lek.

Stanisław Gałązka

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam! Jestem pięć miesięcy po operacji kręgosłupa odcinka szyjnego wykonanego w słupskim szpitalu. Gdy byłem u dr Gałązki z pełną dokumentacją i skierowaniem od neurologa od razu była decyzja o operacji. Dzięki panu doktorowi i jego profesjonalnemu zespołowi w szpitalu teraz chodzę do pracy bez bólów w pełni sprawny. DZIĘKUJĘ !

 • bardzo dobry

  Dzięki zdecydowanej diagnozie i szybkiej interwencji chirurgicznej pana doktora uniknąłem inwalidztwa. Jestem dozgonnie wdzięczny.

 • bardzo dobry

  Witam. Dzięki opinii i trafnej diagnozie dr Gałązki trafiłam na oddział neurochirurgii w słupskim szpitalu. Jestem rok po operacji częściowej dyskopatii lędźwiowej i czuję się świetnie. Oddałam się w ręce świetnego zespołu i nie żałuję. Chodzę bez leków przeciwbólowych i chce mi się żyć :) Dziękuję za to całemu zespołowi dr Gałązki.

 • bardzo dobry

  polecam pana doktora z całego serca. uchronił moją mamę przed niedowładem czterokończynowym.

 • dobry

  Nie zgadzam się z tą panią. Byłam u pana doktora w lutym tego roku i zostałam bardzo dokładnie przebadana i poinformowana o mojej chorobie. Mimo szczerych chęci czeka mnie operacja odcinka szyjnego ale nie mogę się zdecydować. Jakbym miała wybierać to do operacji wybiorę jeżeli będę mogła doktora Gałązkę.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo słaby

  Witam, wzorując się na Państwa pozytywnych opiniach sama pojechałam do prywatnego gabinetu pana doktora.. Sama cierpię od wielu lat na dyskopatię odcinka szyjnego i lędźwiowego gdzie jedynym ratunkiem jest poważna operacja. Pełna nadziei pojechałam aż do Słupska gdzie moje miejsce zamieszkania jest odległe od tego miasta, zostałam potraktowana bardzo nieprofesjonalnie i zdziwiła mnie postawa pana Doktora. Wizyta 5 minutowa, która nie skończyła się żadną pomocą kosztowała mnie 140 zł. To karygodne i nigdy więcej nie pojadę i nikomu nie polecam!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  doskonały fachowiec operował dwukrotnie moją mamę na guza mózgu , jest świetny w kontakcie z chorym i jego rodziną i ma chyba cudowne ręce i serce

 • bardzo dobry

  sama byłam operowana 10 lat wstecz,kręgi szyjne,czuje się dobrze i za to bardzo dziękuje.

 • dobry

  JESTEM PO OPERACJI ODCINKA LĘDŹWIOWEGO - POLECAM DR. GAŁĄZKĘ! ;-)


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • neutralny

  Witam wszystkich.Bardzo proszę o kontakt do dr. Gałązki,telefon i adres w Słupsku, na adres oficer@tlen.pl.Dziękuję i czekam niecierpliwie...pewnie, też na operację:(