Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Zajmuję się niepłodnością (kobiecą i męską), ginekologią i andrologią (m. in andropauzą), wykonuję mikrochirurgiczny zabieg WAZEKTOMII (trwała jednak odwracalna antykoncepcja męska... więcej

Adresy i cenniki

 • ZdrOva - praktyka lekarska

  Adres

  Floriańska 6 lok U-4, Praga-Północ
  00-071 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Kolposkopia 200 zł
  Wizyta ginekologiczna (z badaniem usg transwaginalnym) 250 zł
  Badanie nasienia - komputerowe 150 - 200 zł
  Sono - hsg - badanie drożności jajowodów 700 zł
  Usg jąder 200 zł
  Reversal vasectomy 25 000 zł
  Usuwanie brodawek (kłykcin) - mrożenie kompleksowe 2 000 zł
  Cytologia 50 - 80 zł
  Usg płodu 250 - 300 zł
  Biopsja 750 zł
  Testy hpv 300 zł
  Wizyta andrologiczna 250 zł
  Wazektomia - antykoncepcja męska (odwracalna) - mikrochirurgiczny zabieg bez skalpela 2 000 zł
  Mirena - wkładka antykoncepcyjna 1 250 zł
  Ocena owulacji 120 zł
  Wymrażanie nadżerki 400 zł
  Test pappa 700 zł

  więcej

 • POPRZEDNI adres: Zdrova Gabinet Ginekologiczny

  Adres

  Krakowskie Przedmieście 67 /2, Śródmieście
  Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Usługi

  Biopsja 750 zł
  Kolposkopia 150 zł
  Usg płodu 230 - 250 zł
  Usg ginekologiczne 100 - 200 zł
  Ocena owulacji 120 zł
  Wymrażanie nadżerki 400 zł
  Test pappa 700 zł
  Wazektomia - antykoncepcja męska (odwracalna) - mikrochirurgiczny zabieg bez skalpela 1 000 - 1 300 zł
  Sono - hsg - badanie drożności jajowodów 450 zł
  Mirena - wkładka antykoncepcyjna 1 250 zł
  Usg jąder
  Testy hpv 300 zł
  Reversal vasectomy 25 000 zł
  Usuwanie brodawek (kłykcin) - mrożenie kompleksowe 2 000 zł
  Cytologia 80 zł
  Badanie nasienia - komputerowe 100 - 160 zł
  Usg 3/4d płodu, usg narządu rodnego 250 zł

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Zajmuję się niepłodnością (kobiecą i męską), ginekologią i andrologią (m. in andropauzą), wykonuję mikrochirurgiczny zabieg WAZEKTOMII (trwała jednak odwracalna antykoncepcja męska). Wazektomię wykonuję metodą bez skalpela w znieczuleniu bez igły (MedaJet) w WARIANCIE "kanadyjskim" (open ended - fascial interposition) rekomendowanym przez Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne (https://www.auanet.org/common/pdf/education/clinical-guidance/Vasectomy.pdf). Wariant ten wiąże się z najmniejszym odsetkiem powikłań po wazektomii oraz najwyższą skutecznością.
Metody mikrochirurgicznej wazektomii bez skalpela nauczyłem się w USA u dr Douglasa Steina w ośrodku szkolącym lekarzy z całego świata. Szkoli się tam także lekarzy z krajów Europy Zachodniej. Wariant wymyślony w Kanadzie wykonywany jest od kilkunastu lat. Potrzeba było jednak lat obserwacji i tysięcy zabiegów by opublikować wiarygodne dane statystyczne. Wykazały one przewagę tego wariantu wazektomii nad innymi wariantami wazektomii bez skalpela "klasycznymi".

Jestem członkiem Rady Naukowej Światowego Dnia Wazektomii (http://www.worldvasectomyday.org/#!medical-advisory-board/cdie).

Biorę udział w międzynarodowych misjach charytatywnych w ramach organizacji No Scalpel Vasectomy International (http://www.nsvi.org/philippines/mission-of-2015/) - których celem jest po pierwsze oferowanie bezpłatnych zabiegów wazektomii mężczyznom z biednych i przeludnionych krajów rozwijających się oraz po drugie uczenie lokalnych lekarzy - wykonywania wazektomii.



Cały czas lubię się uczyć i zachęcam do tego innych.
Uprawiam różne dyscypliny sportu oraz walczę z otyłością - na razie mam przewagę :)




----------------------------------------------------------------------------
więcej szczegółów na stronie ZdrOva Praktyka Lekarska:

http://ginekolog.com

oraz na stronie:

http://wazektomia.warszawa.pl

dzwonić:
- 2-2---8-2-6-0-8-2-5 (dwa, dwa, osiem, dwa, sześć, zero, osiem, dwa, pięć)
- 6-0-7---7-7-6---7-7-7 (sześć, zero, siedem, siedem, siedem, sześć, siedem, siedem, siedem)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie 1992
 • Podyplomowe studia w Warszawskiej SGH "Zarządzanie w Organizacjach Ochrony Zdrowia" 2007

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Odradzam byłem na badaniu Pan Doktor poświęcił mi około 5 min. szybko i bezceremonialnie opuścił pomieszczenie twierdzą, że nie jest dobrze a w związku z taką diagnozą miałem jeszcze parę pytań. Dodam, że Pan Kulik spóźnił się na moją umówioną wizytę 15 min.Nie jestem w stanie stwierdzić czy to fachowiec ale mam wrażenie, że Pan Kulik jest zbyt zapracowany aby poświęcić przynajmniej mi czas więc na kolejne wizyty umówię się gdzie indziej.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Robert Kulik ( 25 stycznia 2016)

  Postanowiłem odpowiedzieć na Pański komentarz. Dokładnie pamiętam nasze spotkanie. Chciałbym zwrócić Pańską uwagę, że zapisał się Pan na komputerowe badanie nasienia a nie na pełną konsultację andrologiczną. Przygotowanie preparatu mikroskopowego oraz analiza nasienia trwają zwykle około 20-40 minut. Jest to praca zakulisowa dlatego niektórzy pacjenci mogą myśleć, że nic się nie dzieje. Co więcej niektórzy pacjenci przynoszą w kubeczku inni oddają na miejscu – czasem trwa to długo - dlatego konieczne jest zapisywanie Pacjentów z pewnym wyprzedzeniem czasu. O ile Pacjent zdecyduje się zaczekać na wynik to otrzymuje dodatkowo krótką około 5 minutową konsultację ograniczoną jednak, jedynie do interpretacji wyniku badania. Taka informacja jest na naszej stronie. Rozumiem, że jest tam dużo treści i może to czasami umknąć uwadze. Otrzymał Pan wydruk z wynikiem badania oraz pisemnymi zaleceniami co do dalszego postępowania. Diagnostyka przyczyn nieprawidłowości parametrów nasienia jest często długa i wymaga nie tylko różnych badań laboratoryjnych – potrzebny jest przede wszystkim dokładny wywiad andrologiczny – czyli seria pytań dotyczących stanu zdrowia oraz przebytych chorób, operacji, obciążeń genetycznych itd. Czasem by postawić rozpoznanie nieprawidłowości konieczne są konsultacje u lekarzy innych specjalności. Kolejnym elementem procesu diagnostycznego jest badanie ciała pacjenta (palpacyjne oraz ultrasonograficzne – moszny, prostaty, pęcherzyków nasiennych). Wymieniłem Panu długą listę możliwych przyczyn i poinformowałem gdzie można taką żmudną i kosztowną diagnostykę przeprowadzić bezpłatnie w ramach NFZ. Być może tych informacji było zbyt wiele naraz? Jeżeli czegoś Pan nie zrozumiał bo wyrażałem się niejasno – to chętnie, bez dodatkowych opłat odpowiem na Pańskie wątpliwości – oczywiście w ramach interpretacji wyniku tego badania nasienia.

 • bardzo dobry

  Witam wszystkich którzy chcą się zdecydować na Wazektomie byłem wczoraj na zabiegu 08.10.2015 , i powiem tylko tyle że największy ból jaki czułem to pobieranie krwi ,a dziś minęło już ponad 24h i zero jakiegoś dyskomfortu ani bólu największy stres i strach przed bólem był w głowie . Pozdrawiam P. asystentkę gdzie potrafi udzielić wyczerpującej i wszechstronnej informacji ,a P. Robert Kulik po prostu Mistrz w tym co robi i bez żadnego bólu . Pozdrawiam i polecam w 100%

 • neutralny

  ani na tak, ani na nie - czytam że to specyficzne poczucie humory odczułam nie tylko ja ... niby dużo przekazuje informacji i konkretów, ale oprócz tego całkiem niepotrzebne nieśmieszne żarciki i historyjki ...

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny lekarz, na wizytach u niego zawsze czuć pełen profesjonalizm, widać że do każdego pacjenta ma indywidualne podejście dlatego zdarzają sie opóźnienia przy wchodzeniu do gabinetu. Kiedy pojawiła się wątpliwość - dr. Kulik na USG połówkowym podał mi inną płeć niż lekarz z NFZ, zadzwoniłam z prośbą o ponowną weryfikację zrobionych zdjęć, wtedy zostałam zaproszona na bezpłatną wizytę w celu weryfikacji i wyszłam ze zdjęciami maluszka nie pozostawiającymi wątpliwości co do płci, okazało się że ten drugi lekarz się pomylił. W gabinecie jest nowoczesny sprzęt a dr. Kulik widać że zna się na rzeczy więc wszystkie zdjęcia z USG 3d są świetnej jakości i fajnie na nich wszystko widać. Polecam!

