lek.

Ryszard Szymaniak

Okulista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet Okulistyczny.

  Czarnkowska 7
  64-600, Oborniki, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  128
  odwiedzin profilu przez ostatnie 30 dni

  2
  próśb o kalendarz online przez ostatnie 30 dni

  To Twój profil?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Laser Lens NSZOZ. J.Bednarek, R.Szymaniak

  3 Maja 3a
  62-200, Gniezno, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Słaby, stary sprzęt. Brak kartotek pacjentów. Tzn. niby ewidencja w komputerze, ale za każdym razem zakłada nową kartę, bo nie może odnaleźć poprzedniej. Nie otrzymałam paragonu mimo prośby. Moja babcię wysłał na operację jaskry prywatnie odpłatnie do państwowego szpitala. Skandal.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Chodzę do dr. Szymaniaka i z ręką na sercu mogę polecic go konkretny ,rzeczowy, każde badanie przeprowadza dokładnie lepszego nie ma w Obornikach. 2 lata temu zoperował laserowo oko mojej cioci groziła jej utrata wzroku,po operacji widzi i normalnie funkcjonuje.

 • bardzo słaby

  dobry sprzęt?nowoczesny?o czym wy ludzie mówicie!wy innego okulisty nigdy nie widzieliście???lekarz jak kazdy inny tyle że jszcze pieniadze za to bierze, leczyl mi oko 4 miesiące na zapalenie rogówki omal nie straciłam wzroku gdyby nie miesięczny pobyt w szpitalu w katowicach!!!tam są dopiero cudowni ludzie!!!zapisywał kropelki oko nie bolało ale gniło od środka a on na kazdej wizycie kiedy patrzył przez te "nowoczesne maszyny "twierdzil ze sie pieknie goi!!!Mam straszny niesmak i przykro mi ze tak sie okłamuje starszych i nie tylko starszych ludzi u nas w obornikach!!pozdrawiam i zycze spotkania na swojej drodze naprawde dobrych okulistów!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Ten team 6 lat temu korygował mi wadę wzroku. Pana Szymaniaka polecam, gdyż zoperowane przez niego oko tylko nieznacznie się cofnęło po operacji, natomiast panią Bednarek odradzam (duży astygmatyzm zostawiony mi na oku już przy operacji,a obecnie spory nawrót krótkowzroczności)

 • dobry

  Dobry okulista, wraz z dr Julitą Bednarek korygował mi 6 lat temu laserowo wadę wzroku. To oko, które on robił trzyma się całkiem dobrze,czego nie mogę powiedzieć o oku poprawianym przez panią Bednarek. Wada dość znacznie postępuje w kierunku sprzed zabiegu,co więcej od początku zostawiła mi na nim spory astygmatyzm. Tak więc, jeśli Pan doktor kontynuuje swoje zabiegi laserowe, to polecam, byle nie z koleżanką.

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista.Takiego drugiego specjalisty nie ma u nas w Obornikach.Nowoczesny sprzęt do badania oczu,trafne diagnozy.Za wizytę płaci się 50zł,ale nie trzeba się zapisywać,tylko jest kolejka.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista.Dobre diagnozy i natychmiastowa pomoc.Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją