lek.

Ryszard Karakiewicz

Chirurg, Urolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Szybka i trafna diagnoza. Sposób leczenia daje upragnione efekty. Bardzo doświadczony lekarz i świetny człowiek.Polecam w 100%!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, już mało jest takich specjalistów. Konkretny z ogromną wiedzą, spokojny no i ma czas dla pacjenta. Wyjaśnia wszystko bardzo obrazowo. Byłam pod ogromnym wrażeniem po wyjściu z gabinetu.

 • słaby

  Pan doktor po chwili rozmowy wysłał mnie na USG. Po badaniu wróciłem do jego gabinetu. Lekarz z uśmiechem na ustach nie mając jeszcze żadnych wyników stwierdził "pewnie wodniak". Oczywiście okazało się że nie jest to wodniak żaden inny nowotwór. Ale mocno mnie zestresował. Po obejrzeniu wyników wypisał mi skierowanie na badania do szpitala. Tyle tylko, że słowem nie powiedział co mi jest, co podejrzewa lub jak można interpretować wyniki badań. NIe odpowiedział n ażadne moje pytanie. Suma sumarum wydałem sporo pieniędzy, przez chwilę miałem prawie zawał a dowiedziałem się wielkie nic.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, szybko zdiagnozował chorobę i przeprowadził skuteczne leczenie, bardzo dyskretny (miało to duże znaczenie ponieważ syn ma 16 lat). Jest uczciwym i dobrym lekarzem godnym polecenia innym potrzebującym pomocy pacjentom. Dziękuję i pozdrawiam.

 • dobry

  Dobry lekarz ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam tego lekarza! Wyleczył mnie jedną, dość długotrwałą, ale skuteczną kuracją z bardzo przykrych i ciągle nawracających kobiecych dolegliwości. Od 3 lat problem ani razu się nie pojawił! A zanim trafiłam do dr Karakiewicza naprawdę się wycierpiałam. Jestem mu naprawdę wdzięczna!

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Jestem młodą kobietą ale miałam bardzo poważne i przewlekłe problemy urologiczne. Leczyłam się u wielu "okrzyczanych" specjalistów. Dopiero dr Karakiewicz pomógł mi i niedługo później również mojemu mężowi. Ponadto jest to człowiek o dużej kulturze osobistej i do tego UCZCIWY!!! Doktor wielokrotnie pomagał w naszym leczeniu bardziej niż musiał jedynie za słowo "dziękuję"

 • dobry

  Bardzo dobry lekarz. W latach 90 pomógl mi wyjsc z choroby którą inni lekceważyli. Jedynie on serio potraktowal stan zapalny prostaty a wręcz namówił mnie i postraszyl o konsekwencjach nieleczenia .Ja wtedy miałem 30 lat i cały czas leczyłem chorobe dermatologiczna a on jako jedyny lekarz potrafil postawic trafną diagnoze. Wszystkiego dobrego dla Pana

 • słaby

  Lekarz może i dobry ale zrezygnowałam w połowie leczenia i zmieniłam lekarza,który sprawę załatwił od ręki.Po prostu kombinator.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Piotr Rak - chirurg, Witold Sołtan - chirurg, Paweł Kabata - chirurg, Jarosław Sławek - chirurg, Michał Zdunek - chirurg, Monika Proczko-Markuszewska - chirurg, Stanisław Mazurkiewicz - chirurg, Leszek Komasara - chirurg, Grzegorz Gryglewski - chirurg, Jacek Rogoń - chirurg, Bogdan Kokot - chirurg, Krystyna Orłowska Korybut - chirurg, Andrzej Franciszek Frydrychowski - chirurg, Henryk Maszk - chirurg, Marek Białko - chirurg, Krzysztof Jan Kopiszka - chirurg, Irina Borisovich - chirurg, Adam Sternau - chirurg, Małgorzata Frąckowiak - chirurg, Wojciech Czarzasty - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Tomasz Zarański

stomatolog,  chirurg

Umów się