Stanisław Gałązka, neurochirurg Słupsk

Stanisław Gałązka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

38

Adresy

 • 27 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki zdecydowanej diagnozie i szybkiej interwencji chirurgicznej pana doktora uniknąłem inwalidztwa. Jestem dozgonnie wdzięczny.

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam. Dzięki opinii i trafnej diagnozie dr Gałązki trafiłam na oddział neurochirurgii w słupskim szpitalu. Jestem rok po operacji częściowej dyskopatii lędźwiowej i czuję się świetnie. Oddałam się w ręce świetnego zespołu i nie żałuję. Chodzę bez leków przeciwbólowych i chce mi się żyć :) Dziękuję za to całemu zespołowi dr Gałązki.

  zgłoś nadużycie
 • 13 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  polecam pana doktora z całego serca. uchronił moją mamę przed niedowładem czterokończynowym.

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Nie zgadzam się z tą panią. Byłam u pana doktora w lutym tego roku i zostałam bardzo dokładnie przebadana i poinformowana o mojej chorobie. Mimo szczerych chęci czeka mnie operacja odcinka szyjnego ale nie mogę się zdecydować. Jakbym miała wybierać to do operacji wybiorę jeżeli będę mogła doktora Gałązkę.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 21 lutego 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Witam, wzorując się na Państwa pozytywnych opiniach sama pojechałam do prywatnego gabinetu pana doktora.. Sama cierpię od wielu lat na dyskopatię odcinka szyjnego i lędźwiowego gdzie jedynym ratunkiem jest poważna operacja. Pełna nadziei pojechałam aż do Słupska gdzie moje miejsce zamieszkania jest odległe od tego miasta, zostałam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie i zdziwiła mnie postawa pana Doktora. Wizyta 5 minutowa, która nie skończyła się żadną pomocą kosztowała mnie 140 zł. To karygodne i nigdy więcej nie pojadę i nikomu nie polecam!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  doskonały fachowiec operował dwukrotnie moją mamę na guza mózgu , jest świetny w kontakcie z chorym i jego rodziną i ma chyba cudowne ręce i serce

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  sama byłam operowana 10 lat wstecz,kręgi szyjne,czuje się dobrze i za to bardzo dziękuje.

  zgłoś nadużycie
 • 13 stycznia 2011

  Ocena: Dobry

  JESTEM PO OPERACJI ODCINKA LĘDŹWIOWEGO - POLECAM DR. GAŁĄZKĘ! ;-)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 31 sierpnia 2010

  Ocena: Neutralny

  Witam wszystkich.Bardzo proszę o kontakt do dr. Gałązki,telefon i adres w Słupsku, na adres oficer@tlen.pl.Dziękuję i czekam niecierpliwie...pewnie, też na operację:(

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie rewelacyjny fachowiec. Kilka miesięcy gdańscy lekarze szukali przyczyn, dziesiątki tabletek, niepotrzebna operacja. Po wizycie u doktora Gałązki po zastosowaniu odpowiedniego leczenia potworny ból minął po paru dniach i nie ma go do dziś! Czapki z głów! Takich fachowców należy cenić. A to że musimy płacić za wizytę...no cóż, to raczej system trzeba winić a nie doktora. Ja mam jak najlepsze zdanie.I z pełnym zaufaniem czekam na operację.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja