lek.

Robert Kulik

Ginekolog, Androlog

Poproś o kalendarz wizyt

Zajmuję się niepłodnością (kobiecą i męską), ginekologią i andrologią (m. in andropauzą), wykonuję mikrochirurgiczny zabieg WAZEKTOMII (odwracalna antykoncepcja męska) metodą bez skalpela w znieczulen... więcej

Adresy

Usługi

Kolposkopia 150 zł
Badanie nasienia - komputerowe 100 - 160 zł
USG 3/4D płodu, USG narządu rodnego 250 zł
USG płodu 230 - 250 zł
USG ginekologiczne 100 - 200 zł
WAZEKTOMIA - antykoncepcja męska (ODWRACALNA) - mikrochirurgiczny zabieg bez skalpela 1 000 - 1 300 zł
SONO - HSG - badanie drożności jajowodów 450 zł
Mirena - wkładka antykoncepcyjna 1 250 zł
USG jąder

Informacje o lekarzu

O mnie

Zajmuję się niepłodnością (kobiecą i męską), ginekologią i andrologią (m. in andropauzą), wykonuję mikrochirurgiczny zabieg WAZEKTOMII (odwracalna antykoncepcja męska) metodą bez skalpela w znieczuleniu bez igły (MedaJet) w WARIANCIE "kanadyjskim" (open ended - fascial interposition) rekomendowanym przez Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne (https://www.auanet.org/common/pdf/education/clinical-guidance/Vasectomy.pdf). Wariant ten wiąże się z najmniejszym odsetkiem powikłań po wazektomii oraz najwyższą skutecznością.
Metody mikrochirurgicznej wazektomii bez skalpela nauczyłem się w USA u dr Douglasa Steina w ośrodku szkolącym lekarzy z całego świata. Szkoli się tam także lekarzy z krajów Europy Zachodniej. Wariant wymyślony w Kanadzie wykonywany jest od kilkunastu lat. Potrzeba było jednak lat obserwacji i tysięcy zabiegów by opublikować wiarygodne dane statystyczne. Wykazały one przewagę tego wariantu wazektomii nad innymi wariantami wazektomii bez skalpela "klasycznymi".

Jestem członkiem Rady Naukowej Światowego Dnia Wazektomii (http://www.worldvasectomyday.org/#!medical-advisory-board/cdie).

Biorę udział w międzynarodowych misjach charytatywnych w ramach organizacji No Scalpel Vasectomy International (http://www.nsvi.org/philippines/mission-of-2015/) - których celem jest po pierwsze oferowanie bezpłatnych zabiegów wazektomii mężczyznom z biednych i przeludnionych krajów rozwijających się oraz po drugie uczenie lokalnych lekarzy - wykonywania wazektomii.Cały czas lubię się uczyć i zachęcam do tego innych.
Uprawiam różne dyscypliny sportu oraz walczę z otyłością - na razie mam przewagę :)
----------------------------------------------------------------------------
więcej szczegółów na stronie ZdrOva Praktyka Lekarska:

http://ginekolog.com

oraz na stronie:

http://wazektomia.warszawa.pl

dzwonić:
- 2-2---8-2-6-0-8-2-5 (dwa, dwa, osiem, dwa, sześć, zero, osiem, dwa, pięć)
- 6-0-7---7-7-6---7-7-7 (sześć, zero, siedem, siedem, siedem, sześć, siedem, siedem, siedem)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie 1992
 • Podyplomowe studia w Warszawskiej SGH "Zarządzanie w Organizacjach Ochrony Zdrowia" 2007

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam wszystkich którzy chcą się zdecydować na Wazektomie byłem wczoraj na zabiegu 08.10.2015 , i powiem tylko tyle że największy ból jaki czułem to pobieranie krwi ,a dziś minęło już ponad 24h i zero jakiegoś dyskomfortu ani bólu największy stres i strach przed bólem był w głowie . Pozdrawiam P. asystentkę gdzie potrafi udzielić wyczerpującej i wszechstronnej informacji ,a P. Robert Kulik po prostu Mistrz w tym co robi i bez żadnego bólu . Pozdrawiam i polecam w 100%

 • neutralny

  ani na tak, ani na nie - czytam że to specyficzne poczucie humory odczułam nie tylko ja ... niby dużo przekazuje informacji i konkretów, ale oprócz tego całkiem niepotrzebne nieśmieszne żarciki i historyjki ...

