Sławomir Łukasik, laryngolog Rzeszów

Sławomir Łukasik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

25

Adresy

 • 8 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz naprawdę polecam miły sympatyczny zawsze uśmiechnięty nie straszy. Konkretny szybko usuną moje paskudne migdały które utrudniały mi zycie. Polecam !!

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwego powołania. Dwa razy operowałam się u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Dr Łukasik potrafi wysłuchać pacjenta, nie mówiąc już o tym, że opieka pooperacyjna była rewelacyjna. Po zabiegach non stop otrzymywałam całą masę potrzebnych kroplówek zleconych przez lekarza, a dziewczyna lecząca się u innego laryngologa aż dwie na dobę ( ja za każdym podejściem otrzymywałam po 4!!!!). Z przyjęciem do szpitala nie było problemu, nie czekałam miesiącami. Lekarz jest bardzo ludzki, potrafi zażartować. Oby było więcej takich jak Pan dr!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzisiaj byłam u Pana doktora Łukasika. Kierowałam się opiniami internautów ponieważ nikt z moich znajomych nie miał problemów laryngologicznych i nie był w stanie polecić mi dobrego lekarza.Jestem z tej wizyty niesamowicie zadowolona. Nie zlekceważył moich objawów, które "olali" krośnieńscy lekarze. Wypisał skierowanie do szpitala aby zrobić konkretne badania. Co będzie to będzie, ale wiem,że trafiając w TAKIE RĘCE człowiek mimo wszystko czuje się bezpiecznie. DZĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!! Taki lekarz trafia się jeden na....chyba na kilkuset.

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Właśnie wróciłam z 5 letnią córką z izby przyjęć (włożyła koralik do nosa) - wiem banalny przypadek ! Pan doktor po operacji mimo zmęczenia od razu Nas przyjął i błyskawicznie rozwiązał problem - naprawdę miły i ze świetnym podejściem lekarz do dziecka i przerażonej matki ...

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wczoraj Pan doktor usunal mi nowotwor, a na drugi dzien zostalam wypisana do domu. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Lekarz z prawdziwym powołaniem. W życiu nie spotkałam bardziej sympatycznego lekarza, a do tego świetnego fachowca. Naprawde polecam!!

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Byłem z dzieckiem 5 letnim w szpitalu na usunięciu migdałka + nacięcie błonek usznych (w związku z zebranym płynem w uszach). Po roku chodzenia z dzieckiem po laryngologach trafilem w końcu do niego. Całe szczęście- wysłał nas na zabieg ( w Szpitalu na Szopena). Muszę stwierdzić że facet na miejscu- specjalista, a do tego tzw. równy gość.... Można się przy nim czuć spokojnie i bezpiecznie.... To ważne jeśli ktoś ma dziecko będzie wiedział o co mi chodzi.. Polecam tego doktora -szczerze! Gdybym mial jeszcze raz wybierać nigdy nie próbowałbym u innego!

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Byłem z dzieckiem 5 letnim w szpitalu na usunięciu migdałka + nacięcie błonek usznych (w związku z zebranym płynem w uszach). Po roku chodzenia z dzieckiem po laryngologach trafilem w końcu do niego. Całe szczęście- wysłał nas na zabieg ( w Szpitalu na Szopena). Muszę stwierdzić że facet na miejscu- specjalista, a do tego tzw. róny gość.... Można się przy nim czuć spokojnie i bezpiecznie.... To ważne jeśli ktoś ma dziecko będzie wiedział o co mi chodzi.. Polecam tego doktora -szczerze! Gdybym mial jeszcze raz wybierać nigdy nie próbowałbym i innego!

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2012

  Ocena: Neutralny

  Byłam dzisiaj w szpitalu przyjął mnie Pan doktor, bardzo miły, wyrozumiały, super lekarz

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Najleprzy lekarz jakiego spotkałam,ogromna wiedza ,wie co robi.Przeprowadzał operację usunięcia polipów nosa i zatok zrobił to bardzo profesjonalnie.Dziękuję mu za to i życzę mu dużo zdrowia i siły aby mógł służyć też innym chorym .Wspaniały człowiek na właściwym miejscu.Panie doktorze serdecznie dziękuję.Emilia z Dębicy

  zgłoś nadużycie
 • 15 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam,podejście i troska o pacjenta rzadko spotykana nie wspominając ,że w swoim fachu prezentuje pełen profesjonalizm.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami