Stefan Bydliński, ginekolog Chorzów

Stefan Bydliński

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

24
 • 5 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Po raz pierwszy miałam styczność z lekarzem u niego w szpitalu na oddziale. Wtedy odebrałam go pozytywnie, ale i sytuacja nie była neutralna- poronienie. Kiedy poszłam do dr Bydlińskiego do poradni odesłał mnie do swego prywatnego gabinetu nie przeprowadzając nawet podstawowego podania ginekologicznego. Stwierdził, że nie zrobi mi tutaj cytologii, gdyż kontrakt jest w zasadzie już wyczerpany, a zauważę, że byłam u niego w maju! Kiedy zapytałam o koszt takiej wizyty dostałam odpowiedz- 200 zl. Na koniec lekarz mnie obraził. Chciał ksero ze szpitala, zauważył, że skoro dopytuję o kwestie finansowe to najwyraźniej ten czynnik nie jest dla mnie obojętny- gratuluję jakby nie było przyszłam na wizytę w ramach NFZ doktorku. Stwierdził na koniec, że zrobi sobie sam to ksero, bo skoro u mnie "Tak ciężko to nie będzie mnie narażał na koszty, bo to zawsze jakieś 60 gr". Komentarz potrzebny?

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor robił mi w styczniu 2014 cesarskie cięcie - bardzo sympatyczny, życzliwy, pomocny.. bardzo miło wspominam pobyt na jego oddziale (jest ordynatorem w SIMIN), jeśli jeszcze kiedyś będzie mi dane być w ciąży to na pewno na rozwiązanie znów wybiorę Simin i mam nadzieję, że trafię na dr Bydlińskiego. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 6 marca 2013

  Ocena: Słaby

  Nie byłam zadowolona z wizyt u tego lekarza. Najpierw przed ciążą często nie robił mi badania ginekologicznego tylko przepisywał tabletki antykoncepcyjne. Nigdy nie zbadał mi piersi, nawet na moją prośbę. Podczas ciąży na badanie USG umawiał się zawsze w prywatnym gabinecie - oczywiście USG było płatne, oj wtedy był bardzo miły i miał nawet czas omówić problemy mojej ciąży. Miesiąc po porodzie poszłam do niego na rutynowe badanie po ciąży. Zapytał tylko czy dobrze się czuję i w ogóle mnienie zbadał. Więcej do niego nie poszłam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 2 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Kilka razy byłam na wizycie u dr. Bydlińskiego i więcej nie pójdę. Nie podoba mi się mówienie do pacjentów na " ty" oraz straszenie dziwnymi historiami . Mnie straszył że zbyt szybko chcę zajść w ciążę po cesarce ( minęły 2 lata !) i że moje dziecko może przez rozejście się rany wpaść do brzucha- podobno pan dr. wiele razy się z taką sytuacją spotkał. Przy niewielkich problemach zdrowotnych proponował od razu badanie w szpitalu pod narkozą , pod kątem nowotworów, wszędzie widział najcięższe choroby , głównie nowotworowe. Inny lekarz stwierdził po prostu problemy hormonalne, które bez problemu dało się wyleczyć.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 października 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Chodziłam do niego ponad rok i przy każdej wizycie pytałam czy na pewno nie widzi polipa wewnątrz macicy (trzech innych ginekologów potwierdziło jego obecność). Raz zbadał mnie palpacyjnie po czym powiedział że polipa nie ma, musiałam mu przywoływać historię że przecież to wewnątrzmaciczny więc potrzebne usg...Drugi raz zawołał do pokoju panią położna i obydwoje próbowali mnie przekonywać że rzeczywiście macica jest czysta. Kolejnym razem odmówił zrobienia usg (po miesiącu czekania na wizytę) bo rzekomo nie zgłosiłam tego w recepcji. Wrażenie mojej siostry po wizycie również negatywne. Po zrobionej płatnej cytologi, za wystawienie opinii zażądał ponownie wpłaty i nie rozumiał oburzenia siostry. Dla podsumowania polip oczywiście był i został już usunięty z pomocą innego ginekologa. Ani ja ani siostra już nigdy nie mamy zamiaru oglądać tego Pana

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 maja 2011

  Ocena: Neutralny

  Jeśli chodzi o cięcie to jestem bardzo zadowolona i zawsze będę wdzięczna :) W końcu to Dr Bydliński wyciągnął mojego synka na świat ;) Poza tym blizna prawie nie widoczna :) Jesli chodzi o badanie i podejście do pacjenta to jestem na NIE. Badania bolesne a podejście..... Może po prostu trafiałam na jego nienajlepsze dni? ;)

  zgłoś nadużycie
 • 27 grudnia 2010

  Ocena: Dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ PROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO PACJĘTEK GORĄCO POLECAM DR.BYDLIŃSKIEGO

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  lekarz prowadzacy moja ostatnia ciaze. Zawsze dostepny, zainteresowany, uwazny. Chuchal na zimne, wszystko sprawdzal, tlumaczyl. Poza tym szarmacki, usmiechniety z poczuciem humoru. Lekarz doskonaly :)

  zgłoś nadużycie
 • 12 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  trzy lata temu dr. Bydliński prowadził mi cesarke i tak mocno ścisnął moje maleństwo że do tej pory ma znamie po jego wielkich paluchach! Do tej pory także nie moge zajść w ciąże przez ta cesarke !

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam w 100%. Chodzę od 11 lat, nigdy nie zapłaciłam ani złotówki. Dzięki dr Bydlińskiemu mam dwoje dzieci. Gdyby nie fachowość Pana doktora drugie urodziłoby się chore lub martwe - miałam poważne problemy podczas porodu. Będę Mu wdzięczna do końca życia za to co dla nas zrobił.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online