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny lekarz, na wizytach u niego zawsze czuć pełen profesjonalizm, widać że do każdego pacjenta ma indywidualne podejście dlatego zdarzają sie opóźnienia przy wchodzeniu do gabinetu. Kiedy pojawiła się wątpliwość - dr. Kulik na USG połówkowym podał mi inną płeć niż lekarz z NFZ, zadzwoniłam z prośbą o ponowną weryfikację zrobionych zdjęć, wtedy zostałam zaproszona na bezpłatną wizytę w celu weryfikacji i wyszłam ze zdjęciami maluszka nie pozostawiającymi wątpliwości co do płci, okazało się że ten drugi lekarz się pomylił. W gabinecie jest nowoczesny sprzęt a dr. Kulik widać że zna się na rzeczy więc wszystkie zdjęcia z USG 3d są świetnej jakości i fajnie na nich wszystko widać. Polecam!

 • bardzo dobry

  U tego właśnie lekarza odbyła się moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Dzięki kompetencji i poczuciu humoru lekarza wszystko przebiegło bardzo miło i bezstresowo. Przyjęła mnie Pani asystentka, która wyglądała co prawda na przerażoną faktem jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem, ale również była miła i pomocna. Lekarz odbył bardzo wyczerpujący wywiad przed badaniem, które przeprowadzono bardzo dokładnie, na ekranie dokładnie widziałam przebieg USG, doktor tłumaczył wszystko, co w danym momencie widniało na telewizorku. Wizyta trwała koło godziny, bez pośpiechu i dokładnie objaśniał wszystko jeszcze po samym badaniu. Dostałam wiele wskazówek i rad, dotyczących wielu kwestii, doktor przepisał leki przeciwbólowe, tłumaczył jak można leczyć bolące miesiączki na które się skarżyłam. Nie wyczuwa się "pędu" i pośpiechu, których można doświadczyć u innych, wszelkiego rodzaju lekarzy. Atmosfera bardzo miła, lekarz z poczuciem humoru, otwarty, pomocny. Nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę, tego samego dnia zostałam przyjęta. Poczekalnia komfortowa, gabinet nowoczesny i dobrze wyposażony. Polecam!

 • bardzo dobry

  byłam z mężem na badaniu nasienia i powiem Wam ze Pan Doktor Kulik jest megaaaa. Bardzo dobrze się nami zajął, o wszystkim poinformował, dokładnie wytłumaczył i jeszcze stwierdził że po co mamy robić badanie rozszerzone drozsze skoro na tym etapie lepiej będzie zwykłe tańsze zrobić.

 • bardzo dobry

  Witam. W dniu 12.10.2013r. w przychodni ZdrOva poddałem się zabiegowi wazektomii. Bardzo polecam przychodnię i doktora Roberta Kulika, który jest bardzo kompetentnym lekarzem i miłym człowiekiem. Po konsultacjach i wnikliwych wyjaśnieniach o następstwach zabiegu został ustalony termin wykonania przedmiotowej wazektomii. Sam zabieg trwał około 30 minut i nie mogę zaliczyć go do bolesnych. Po zabiegu, który miał miejsce w sobotę, w niedzielę po południu doktor Robert Kulik zadzwonił z pytaniem o mój stan zdrowia !. Bardzo mile wspominam również opiekę Pani Asystentki ( przepraszam, nie pamiętam Jej imienia ) przed, w trakcie i po zabiegu. Jeszcze raz bardzo polecam wszystkim Przychodnię ZdrOva i doktora Roberta Kulika. AKATAY

