalistyczne. Jest miła, rozmowna, potrafi wysłuchać pacjenta. Stawia trafną diagnozę. Polecam

 • bardzo słaby

  Poszedłem do tej Pani sugerując się powyższymi opiniami. No i niestety się zawiodłem. Po pierwsze pani pielęgniarka z recepcji która mnie rejestrowała była bardzo niesympatyczna i opryskliwa delikatnie mówiąc (może dlatego, że nie była to wizyta prywatna). Pracuję za granicą i posiadam europejska kartę zdrowia na podstawie której ma mnie obowiązek przyjąć każdy lekarz na terenie Unii Europejskiej pani pielęgniarka najwyraźniej żyje jeszcze w starym systemie gdyż powiedziała mi że nie zarejestruje mnie na podstawie tej karty sugerując wizytę prywatną. Dopiero po wizycie w NFZ na Piłsudskiego w Łomży ponownym powrocie i wytłumaczeniu pani pielęgniarce kilku podstawowych rzeczy, które powinna wiedzieć jako pielęgniarka z wielką łaską zostałem przyjęty. Co do samej wizyty to pani doktor obejrzała od niechcenia moją skórę (było dosyć ciemno w gabinecie także nie wiem czy coś zobaczyła ) i przepisała antybiotyk wizyta trwała 5 min. Gdybym nie ciągną jej za język i nie zadawał pytań podejrzewam, że wizyta by potrwała nie więcej jak 2min. Zdecydowanie nie polecam!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Super lekarz polecam!!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • neutralny

  Ile trzeba płacić za wizytę ??

 • bardzo dobry

  jestem bardzo zadowolona z uslug tej pani

 • bardzo dobry

  Też słyszałam że ta Pani dr. jest naprawdę dobra,i zna się na tym co robi,a to w końcu najważniejsze;)

 • dobry

  Dobry człowiek i fachowiec w kierunku dermatologii. Stara się zrozumieć pacjenta i znaleźć sposób szybkiej, skutecznej pomocy. Od wielu lat ja, moja rodzina i wielu naszych znajomych w razie potrzeby właśnie u niej szukamy ratunku. Znam pare osób, którym zechciało się najpierw szukać pomocy w prywatnych gabinetach większych miast, skutecznie też tu wyleczyli swe schorzenia, bo tam mimo licznych badań i drogich leków stracili tylko kasę lecz choroby nie.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Dorota Mierzejewska - dermatolog