Tadeusz Wasilewski, ginekolog Białystok

Tadeusz Wasilewski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

101
 • 12 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Niech Doktora Bóg błogosławi. To doktor przywrócił nam radośc życia bo właśnie dzięki metodom leczenia doktora mamy piękną 3 miesięczna córeczkę.Inni lekarze kazali tylko wierzyc w cuda i dawali niewielkie szanse.Pozdrawiamy Karolina i Rafał z Garwolina

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Najwspanialszy lekarz, Wielki Człowiek.Piszę te słowa z pełną świadomością.To dzięki jego wiedzy i cierpliwości, wyrozumiałości i podejściu do zawodu, po wielu staraniach i nieudanych próbach wreszcie jesteśmy rodzicami.Jeżeli ktoś ma problem z płodnością Dr na pewno postawi właściwą diagnozę a jeżeli będzie choćby cień szansy na pewno zrobi WSZYSTKO aby pomóc.Wielki szacunek. Niezapominajka

  zgłoś nadużycie
 • 27 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziękujemy dr Wasilewskiemu, Dzięki niemu jesteśmy rodzicami Marysi. leczenie zajęło nam 2 lata u doktora .

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie bardzo dobre opinie. Doktor Wasielewski to doświadczony, kompetentny lekarz obdarzony niebywałą intuicją / cecha rzadko spotykana u lekarzy/. Po trzech miesiącach mojej obserwacji cyklu, na drugiej wizycie kontrolnej Doktor trafnie zdiagnozował problem i zalecił stosowne leczenie, które trwało zaledwie 2 tygodnie. Po 2 tyg. leczenia zaszłam w ciążę, którą /tym razem/ bez problemu donosiłam do 40-go tygodnia. W rocznicę pierwszej wizyty u Pana Wasilewskiego urodziłam zdrowego, silnego synka , za którego zawsze będziemy wdzięczni Panu Doktorowi. Potwierdzam, iż warto było przejechać prawie 400km, żeby spotkać osobę, która potrafi dać nadzieję oraz konkretne i trafnie zadziałać w kierunku rozwiązania problemu bezdzietności. Raz jeszcze dziękujemy Panie Doktorze. Szczęśliwi Rodzice.

  zgłoś nadużycie
 • 28 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Staramy się o dzidziusia ok 2 lata. Do Pana dr Wasilewskiego trafiliśmy w tym roku w czerwcu i efekty leczenia są widoczne już po 2 cyklu :). Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu leczenia oraz delikatności ze strony Pana dr. jak i również P. M. Wiesławskiej ( naprotechnolog ). Warunki w gabinecie bardzo dobre. I nie narzekamy, że do Białegostoku mamy ok 500 km w jedną strony, ponieważ warto się poświęcić aby móc doczekać się błogosławieństwa jakim jest dzieciątko. Niech Pana dr i resztę załogi Bóg Błogosławi.

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam u ok. 10 lekarzy by dowiedzieć się dlaczego mam dłuuugie cykle, a doktor już od pierwszej wizyty po usg wiedział, że to policystyczne jajniki i po badaniach hormonalnych wyszło od razu kilka dodatkowych "niespodzianek" na które doktor od razu zareagował. Doktor Wasilewski wie gdzie szukać, po wynikach badań idzie do rozwiązania przyczyny jak po nitce do kłębka. Dzięki jego opiece zaszłam w ciążę w ciągu 4 miesięcy! :-D Dziewczyny nie wahajcie się mu zaufać, on znajduje przyczyny braku ciąży bardzo kompetentnie.

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, posiada ogromną wiedzę i wysoką kulturę, profesjonalnie traktuje pacjentów. Dzięki doktorowi jesteśmy szczęśliwymi Rodzicami. Wszystkim starającym się polecamy dr Wasilewskiego, gdyż tylko NaPromedica jest właściwym leczeniem niepłodności - zgodną z wiarą katolicką. Pragnącym potomstwa życzymy spełnienia marzeń, a doktorowi i całemu zespołowi sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Dziękujemy :-)

  zgłoś nadużycie
 • 30 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Wasilewski prowadził część mojej ciąży i jestem b.zadowolona. Końcówkę prowadził Dr Nowak i jeśli mam porównać to dr Nowak o niebo lepszy, ale dr Wasilewski również godny polecenia!

  zgłoś nadużycie
 • 22 czerwca 2013

  Ocena: Neutralny

  Wielkie rozczarowanie z mojej strony co do wizyty i lekarza.Za 10 minut zainkasował 160 zł.Sprawia wrażenie bardzo zmęczonego i zwykła wizyta ginekologiczna to dla Pana Doktora strata czasu.Byłam stałą pacjentką Doktora i kiedyś był bardziej życzliwy.Udaje,że nie poznaje albo nie chce poznawać.Przykro.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki panu doktorowi Tadeuszowi Wasilewskiemu wierzymy w to że jeszcze są porządni lekarze którzy chcą pomóc a nie tylko jak zdobyć kasę. 4 lata starań i wysłuchiwań różnych wersji co to ma nie być, a tu po 7 miesiacach leczenia metoda Naprotechnologi i efekt tak długo oczekiwany.....POLECAMY NASZEGO DOKTORA ON NAPRAWDĘ CHCE POMÓC I POMAGA...............

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online