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, polecam USG między 11 a 13 tyg. ciąży u doktora Kulika. Bardzo kompetentny człowiek, można rzec - lekarz z powołania. Nie spławia pacjentek, nie bagatelizuje ich obaw ale też nie jest panikarzem i zawsze jeśli ma jakieś podejrzenia to uprzednio zapewnia że na pewno wszystko jest w porządku. Jest bardzo rozmowny, widać że to co robi naprawdę go interesuje, lubi dzielić się swoją wiedzą i słuchać - a to jest bardzo ważne. Inni lekarze go kojarzą, mój aktualny również - mówi że go zna i ma do niego zaufanie. W gabinecie ma świetny sprzęt, dzięki któremu w 13 tyg ciąży bezbłędnie, (choć mówił że na 90%) określił płeć dziecka, co potwierdziło się później na badaniu połówkowym. Minusem, który jest równocześnie plusem są kolejki - czasami umówiona wizyta odbywa się ze sporym poślizgiem, ale to właśnie dlatego że doktor naprawdę przykłada się do swojej pracy, bada szczegółowo a potem szczegółowo omawia wyniki. Polecam.

 • dobry

  Pierwszy raz korzystałam z usług Pana Doktora w 2009 roku-byłam zadowolona mimo dość sporej sumy za wizytę i badania.W późniejszym czasie Pan Doktor prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.Bardzo miły lekarz, który chętnie odpowiada na pytania.

 • bardzo dobry

  Byliśmy z mężem na badaniu nasienia - odbyło się zgodnie z zapewnieniami na naszych oczach. Cena przystępna, do tego doktor wypytał męża o stan zdrowia i udzielił porad. Ja wcześniej byłam na wizycie z powodu niepłodności - więc doktor też odniósł się do mnie. Czuliśmy się kompleksowo zaopiekowani :)

 • neutralny

  Z dr. Kulikiem zetknęłam się po raz pierwszy około 4 lat temu w gabinecie na Krakowskim Przedmieściu przy okazji wymrażania nadżerki. Koszt zabiegu wynosił 750 złotych. Dużo, ale w cenie były 3 wizyty kontrolne po zabiegu. Płatne z góry. Zabieg przeprowadzono bezboleśnie i skutecznie. Nadżerka została usunięta i dotąd nie odnowiła się. Atmosfera podczas zabiegu była miła. Gorzej było podczas kontrolnych wizyt, z których tylko jedna doszła do skutku, bo lekarz stwierdził, że wszystko idzie w dobrym kierunku i dalsze wizyty są zbędne. a i ta jedna została przeprowadzona w tempie ekspresowym. Kolejny raz trafiłam do doktora w ubiegłym roku na usg, żeby potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Usg ciążę potwierdziło, ale lekarz napędził mi - niepotrzebnego, jak się okazało - stracha, mówiąc, że nie czuje tętna a powinno już być wyczuwalne i daje 80% że ciąża jest żywa. jednocześnie przepisał baterię leków hormonalnych na podtrzymanie i wyznaczył wizytę za 2 tygodnie. Kolejnym razem serce dało się wyczuć bez problemu, ale doktor twierdził, że ciąża jest zagrożona, dalej kazał brać hormony. Przy okazji wykazał się brakiem wiedzy na temat sposobów zakażenia toksoplazmozą. Bez ogródek powiedział, żebym pozbyła się obu kotów, bo stawka jest zbyt duża. Nastraszył, żeby już natychmiast zrobić badania na toxo - u niego, płatne, bo kto wie, czy już nie jestem zakażona, chociaż, jak się potem dowiedziałam ryzyko zarażenia od kotów jest znikome i spokojnie mogłam zrobić sobie darmowe badania w pracy.