UrologChirurgSeksuolog dr n. med.

Roland Dadej

178

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem urologiem z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Tytuł specjalisty urologa i członka European Board of Urology uzyskałem w 2000r w Katedrze i Klinice Urologii UM w Poznaniu. Staże i kursy doszkalające odbywałem w wiodących ośrodkach w Polsce, Niemczech, Austrii i USA. Współpracuję czynnie z American Austrian Foundation i Weil Cornell Medical College na rzecz podnoszenia jakości opieki medycznej.
  Obecnie pracuję w gronie niezależnych specjalistów w Oddziale Urologicznym CM HCP w Poznaniu. Dysponujemy nowoczesną aparaturą diagnostyczno-terapeutyczną w pełnym zakresie urologicznym. Prowadzę indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską.
  Prócz członkostwa EBU, uczestniczę w działaniach Polskiego Towarzystwa Urologicznego, European Association of Urology i Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.
  Naukowo współpracuję z Humboldt-Universität zu Berlin, gdzie w 2009r uzyskałem tytuł Privat Dozenta.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Urologia
 • 17 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Uczciwie mogę polecić pana doktora. Kompetentny, rzeczowy i konkretny. Przede wszystkim wzorowa komunikacja z pacjentem, sposób bycia. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jak taboret.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Podejście do pacjenta profesjonalne i życzliwe; podczas wizyty kompetentny i cierpliwy; świetny fachowiec i życzliwy człowiek. Bardzo dobra organizacja przyjmowania pacjentów. "Wyrasta" ponad nasz system opieki zdrowotnej ;)

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, miły i uprzejmy, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie pacjenta, nawet zadane SMSem. Godny polecenia każdemu. Lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 17 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo konkretny,otrzymałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania nie to co w szpitalu na szwajcarskiej.Bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 15 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja przypadłość nie jest specjalnie skomplikowana medycznie, niemniej nie ma powodu, żeby wystawiać niższą ocenę niż maksymalna. Trudno bowiem oczekiwać czegokolwiek więcej od lekarza. Rzeczowa, wszechstronna i przystępnie przedstawiona informacja na temat czekającego mnie zabiegu, ryzyk z nim związanych i rekonwalescencji. Bardzo dobry kontakt.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,sympatyczny i kompetentny. Atmosfera na luzie nie trzeba się stresować. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pierwszy raz byłem u urologa i jestem zadowolony z przebiegu. Doktor miły, konkretnie i klarownie tłumaczy, uprzejmy. W rozmowie nie czuje się skrępowania związanego ze sprawami intymnymi i można śmiało zadawać wszelkie pytania.

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Pan doktor okazał się bardzo profesjonalnym, a jednocześnie miłym człowiekiem. W sposób przystępny wyjaśnił mi moje problemy tak, że mogę go spokojnie polecić.

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Rzetelny doktor. Wizyta była miła, doktor posiada aparat USG w gabinecie , co jest dużym plusem. Specjalista o dużej ugruntowanej wiedzy nie tylko w swojej specjalizacji ale także ogólnomedycznej. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,konkretny,przekazuje szerokie informacje o chorobie,wysoka kultura osobista

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?