 • bardzo dobry

  U tego właśnie lekarza odbyła się moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Dzięki kompetencji i poczuciu humoru lekarza wszystko przebiegło bardzo miło i bezstresowo. Przyjęła mnie Pani asystentka, która wyglądała co prawda na przerażoną faktem jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem, ale również była miła i pomocna. Lekarz odbył bardzo wyczerpujący wywiad przed badaniem, które przeprowadzono bardzo dokładnie, na ekranie dokładnie widziałam przebieg USG, doktor tłumaczył wszystko, co w danym momencie widniało na telewizorku. Wizyta trwała koło godziny, bez pośpiechu i dokładnie objaśniał wszystko jeszcze po samym badaniu. Dostałam wiele wskazówek i rad, dotyczących wielu kwestii, doktor przepisał leki przeciwbólowe, tłumaczył jak można leczyć bolące miesiączki na które się skarżyłam. Nie wyczuwa się "pędu" i pośpiechu, których można doświadczyć u innych, wszelkiego rodzaju lekarzy. Atmosfera bardzo miła, lekarz z poczuciem humoru, otwarty, pomocny. Nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę, tego samego dnia zostałam przyjęta. Poczekalnia komfortowa, gabinet nowoczesny i dobrze wyposażony. Polecam!

 • bardzo dobry

  byłam z mężem na badaniu nasienia i powiem Wam ze Pan Doktor Kulik jest megaaaa. Bardzo dobrze się nami zajął, o wszystkim poinformował, dokładnie wytłumaczył i jeszcze stwierdził że po co mamy robić badanie rozszerzone drozsze skoro na tym etapie lepiej będzie zwykłe tańsze zrobić.

 • bardzo dobry

  Witam. W dniu 12.10.2013r. w przychodni ZdrOva poddałem się zabiegowi wazektomii. Bardzo polecam przychodnię i doktora Roberta Kulika, który jest bardzo kompetentnym lekarzem i miłym człowiekiem. Po konsultacjach i wnikliwych wyjaśnieniach o następstwach zabiegu został ustalony termin wykonania przedmiotowej wazektomii. Sam zabieg trwał około 30 minut i nie mogę zaliczyć go do bolesnych. Po zabiegu, który miał miejsce w sobotę, w niedzielę po południu doktor Robert Kulik zadzwonił z pytaniem o mój stan zdrowia !. Bardzo mile wspominam również opiekę Pani Asystentki ( przepraszam, nie pamiętam Jej imienia ) przed, w trakcie i po zabiegu. Jeszcze raz bardzo polecam wszystkim Przychodnię ZdrOva i doktora Roberta Kulika. AKATAY

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, polecam USG między 11 a 13 tyg. ciąży u doktora Kulika. Bardzo kompetentny człowiek, można rzec - lekarz z powołania. Nie spławia pacjentek, nie bagatelizuje ich obaw ale też nie jest panikarzem i zawsze jeśli ma jakieś podejrzenia to uprzednio zapewnia że na pewno wszystko jest w porządku. Jest bardzo rozmowny, widać że to co robi naprawdę go interesuje, lubi dzielić się swoją wiedzą i słuchać - a to jest bardzo ważne. Inni lekarze go kojarzą, mój aktualny również - mówi że go zna i ma do niego zaufanie. W gabinecie ma świetny sprzęt, dzięki któremu w 13 tyg ciąży bezbłędnie, (choć mówił że na 90%) określił płeć dziecka, co potwierdziło się później na badaniu połówkowym. Minusem, który jest równocześnie plusem są kolejki - czasami umówiona wizyta odbywa się ze sporym poślizgiem, ale to właśnie dlatego że doktor naprawdę przykłada się do swojej pracy, bada szczegółowo a potem szczegółowo omawia wyniki. Polecam.

 • dobry

  Pierwszy raz korzystałam z usług Pana Doktora w 2009 roku-byłam zadowolona mimo dość sporej sumy za wizytę i badania.W późniejszym czasie Pan Doktor prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.Bardzo miły lekarz, który chętnie odpowiada na pytania.

 • bardzo dobry

  Byliśmy z mężem na badaniu nasienia - odbyło się zgodnie z zapewnieniami na naszych oczach. Cena przystępna, do tego doktor wypytał męża o stan zdrowia i udzielił porad. Ja wcześniej byłam na wizycie z powodu niepłodności - więc doktor też odniósł się do mnie. Czuliśmy się kompleksowo zaopiekowani :)