Teresa Chącka, laryngolog Wrocław

Teresa Chącka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

11

Adresy

 • 26 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny człowiek , lekarz z powołania dużo by pisać ......., polecam , polecam , polecam kompetentna , miła, po prostu człowiek przez duże c, , olbrzymia wiedza i zawsze chęć niesienia pomocy , nieważne czy prywatnie czy na NFZ

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny lekarz z powołania.Świetny fachowiec: dokładny, indywidualnie traktujący pacjenta. Zanim wyda opinię, zleca dużo badań. Dzięki p. Doktor moja 8- letnia wnuczka uniknęła sterydów zleconych przez endokrynologa.Chociaż zgłosiła się z inną dolegliwością to czujne lekarskie oko wychwyciła nieprawidłowość. Dzisiaj wnuczka rozwija się prawidłowo. Sugestia laryngologa pobudziła do myślenia lekarza innej specjalizacji.Dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Cierpiałem na wieloletnie, chroniczne anginy. Po latach szpikowania antybiotykami przez różnych lekarzy trafiłem wreszcie do Pani doktor Chąckiej, która zleciła specjalistyczne prześwietlenie uzębienia. Okazało się, że przyczyna angin nie leżała ani w gardle ani w nosie czy też zatokach! Po zabiegu dentystycznym (!) anginy ustąpiły.

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Doktor ze względu na konsultację foniatryczną. Jest niezwykle rzeczowa, wnikliwa, ale przy tym sympatyczna i ciepła. Poleciłabym każdemu. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

  zgłoś nadużycie
 • 24 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Kiedyś skorzystałam z wizyty u p. doktor i byłam bardzo zadowolona - lekarz, który słucha pacjenta, liczy się z jego odczuciami. Dziś weszłam na tę stronę, aby odnaleźć kontakt i przeczytać opinie innych - widać nie pomyliłam się w ocenie. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 19 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  świetny lekarz i poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba , pomimo że jest to gabinet prywatny , diagnoza dobra, ciepła i konkretna

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Swietny diagnosta i dokładny lekarz. Wywiad profesjonalny i rzetelny, Bardzo jestem zadowolona z każdej konsultacji.Dodatkowo prowadzi rehabilitację głosu i moderacji.

  zgłoś nadużycie
 • 4 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz, znakomity fachowiec i jaka delikatna! Pełna informacja, fachowo przeprowadzona konsultacja. Zdecydowanie polecam leczenie się u Pani Doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny fachowiec, niesamowity lekarz. Dociekliwy, z ogromną wiedzą i wyczuciem. Mam kłopoty z uszami. Laryngolog w mojej przychodni zbył mnie i tylko płukał uszy, co tylko pogarszało mój stan. Pani doktor się troskliwie mną zajęła, zmieniła sposób leczenia i szybko wyleczyła stan zapalny. Przy tym wszystkim jest niezwykle miłą osobą, w dobrym kontakcie z pacjentem, przejmującą się drugim człowiekiem. Bardzo Pani dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Moze nie wygląda na super "milusińską" ale za to doskonale leczy i ma ogromna wiedzę.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online